ДО ЗАВЕРШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗАЛИШИЛОСЬ

ДО ЗАВЕРШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗАЛИШИЛОСЬ

Бєлобров Віталій

Бєлобров Віталій

Голосів
Вік
34
Херсонська
Херсон
Біографія

Освіта

 • У 2011 році закінчив Херсонський державний аграрний університет, інженер-гідротехнік, бакалавр;

 • У 2018 році – Херсонський державний університет, магістр бізнес-адміністрування;

 • Проходив лідерські семінари та семінари публічних виступів і ораторського мистецтва;

 • 2015 – Літня академія політичного лідерства;

 • 2017 – Українська школа політичних студій;

 • 2018 – Аспен інститут, «Цінності та суспільство».

Трудова діяльність

 • 2008 – 2009 рр ТОВ «ТАС-Фінанс», фінансовий консультант;

 • 2010 – 2011 ДАК «Національна мережа аукціонних центрів, директор Херсонської філії;

 • 2009 – 2016 рр ТОВ «Євроброкер Україна», координатор структур;

 • У 2014 був визнаний Кращим фінансовим консультантом України року.

Громадська діяльність

 • З 2015 – по т.ч. член правління ГО «Об’єднання «Ми-Херсонці»;

 • З 2016 – по т.ч. Голова правління ГО «Бізнес-асоціація «Ми-Херсонці»;

 • З 2016 р – по т.ч. заступник голови Громадської ради при ДФС Херсонської обл;

 • З 2017 – по т.ч. член ради Міжнародної ГО «Земляцтво Херсонщини» .

Засновник проекту «Відкрита школа підприємництва» (отримано нагороду «Відкриття 2016 року у м.Херсон»)
Автор ідеї та співзасновник проекту «Урбан Сад» (отримано нагороди: Small Biz Awards «Краще соціальне підприємство України 2017 року», Бренд року  «Найпопулярніша туристична атракція Херсону 2017», премія фонду Р.Бошу та місце у 10-ці європейських проектів, що змінюють міста, «Лейпцизька премія» - 3 місце серед 94 проектів України)

Автор та ведучий телепроекту на каналі Kratu «Прокачай себя»

Директор щорічного Всеукраїнського жіночого фестивалю «Аніма-Херсон» (з 2014 року, проведено 8 фестивалів)

Програмна мета

Мета

Створити Центр креативних індустрій (на базі колишнього вентиляційного центру комбайнового заводу)  - сучасний хаб із конференц-залами, коворкінгом, виставковим простором, хостелом, лабораторіями, галереями та офісами для кращих представників креативних індустрій регіону.

Завдяки проведенню стратегічних сесій та багатьох заходів, націлених на розвиток міста Херсон, одним із пріоритетних напрямків був визначений саме розвиток малого та середнього бізнесу.

Завдання

Створити умови розвитку та праці для творчої молоді, активного переходу до кластерної економіки, розвитку креативних індустрій, обіну досвідом та впровадження кращих світових практик.

Програма дій

 • Пошук промислового простору, незадіяного у виробництві – зроблено. Є договір оренди на 5 років із можливістю викупу на будівлю площею 3000 м кв;

 • Проведення слухань та брейнштормів щодо використання креативного простору – зроблено;

 • Експертиза технічного стану будівлі – зроблено;

 • Розробка дизайн-проекту Центру – зроблено;

 • Розробка робочого проекту – пошук партнерів чи грантових програм. Дедлайн – осінь 2018;

 • Остаточний вибір юридичної форми та бізнес-моделі проекту - Дедлайн – осінь 2018;

 • Пошук інвесторів. Дедлайн – весна 2019;

 •  Ревіталізація будівлі у три етапи.

Запланований термін запуску проекту – 2 роки.

Створений Центр креативних індустрій надасть поштовх для популяризації імпакт-інвестування у місті, створить своєрідну точку збору для творчих та креативних представників не тільки регіону, але і гостей міста. Проект буде сприяти створенню кластерної спільноти, що створюватиме глобальні важливі проекти, знаходячі партнерів та ресурси не виходячі із хабу. 

Сучасні конференц-зали дозолять проводити регулярно масштабні міжнародні заходи (семінари, форуми, конференції, виставки та ін.)  

Представники кретивних індустрій матимуть можливість орендувати сучасні комфортні офіси та знаходити нові ідеї та натхнення, взаємодіючи із колегами.

Заходи та атмосфера хабу будуть сприяти тому, що молодь буде залишатися у місті, бо додадуться можливості як достатньо заробити, завдяки новим знанням та знайомствам, так і цікаво проводити свій час. 

Увесь Проект стане флагманом перетворення Херсону та переходу на нову, кретивну економіку! 

Посилання на повну програмну мету кандидата (наявні ескізи)
 

САВЧЕНКО Олександр Дмитрович

пт, 05/11/2018 - 05:57

Підскажіть, будьте ласкаві, де у Херсоні такий пейзаж. Дякую

САВЧЕНКО Олександр Дмитрович

пт, 05/11/2018 - 05:57

Підскажіть, будьте ласкаві, де у Херсоні такий пейзаж. Дякую

Печончик Олександр Володимирович

пт, 05/11/2018 - 10:48

Шановний лідер!
Життя проектом не закінчується, а один у полі не воїн, то ж запрошую до формування основи єдиної команди з числа «нових лідерів» для спільного втілення програмних засад. У разі згоди прохання скинути в «Групу лідерів» у фейсбуці https://www.facebook.com/groups/172842220096740/ своє фото, ПІБ та суть програмної мети для публічного обговорення.
Лідер Олександр Печончик

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 21:52

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Печончик Олександр Володимирович

пн, 05/14/2018 - 16:50

У відкриту «Групу лідерів» на сторінці у фейсбуці приєднались перші понад 20 лідерів для дискусії про об’єднання задля спільного запровадження програмних засад і дій. А Ви долучаєтесь до цієї групи? У разі згоди прохання скинути в «Групу лідерів» у фейсбуці https://www.facebook.com/groups/172842220096740/
свої дані із проекту «Нові лідери» з посиланням на свою анкету із сайту «Нові лідери» для публічного обговорення.
Лідер Олександр Печончик

Шатній Олександр Вікторович

пн, 05/14/2018 - 23:51

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів https://www.facebook.com/guild.org/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт http://guild.org.ua/
З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:51

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе ознайомитись зі мною та моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

без палких гасел та обіцянок

Печончик Олександр Володимирович

пт, 05/18/2018 - 12:05

ЩО ВИ ЯК ЛІДЕР ЗМІНИЛИ Б У СТАТУТІ, ТЕЗИ ЯКОГО НАВОДЯТЬСЯ НИЖЧЕ?
ВИТЯГ ІЗ СТАТУТУ НОВОСТВОРЕНОЇ ОРАНІЗАЦІЇ ЯКА ФОРМУЄТЬСЯ «ГРУПОЮ ЛІДЕРІВ» (ОСНОВНІ ТЕЗИ) (дискусійний орієнтовно до 31.05.2018 року)
1. Завдання: формування нової команди для спільного втілення комплексних програмних цілей дієвих перемін у політичному, владному, бізнесовому, правовому, економічному, міжнародному та суспільному середовищі
2. Керівництво: до керівного складу організації (центральні, обласні, районні) можуть обиратись особи, які дотримуються статутних засад і не були при владному управлінні останні 20 років за виключенням;
- викладацького і медичного персоналу, які не займали керівних посад; військовослужбовців, які приймали участь в АТО, волонтерів, військових капеланів.
3. Звітність: керівний склад організації всіх рівнів щорічно звітує перед членами організації, де одночасно вирішується питання щодо їх переобрання. Обов’язком звітності керівництва наступає і по результатам виборів та по іншим резонансним подіям , які мають дотичність,- їх переобрання.
4. Особливості припинення повноважень: дострокове відкликання керівництва всіх рівнів, висловлення їм недовіри, виключення тощо.
5. Механізм розгляду ініціатив рядових членів: якщо ініціатива розглянута на районному рівні та відмовлено у її запровадженні (вирішенні), тоді автоматично її переглядає обласне керівництво. За наслідками може вирішуватись дострокове припинення повноважень райкерівництва;
- якщо облкерівництво відхиляє ініціативу рядового члена також, то за клопотанням ініціатора порушене питання може переглядатись вищим керівництвом організації із відповідними наслідками;
- якщо ініціатива рядового члена прийнята до реалізації то автоматично ініціатор стає на чолі робочої групи, а керівництво, що погодило її сприяє в реалізації цієї ініціативи.
6. Пріоритети для молоді: висуваєм кандидатами в депутати всіх рівнів та інші виборні органи, які пройшли внутрішній відбір, проявили себе в організації або інших подіях та відповідають статутним засадам.
7. Гендерна рівність: 50/50 (при наявності таких) в усіх проявах.
8. Вимоги для всіх членів організації включаючи і керівництво: - єдність;-щирість;-активність;- доброчесність;-самовідданість.
9. Відповідальність: -невиконання та недотримання вимог Статуту є підставою для виключення з членів, дострокове припинення повноважень, відкликання, переобрання, виключення тощо.
Прим. Закласти у Статут організації модель управління відмінну від діючих та частково подібну державному управлінню (нинішньому) із механізмами зворотнього, які держава не запроваджує, для іспиту осіб, що бажають діяти в інтересах суспільства.
Шановний лідер свої пропозиції викладіть в «Групі лідерів» у фейсбуці для публічного обговорення.
https://www.facebook.com/groups/172842220096740/

Лідер Олександр Печончик

OLEKSANDR PECHONCHYK

чт, 05/24/2018 - 15:38

Поряд із роботою в проекті «НЛ», зачитуванням класиків та визнаних письменників рекомендую прочитати повість мобілізованого офіцера Григорія Обертайла «Скепцис» про війну на сході країни.
Дану книгу знайшов (виписав, купив) випадково під час роботи в проекті.
Олександр Печончик

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада