Цюваник

Цюваник Богдан

Вік
31
Львівська
Львів
Голосів

Завантажити

протокол

голосування

Біографія

У 2003 році закінчив середню школу №4.

У 2008 році здобув диплом магістра міжнародного права та диплом перекладача з англійської мови на факультеті міжнародних відносин Львівського Національного Університету ім. І. Франка.

А вже у 2012 році другу вищу освіту отримав у Львівському інституті банківської справи, УБС, НБУ за спеціальністю економіка і підприємництво, диплом спеціаліста з фінансів. Крім цього часто відвідував і продовжую відвідувати різноманітні тренінги та лекції оскільки завжди шукаю нових знань, знайомств та досвіду.

Професійною діяльністю займався у різних сферах.

У 2008-2009 рр у Львівській Обласній Адміністрації, допомагав місту та області готуватися до прийому ЄВРО-2012.

Із 2009 року працював у галузі торгівлі. У різних компаніях пройшов шлях від спеціаліста до комерційного директора.

Крім цього із 2010 до 2015 мав власний бізнес у сфері розваг (атракціони, вулична їжа).

Усе життя вів активну громадську діяльність, був членом різноманітних громадських організацій та рухів. Організатор багатьох акцій. Поворотним моментом в моїй біографії стали вибори місцевих рад в 2010 році. Саме тоді, я став депутатом Новояворівської міської ради від політичної партії Фронт Змін.

Брак досвіду та знань у галузі державного управління штовхали до пошуку додаткової освіти. Саме тому у 2014 році мені вдалося вступити до Українського Католицького Університету, на щойно створену навчальну програму інноваційного підходу до державного управління «Good Governance». 

Посилання на повне резюме.

Програмна мета

Опис проблеми:

Згідно з даними РОСПА (ROSPA) («Королівське товариство запобігання нещасним випадкам” існує з 1916 р.) у Великій Британії з 12 млн дітей, щороку на дитячих майданчиках травмується 40 000 дітей.

У Україні налічується 7.5 млн. дітей статистика щодо травмування не ведеться жодним органом, але опираючись на об’єктивний стан майданчиків та інформацію у ЗМІ легко можна припустити в десятеро більшу цифру а саме, мінімум 400 000 дітей, які щороку отримують серйозні травми і це ми ще не враховуємо щорічні летальні випадки.

Причина цієї ситуації ховається у відсутності затверджених чітких стандартів до ігрового обладнання та відсутності органу який би контролював їх дотримання. Іншими словами, у нашій країні будь-хто може встановити на дитячому майданчику будь-який
елемент і йому за це «нічого не буде».

Я пропоную:

  • Прийняти європейський стандарт безпеки для вуличного ігрового обладнання EN1176 та EN-1177 на державному рівні.
  • Створити інспекції за наглядом і дотриманням норм безпеки на дитячих майданчиках.
  • Притягувати до відповідальності посадових осіб, які нехтують стандартами безпеки при купівлі і встановленні дитячого ігрового обладнання.

Шляхи реалізації:    

  • Переклад на українську мову та прийняття УКРСЕПРО стандартів EN-1176 та EN-1177, як рекомендованих до використання.  
  • Закріплення стандартів EN-1176 та EN-1177, як обов’язкових до використання з перехідним періодом.
  • Створення державної інспекції з перевірки дотримання норм або надання таких функцій приватним компаніям.

Команда:

На даний момент, підтримку проекту вже висловили ряд громадських організацій, активні батьки з різних обласних центрів України, кілька народних депутатів, місцеві депутати різних рівнів.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 22:04

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 18:49

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/
- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:03

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада