Михальонок Ярина

Михальонок Ярина

Вік
34
Київська
Святопетрівське
Біографія

Освіта:

2012 - 2014 рр. — магістратура НаУКМА.
2004 - 2008 рр.  — бакалаврат НаУКМА.

Досвід роботи:

2019 - 2020 р. — редактор, Еспресо.tv
2016 р. — заступник директора, ОСДЮШОР-2
2015 - 2019 рр. — PR, керівник телевізійного проекту «Народний контроль».

Громадська діяльність:

2015 - 2018 рр. — створила психологічно-реабілітаційний клуб "Я живу!" для сімей загиблих в АТО, була координатором в Кіровоградській області волонтерської ініціативи «Посилки доброти» та проекту «Сім’ї допомагають сім’ям». 

Із 1999 р. — Пласт – Національна скаутська організація, дійсний член, виховниця.

Член Національної Спілки журналістів України.

Почесний член Київського Крайового Братства ОУН – УПА.

Справедливість
Ідея змін

Бачу своє покликання у наданні допомоги особам вразливих категорій населення. Не можу і не буду мовчати, коли бачу несправедливість, невігластво, ненависть та дискримінацію.  

Для чого я це роблю? Я — жінка. І у своїй країні я не хочу боятися бути собою, а хочу, щоб кожна людина, починаючи зі школи, мала змогу втілити і реалізувати свої мрії та покликання.

У моєму середовищі всі взаємодіють і роблять це на спільний результат. Також у нас сильна культура партнерства, що невіддільно пов`язано зі спільною відповідальністю.

Основною мотивацією в допомозі бачу практичне втілення досвіду для створення якісного, сучасного, креативного, відкритого та відповідального регіонального простору.  

У ГО "Смарт медіа" я висвітлюю не тільки виклики, що постають перед спільнотою, а й способи їхнього подолання, які можна застосувати тут і зараз. Це є основною метою моїх покликів. Також звертаю увагу на посилення підтримки та тиску громадськості, на здійснення проєвропейських реформ в Україні, шляхом розширення участі та залучення широкого кола організацій громадянського суспільства з регіонів. 

Моя ідея SMARTGIRL покликана моїм же ж громадським активізмом, що виник у відповідь на проблему.  У контексті демократичної тенденції неможливо залишити поза увагою фундаментальну цінність широкої та ефективної участі громадян у житті суспільства, що є не лише здобутком демократичного реформування, а й засобом вдосконалення демократії та певною мірою її індикатором.

Тому не випадково проблема забезпечення повноцінної участі населення у політичному житті перебуває у центрі моєї уваги. Гендерний моніторинг показує про низьку активність жінок на місцевих виборах.

Тому бачу необхідність у створенні освітньої програми розвитку для учениць віком від 14 до 20 років, щоб розповідати про міфи на виборах, проблеми кандидаток,стратегію та технологію на місцевих виборах, нові можливості.  

Я хочу допомогти ученицям 9-11 класу, студенткам училищ та спеціалізованих шкіл-інтернатів відігравати активну роль у процесах розбудови демократичного суспільства та досягнення ґендерної рівності, справедливості та реалізації людських прав.

Моя мета — це політична освіта спрямована на створення критичної маси громадян, які володіють повною та достовірною інформацією про політичну реальність, незалежно і критично формують власну думку та готові до громадської діяльності. 

Посилання на повну Програму кандидата. 

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада