Ольховський

Ольховський Дмитро

Вік
29
Одеська
с. Лиманка
Біографія

Освіта 

З 2007 по 2011 — Одеський національний університет імені І. І. Мечникова (бакалавр права);
З 2011 по 2012 —  Одеський національний університет імені І. І. Мечникова (спеціаліст юрист);
З 2014 по 2017 — Одеський регіональний інститут Державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (факультет соціальної політики, Магістр державного управління).

Досвід роботи

2011 — Управління внутрішньої політики Одеської міської Ради;
2013
 2017  Податкова міліція Офісу великих платників податків Міжрегіонального головного управління Державної фіскальної служби України;
2017
— 2019 — засновник та директор власного бізнесу у сфері агентств нерухомості.

Громадська діяльність

З 2018 по 2019 — брав активну участь у партійній діяльності.

Добробут
Ідея змін

Проблема:

На жаль, ситуація в Україні склалася таким чином, що молоді люди, які не мають досвіду та знань законодавства, особливо люди похилого віку, які не мають близьких або рідних дуже часто потрапляють до рук шахраїв під час продажу або купівлі нерухомості.

Вищевказані люди звертаються до так званих ріелторів, агентів з нерухомості, маклерів, брокерів, які найчастіше виявляються шахраями, так як в Україні ріелторська діяльність не стандартизується, не ліцензується і взагалі не регулюється профільною правовою базою. Від цього страждають усі: від простих споживачів ріелторських послуг до чесних та порядних ріелторів.

Проект:

Створення Бюро контролю ріелторської діяльності.

Мета:

Врегулювання ріелторської діяльності та створення Бюро контролю ріелторської діяльності з метою мінімізації ризиків на ринку нерухомості, виводу галузі з тіні, збільшення робочих місць та поповнення державного бюджету України.

В Україні ж досі немає профільного закону та органу. Указ президента Кучми про ріелторську діяльність, прийнятий в далекому 1999 році, так і не був введений в силу через відхилення відповідного законопроекту у Верховній Раді.

Саме через відсутність Закону та єдиних правил роботи на ринку надання ріелторських послуг призводить до того, що всі "грають", як хочуть. Так, за проведеною мною аналітичною роботою та згідно з даними ріелторських громадських організацій, клієнтів агентств нерухомості і операторів ринку, в Україні в сегменті продажів 70-75% виставлених оголошень не відповідає дійсності, а до 40-50% — фейки. Якщо ж говорити про сегмент оренди житла, то тут не відповідають дійсності близько 80% всіх оголошень, а більше половини — відверто брехливі.

Також хочу доповнити, що даний закон дасть змогу вивести ринок нерухомості на новий європейський рівень.

Завдяки цьому закону користувач ріелторських послуг не буде боятися, що його майно попаде до рук шахраїв.

Зменшиться кількість "чорних" та "сірих" ріелторів, та ще один дуже важливий та вагомий для України факт - Бюджет України буде поповнюватися щороку на суму майже в 1 мільярд гривень які сплачуватимуть у вигляді податків майже 90 000 суб'єктів ріелторської діяльності та ріелторів по всій Україні.

Посилання на повний опис проекту кандидата.

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада