Євпак

Євпак Віктор

Голосів

Завантажити

протокол

голосування

Вік
32
Черкаська
Черкаси
Біографія

Я народився і виріс у Черкасах.

Здобув освіту в Угорщині, мав хороші перспективи жити у різних країнах, але вирішив повернутись у рідне місто. Тут я живу з дружиною-англійкою, виховую сина та доньку, а також будую ІТ-бізнес.

Уперше зацікавився сферою ІТ, ще не маючи вдома власного комп’ютера. Тож над створенням перших сайтів працював у місцевому інтернет-клубі.

Моя перша вища освіта – це навчання у Київському національному економічному університеті, який закінчив із відзнакою. Опісля, вигравши грант, поїхав на навчання у Будапешт, де вивчився на юриста.

На практиці швидко зрозумів, що не зможу працювати у цій сфері в українських реаліях.

Програмування виявилось значно ближчим. Тож із 2009 року в Черкасах я очолюю компанію eKreative. На сьогодні це одна з найбільших і найуспішніших ІТ-фірм Черкас, у якій працюють більше 120 осіб. Ми працюємо як для закордонних партнерів, так і створюємо власні продукти.

Найуспішніший із них – стартап Kidslox. Це програма, що дозволяє батькам контролювати перебування їхніх дітей за девайсами. На сьогодні, додаток – серед лідерів у своїй категорії в Європі за кількістю користувачів. Крім того, маю ще кілька стартапів.

Із сестрою ми розвиваємо сервіс здорового харчування FoodHacker, разом із командою програмістів – систему відслідковування громадського транспорту Mapamagic, яка є безкоштовною для містян, влади та перевізників.

Із 2015 року - лідер громадського об’єднання «Нові люди». Наша ініціатива фінансує проекти, спрямовані на розвиток міста, а також проводить власні заходи, що об’єднують людей із новим баченням розвитку нашого міста.

Із 1 березня 2017 року очолюю місцевий осередок політичної партіїи «Демократичний Альянс».

Програмна мета

Є-ФОП

Мета та завдання: створення ресурсу Є-ФОП дозволить вирішити кілька проблем, з якими зіштовхується малий бізнес:

- швидка реєстрація ФОПа (реєстрація платника податку, відкриття банківського рахунка);

- автоматична звітність (квартальна та щорічна);

- швидке закриття ФОПу у разі відсутності заборгованості та проблем із документами.

Це дозволить ФОПам із легкістю вести свій бізнес, сконцентрувавшись лише на власному стартапі, а не на юридичних і бухгалтерських аспектах.

Така система спонукатиме черкащан відкривати нові ФОПи, а отже, збільшити надходження до міського бюджету.

На сьогодні відкриття ФОПу в Україні можливе лише за пропискою.

Я пропоную шляхом змін у законодавстві змінити це, щоб реєстрація відбувалась без прив’язки до прописки - це дозволить підвищити інвестиційну привабливість регіону.

Адже, побачивши зручність у користуванні, ФОПи з інших міст, а можливо, навіть країн, зможуть адмініструватися у Черкасах і сплачувати податки у місцевий бюджет.

Вірю, що такий проект створить багато нових можливостей для нашого міста.

Реалізувати проект можуть ІТ-спеціалісти, що на сьогодні об'єднані у велику спільноту IT-Cluster, за підтримки обласного управління Державної податкової інспекції, міської та обласної влади.

Терміни реалізації проекту:

  1. 1.05 – 31.05 – обговорення ідеї з черкаськими ФОПами, внесення їхніх пропозиції;
  2. 1.06 – 30.06 – ведення консультацій із міською владою, представниками Державної податкової інспекції;
  3. 1.07 – 31.07 – написання технічного завдання для проекту;
  4. 1.08 – 31.10 – пошук фінансування;
  5. 1.11 – 01.02 – робота над технічною реалізацією проекту;
  6. 2.02 – 31.03 – тестування, виправлення багів;
  7. 1.04 – повноцінний запуск проекту;
  8. 1.05 – 31.05 – консультації із народними депутатами України щодо лобіювання змін до законодавства, що дозволять реєструватися ФОПом у Черкасах, незалежно від прописки.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Кулина Руслан Олександрович

сб, 05/12/2018 - 01:17

Чудова ідея, але більшість підприємців на даний час знаходяться в тіні. А як бути з таким явищем в країні та як його подолати?

Васенко Олександр Миколайович

У відповідь до від

вт, 05/22/2018 - 09:42

Якраз спрощення дій функціонування ФОПів є один із елементів виведення їх з тіні, за рахунок полегшення юридичних аспектів

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 21:21

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Грабінський Богдан Романович

нд, 05/13/2018 - 18:24

Шановний Вікторе, сутність Вашого терміну "- автоматична звітність" запатентована 26.10.2015.
Можливі варіанти співпраці.

Andrii Ruban

У відповідь до від

ср, 05/30/2018 - 10:18

Посылайте на Х-Й таких грабинских, которые занимаются патентным троллингом и патентным шантажем.

Он пишет - " термин запатентован " ... что на самом деле - патент на полезную модель, самый сомнительный патент при выдаче которого НЕ проверяется новизна. Такие грабинские патентуют гвозди, компьютеры, молочные упаковки а потом тролят людей.... Им не место в приличном обществе.

Грабінський Богдан Романович

У відповідь до від

чт, 06/07/2018 - 14:53

Шановный Х-й-разбрасыватель (убедительное доказательство принадлежности к "приличному"). "Можливі варіанти співпраці" - не шантаж. А претенденту на "Новый лидер" должно смотреть по сторонам.

Шатній Олександр Вікторович

пн, 05/14/2018 - 23:17

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів https://www.facebook.com/guild.org/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт http://guild.org.ua/
З повагою, лідер Олександр Шатній

Гаврилюк Анастасія Василівна

ср, 05/16/2018 - 12:40

Шановний лідер!
Ми з Вами учасники телепроекту Нові Лідери і так вже вийшло, що наші проекти знаходяться в IT напрямку. Через деякий час хтось пройде далі, хтось ні. Тому створюю на фейсбуці групу IT напрямку, де ми зможемо об’єднатись, спілкуватись та ділитися своїми проектами, їх розвитком та вдосконаленням.

Приєднуйтесь.
https://www.facebook.com/groups/1634070796700104/

Давайте підтримаємо тих хто пройде далі. Можливо, тим Лідерам потрібні будуть Ваші знання, досягнення та ідеї.

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:52

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе ознайомитись зі мною та моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

без палких гасел та обіцянок

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада