Меньшов Михайло

Меньшов Михайло

Вік
47
Херсонська
Херсон
Голосів

Завантажити

протокол

голосування

Біографія

У 1986 році закінчив професійно-технічне училище за фахом фотографа. Працював фотографом на фірмі побутових послуг “Таврія”  та одночасно
навчався в вечірній школі.

Далі поступив до Хмельницького технологічного інституту на денне відділення. Обирався  студентами головою профбюро факультету, а також представником студентів у вчену Раду інституту.

В червні 1994 року закінчив Хмельницький технологічний інститут. Кваліфікація – «Інженер-економіст».

Післядипломна освіта - два курси Одеської юридичної академії (1995-1997, далі не навчався, була суттєво збільшена плата за навчання).

07.1994 – 12.1997 працював головним економістом РКПП “Славутич” (350 працюючих).

С 23.07.2002 по 18.08.2014 – приватний підприємець: виробництво, фінансові послуги, компьютерні послуги, видавнича діяльність.

Зараз головний редактор всеукраїнського друкованого видання "За гранню".

Програмна мета

Покращення життя народу, шляхом проведення чесних та ефективних реформ.

Є шлях - є надія!

Програма дій: 

Впровадження моєї "Адміністративно-територіальної реформи Меньшова".

Обласний устрій країни - довів свою нікчемність для ефективного управління. Інформаційні технології дають нові можливості державного устрою. Реформа включає прозорий та чесний розподіл зібраних податків. А також впроваджує базову одиницю управління - РАЙОН.

Обласні структури ліквідовуються. Економіка та підприємництво розвиваються та створюються високооплачувані робочі місця. Ця реформа є на сайті
петицій Президента України та ВР.

Обрання суддів, прокурорів та місцевих начальників поліції на виборах у громадах.

Обирати депутатів терміном на 2 роки. Виборча кампанія без дорогої реклами - всім однакові умови. Дешевше провести вибори, ніж п'ять років дивитися на розкрадання.

Невідворотність покарання за корупцію та хабарництво.

Повернення народу газових та нафтоносних свердловин, згідно Конституції України. Та встановлення чесних цін на енергоносії, електрику та газ.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:57

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Меньшов Михайло Михайлович

У відповідь до від

ср, 05/30/2018 - 20:01

Два пути трансформации в цивилизованное государство:

1) “Честный диктатор“ - который наводит порядок за 5 дней: создание народных трибуналов избираемых населением по месту жительства. Утром взял взятку или необоснованно «наехал» на бизнес, к вечеру висишь на столбе, на центральной площади.
Наш народ быстро понимает. Полная свобода мелкого предпринимательства: человек сам несет ответственность перед своими клиентами/покупателями, зачем «орда» проверяющих.
Реприватизация всех облэнерго и облгазов. Реальные тарифы для людей.

2) Честное руководство во всех ветвях власти. Привлечение всех СМИ к созданию новых общественных ценностей и норм поведения. Займёт до двух лет. Запрет ВСЕМ кто был у власти, находится вновь при должностях или быть депутатами.
Все стратегические отрасли, только государственная (общенародная) собственность.
- - - - - - - - - - - -
Третий путь в никуда ((( Это очень кратко

Меньшов Михайло Михайлович

вт, 05/15/2018 - 02:24

Сайт, где есть статьи и ссылка на адм.-тер. реформу http://menshov.m-ua.info

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада