ДО ЗАВЕРШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗАЛИШИЛОСЬ

ДО ЗАВЕРШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗАЛИШИЛОСЬ

дутко

Дутко Павло

Голосів
Вік
37
Рівненська
Квасилів
Біографія

Освіта:

У 1996 році закінчив Квасилівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступеня.

У 1999 році закінчив Здолбунівське професійно-технічне училище №2 за спеціальністю «Столяр будівельний; тесляр». Присвоєно кваліфікацію столяра будівельного; тесляра третього розряду.

Освіта вища гуманітарна. У 2004 році закінчив Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова та література». Здобув кваліфікацію вчителя української мови і літератури та зарубіжної літератури.

Досвід роботи:

З 2005 по 2011 рік працював журналістом в газетах «Рівне-Ракурс», «10 канал», «Провінційка», «Волинь».

У 2012-2013 роках – головний редактор газети «Футбольні новини».

З 2014 року – голова правління громадської організації «Новий Квасилів».

З 2015 року – заступник голови Рівненської районної федерації футболу.

Посилання на повне резюме.

Програмна мета

Програмна мета проекту «Квасилів – спортивне селище»: перетворити селище Квасилів Рівненського району Рівненської області на населений пункт, у якому на високому рівні розвиватимуться такі види спорту, як футбол, баскетбол, волейбол, хокей та інші.

Що пропонує проект: будівництво у селищі Квасилів дитячо-юнацької спортивної школи, де будуть готувати школярів для участі в серйозних змаганнях районного, обласного та всеукраїнського рівнів.

Створення у Квасилові комплексу нових полів та майданчиків для занять футболом, баскетболом, волейболом, хокеєм та іншими видами спорту людей різних вікових категорій, але у першу чергу – дітей.

Створення на рівні селища федерацій футболу, баскетболу, волейболу, хокею та інших видів спорту, для регулярного проведення чемпіонатів селища у різних вікових категоріях. Створення дворових команд у кожному багатоповерховому будинку та на вулицях приватного сектору.

Покрокова реалізація:

1. Знайти земельну ділянку для будівництва дитячо-юнацької спортивної школи та комплексу нових полів та майданчиків для занять спортом.

2. Створити групу фахівців, які просуватимуть ідею перетворення Квасилова на спортивне селище серед його мешканців.

3. Знайти підрядника для виконання будівельних робіт та встановлення спортивного обладнання.

4. Збудувати приміщення дитячо-юнацької спортивної школи та полів та майданчиків поблизу.

5. Створити групи у спортивній школі. Прийом на роботу кваліфікованих тренерів та вчителів.

6. Знайти спеціалістів, які створять та очолять федерації різних видів спорту селища. Регулярні проведення чемпіонатів Квасилова з футболу, баскетболу, волейболу, хокею та інших видів спорту.

Посилання на повну програмну мету.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 08:43

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Печончик Олександр Володимирович

пн, 05/14/2018 - 14:42

У відкриту «Групу лідерів» на сторінці у фейсбуці приєднались перші понад 20 лідерів для дискусії про об’єднання задля спільного запровадження програмних засад і дій. А Ви долучаєтесь до цієї групи? У разі згоди прохання скинути в «Групу лідерів» у фейсбуці https://www.facebook.com/groups/172842220096740/
свої дані із проекту «Нові лідери» з посиланням на свою анкету із сайту «Нові лідери» для публічного обговорення.
Лідер Олександр Печончик

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 19:16

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/
- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:08

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Печончик Олександр Володимирович

пт, 05/18/2018 - 11:53

ЩО ВИ ЯК ЛІДЕР ЗМІНИЛИ Б У СТАТУТІ, ТЕЗИ ЯКОГО НАВОДЯТЬСЯ НИЖЧЕ?
ВИТЯГ ІЗ СТАТУТУ НОВОСТВОРЕНОЇ ОРАНІЗАЦІЇ ЯКА ФОРМУЄТЬСЯ «ГРУПОЮ ЛІДЕРІВ» (ОСНОВНІ ТЕЗИ) (дискусійний орієнтовно до 31.05.2018 року)
1. Завдання: формування нової команди для спільного втілення комплексних програмних цілей дієвих перемін у політичному, владному, бізнесовому, правовому, економічному, міжнародному та суспільному середовищі
2. Керівництво: до керівного складу організації (центральні, обласні, районні) можуть обиратись особи, які дотримуються статутних засад і не були при владному управлінні останні 20 років за виключенням;
- викладацького і медичного персоналу, які не займали керівних посад; військовослужбовців, які приймали участь в АТО, волонтерів, військових капеланів.
3. Звітність: керівний склад організації всіх рівнів щорічно звітує перед членами організації, де одночасно вирішується питання щодо їх переобрання. Обов’язком звітності керівництва наступає і по результатам виборів та по іншим резонансним подіям , які мають дотичність,- їх переобрання.
4. Особливості припинення повноважень: дострокове відкликання керівництва всіх рівнів, висловлення їм недовіри, виключення тощо.
5. Механізм розгляду ініціатив рядових членів: якщо ініціатива розглянута на районному рівні та відмовлено у її запровадженні (вирішенні), тоді автоматично її переглядає обласне керівництво. За наслідками може вирішуватись дострокове припинення повноважень райкерівництва;
- якщо облкерівництво відхиляє ініціативу рядового члена також, то за клопотанням ініціатора порушене питання може переглядатись вищим керівництвом організації із відповідними наслідками;
- якщо ініціатива рядового члена прийнята до реалізації то автоматично ініціатор стає на чолі робочої групи, а керівництво, що погодило її сприяє в реалізації цієї ініціативи.
6. Пріоритети для молоді: висуваєм кандидатами в депутати всіх рівнів та інші виборні органи, які пройшли внутрішній відбір, проявили себе в організації або інших подіях та відповідають статутним засадам.
7. Гендерна рівність: 50/50 (при наявності таких) в усіх проявах.
8. Вимоги для всіх членів організації включаючи і керівництво: - єдність;-щирість;-активність;- доброчесність;-самовідданість.
9. Відповідальність: -невиконання та недотримання вимог Статуту є підставою для виключення з членів, дострокове припинення повноважень, відкликання, переобрання, виключення тощо.
Прим. Закласти у Статут організації модель управління відмінну від діючих та частково подібну державному управлінню (нинішньому) із механізмами зворотнього, які держава не запроваджує, для іспиту осіб, що бажають діяти в інтересах суспільства.
Шановний лідер свої пропозиції викладіть в «Групі лідерів» у фейсбуці для публічного обговорення.
https://www.facebook.com/groups/172842220096740/

Лідер Олександр Печончик

OLEKSANDR PECHONCHYK

чт, 05/24/2018 - 15:26

Поряд із роботою в проекті «НЛ», зачитуванням класиків та визнаних письменників рекомендую прочитати повість мобілізованого офіцера Григорія Обертайла «Скепцис» про війну на сході країни.
Дану книгу знайшов (виписав, купив) випадково під час роботи в проекті.
Олександр Печончик

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада