111

Аратовська Євгенія

Вік
40
Київська
Київ
Голосів

Завантажити

протокол

голосування

Біографія

У 2000 році закінчила Харківський державний економічний університет за спеціальністю "економіст-менеджер".

Зараз є керівником громадської організації "Україна без сміття".

Посилання на повну версію резюме кандидата. 

Програмна мета

Моя програмна мета - заохотити громади самостійно керувати спільним ресурсом - відходами, щоб вирішити проблему сміття і наповнювати бюджет громади за рахунок продажу цінних вторинних матеріалів.

Я пропоную створювати громадські простори для сортування, які могли б фінансуватися завдяки продажу зібраних цінних ресурсів. А надлишок коштів громада могла б спрямовувати на свій розвиток. Це принцип шерінгової економіки, коли самі громадяни починають керувати власними потоками відходів і отримувати зиск із сортування.

Технічно для організації такого простору потрібне приміщення, відеоспостереження і пожежна охорона, контейнери для 10+ фракцій, ваги, 2 координатори, які б могли оперативно готувати звітність по збору вторсировини і слідкувати за порядком на станції сортування.

Цей формат вже пройшов пілотну стадію у Києві, і я вірю, що він може стати альтернативною моделлю існуючим світовим системам поводження з відходами.

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 21:45

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

пн, 05/14/2018 - 23:47

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів https://www.facebook.com/guild.org/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт http://guild.org.ua/
З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:48

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе ознайомитись зі мною та моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

без палких гасел та обіцянок

Шитикова Эльвира Владимировна

ср, 06/20/2018 - 20:03

доброго дня)підскажіть,куди можна сдавати папери та паперові вироби на переробку?

Марущенець Владислав

пт, 06/22/2018 - 13:57

Мені дуже подобається ваша ідея та ваш проект повинен бути втілений в кожному куточку нашої країни . Хотілось би більше дізнати як була створена сортувальна станція вами.

Темник Богдан Богданович

нд, 07/01/2018 - 13:38

Доброго дня, мене переробка сміття цікавить вже тривалий період часу. Чи можливо налагодити з Вами зв'язок щоб перейняти досвід та ближче ознайомитись з технологічним процесом?

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада