Попсуй

Попсуй Анастасія

Голосів

Завантажити

протокол

голосування

Вік
32
Київська
Ірпінь
Біографія

Маю дві вищі освіти - закінчила Національний педагогічний університет ім. Драгоманова та університет економіки та права «КРОК».

Наразі депутат, секретар Ірпінської міської ради та очільниця ГО «Європейська Асамблея жінок-депутатів».

До цього рік була заступником Ірпінського міського голови із гуманітарних питань, активно займалася впровадженням освітньої та медичної реформ у місті.

Автор тренінгових програм із лідерства та Європейських Студій, блогер.

У 2017 році навчалася у літній школі Гарвардського університету (Кембрідж, штат Масачусес).

До цього пройшла програму стажування у Європарламенті (2016), також навчалася ефективному врядуванню у США через програму «Відкритий світ» Американських Рад (2014).

У рамках тренінгів та навчань відвідала більше 100 освітніх закладів різних країн Європи та США.

Маю багаторічний досвід координування освітніх національних та міжнародних проектів. Наприклад:

  • у рамках програми шкільних польсько-українських обмінів брало участь близько 3000 учнів; 
  • завдяки екологічному проекту - створено осередки екологічної освіти у 10 містах України;
  • через проект Європейської Комісії організовано навчання для представників усіх служб та міністерств (центральні органи виконавчої влади) щодо участі в Інтеграційних інструментах з ЄС тощо.

У 2014 році адмініструвала найбільшу благодійну акцію в історії України щодо допомоги родинам загиблих на Майдані. Кошти, зібрані у рамках програми, 56 млн грн було передано 104 родинам загиблих, прозорість передачі коштів засвідчено міжнародними аудиторськими компаніями, Головним Управлінням Міліції та Генеральною прокуратурою  України. 

Посилання на повне резюме.

Програмна мета

Школа геніїв: виклик системі

Місія проекту –  пошук і формування нової, вільної від корумпованих зв’язків та демократично спрямованої еліти державного управління в Україні. Найрозумніші школярі з усієї країни будуть зібрані у «Школі геніїв» - унікальному освітньому середовищі. У обхід системи буде сформована нова генерація лідерів державного управління.

Головний принцип проекту – не давати знання, а вчити думати.  

Наші діти самі обиратимуть навчальну програму, викладачів, менторів, практичні заняття.

Діти самі оцінюватимуть один одного, обиратимуть рівень складності завдань, нестимуть відповідальність один за одного.

Для кожної дитини буде застосовуватися ВИКЛЮЧНО індивідуальний підхід.

Заняття проходитимуть на території навчального закладу, блоками (один тиждень на два місяці безперервного перебування на території Школи).

Програма не заважатиме обов'язковому шкільному стандарту, проте кожна дитина буде забезпечена постійним персональним менторським супроводом.

Школа забезпечуватиме довготривале менторське наставництво для кожної дитини індивідуально. Ментори та наставники, яких обиратимуть самі діти, допомагатимуть проходити тренінги і навчання за кордоном, стажування і працевлаштування у найвпливовіші бізнес-організації та державні структури України, постійно волонтерити і нести користь для суспільства. 

Школа представлятиме унікальне освітнє середовище, що буде чутливе до прагнень дитини і підлаштоване під неї.

Використовуватимуться демократичні прогресивні методи:

  • проектна робота;
  • робота у командах; 
  • дослідження;
  • експеримент.  

Філософія освітнього середовища – любов і повага до особистості, прагнення віддавати у суспільство, відповідальне громадянство. 

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Рудаков Василь Петрович

У відповідь до від

вт, 05/15/2018 - 17:11

Неправильний підхід. Треба чим далі від тих, хто глобалізує Україну. Глобалізація - це пряме через ВТО рабство, електронне рабство.І повне зубожіння і знищення корінного населення.Саме цікаво, що більш менш нормальні програми, мають найнижчий рейтинг. І зовсім немає програм, про втілення нових винаходів і технологій, які мають найбільшу цінність і приносять максимальний доход. Як що сільське господарство приносить 10-25% доходу, то винаходи(чим займається Америка та Японія 100=200 до тисячі процентів. Тому без розстрілу чиновників корупціонерів не обійтись.Только пуля бюрократа может отрезвить....... І обов,язкова зміна всього устрою з дико капіталістичного на суспільно общинний лад зі зміною фінансово-банківської ростовщицької системи на систему радянського чи японського типу. І чим швидше, тим ліпше. Інакше ломежузи хамміти продадуть і нас і нашу землю.

Ярослав

У відповідь до від

вт, 06/05/2018 - 09:36

Вот все прекрасно. и люди вроде умные и учаться во всем мире. только одна проблема. прийдя в систему они ее не меняют берут свою долю или ставят своих людей. если вы хотите изменить украину вы должны изменить,я бы даже сказал сломать ету егоистичную натуру человека..... а к сожелению не кто из вас не захочет ето изменить.. воруйте не кто вам не запрещает, но имейте совесть оставте хоть не много для развития страны за все время независимости не видно ни заводы не новые дорооги ничего. за то дома вокруг киева очень даже и джипы ваши модные. хотите изменить страну спалите все все что наворовано и постройте заново. только так вы заставете етих людей повернуться лицом. опустите их с небес они не боги такие же люди ... только бабушке надо жить за 2500. а етим .... дарят 98 летние квартиры в киеве. не позортесь введи смертную казнь отмените недоторканость вашу. посадите всех уберите выборы. всеравно никто не выберает. все уже решено ))))удачи вам лидеры просто смешно читать про все ваши програмы когда садики развалюються. школы не строяться. а иномарок все больше ))))

Солоха Наталія Владиславівна

чт, 05/10/2018 - 03:29

Запитання до редакції проекту - "Однією з умов вказаного проекту, це виключення участі депутатів, чому недотримуєтесь!!!".

Товянський Вячеслав Сергійович

У відповідь до від

чт, 05/10/2018 - 09:39

Може, тому що депутати місцевих рад не мають недоторканності та не отримують зарплату?

Зелёный эдуард арнольдович

У відповідь до від

пт, 05/11/2018 - 12:47

Это рулит все ценности такого проекта и его значимость

Зорін Юрій Анатолійович

У відповідь до від

пн, 05/14/2018 - 19:57

А хтось помітив, куди зникла "Лідер" від "5.10" Овчаренко Маргарита? Вона була зареєстрована і вже мала голоси?

Золотаревський Костянтин Олександрович

У відповідь до від

чт, 05/17/2018 - 22:18

Маргариту сняли. Дискриминация по возрасту, а ведь она могла бы многих потеснить.

Любарський Сергій Станіславович

У відповідь до від

пт, 05/18/2018 - 01:04

Я вам можу викласти все і навіть те як повністю змінити владу і вивисти з краіну з гузна . Ідея непогана але вона в моій голові зявилася ще понад 9 років тому і я запевняю що відібравши дітей з підвищеним інтелектом не дасть гідних результатів тому що ці люди єфективно себе зможуть проявити в різноманітних галузях а не в політеці. Але безперечно ці школи мають існувати. А саме головне що не було корупціі потрібно ввести смертну кару для осіб які займають державні посади і стягнення з нього і його родичів збитків які заподіяні державі і перерахувати дохід і те що є в наявності нелегально збережені кошти чи активи направити в користування держави . Чому родичів поясню в нас принято все писати на тещ і рлдичів сьомого коліна.

Попсуй Анастасія Вікторівна

У відповідь до від

нд, 05/20/2018 - 14:59

Шановний пане Сергію, в Китаї уже дуже давно діє смертна кара за корупційні дії, проте індекс корумпованості Китаю та України майже на одному й тому самому рівні. В Європі нема смертної кари, але корупція на низькому рівні. Ці факти говорять про те, що смертна кара не вирішує проблему. Насильством не можна змінити на краще. Радикалізм не є панацеєю. Найбільш розвинені та прогресивні країни світу досягли успіху шляхом розвитку, просвітництва, демократії та відкритості. Нам це теж під силу. І я переконана, це єдиний правильний шлях. Тому наш проект буде успішний. Я бачила як це працює за кордоном. Запрошую до співпраці.

Любарський Сергій Станіславович

У відповідь до від

вт, 05/22/2018 - 22:14

Я з вами вбільшості аргументів згоден. Але я впевнений що до влади мають прийти люди з народу, і на мою думку маеться бути особистий досвід перебування в розвинутих державах. Це гарант зміни менталітету і мінімалізує корупцію т.к. люди знатимуть до яких цілей прямують і чого вони можуть досягти.Мені довподоби ваша ідея тому що і в мене вона зявлялася,я із задоволенням підтримаю вас. З усіх анкет мені б хотілося з вами поспілкуватися.. Дякую що відповили.

Чернооченко Олександр Олександрович

У відповідь до від

ср, 05/30/2018 - 14:12

Цитата - Але я впевнений що до влади мають прийти люди з народу.
Сергію, а на Вашу думку зараз при владі люди (російською) инопланетяне?
Чи може вони всеж таки люди народні (Homo sapiens)?

Любарський Сергій Станіславович

У відповідь до від

вт, 05/22/2018 - 22:19

І в мене є запитання : з якого кола і по яким критеріям плануеться підбирати наставників для дітей? Буду вдячний за відповідь.

Зорін Юрій Анатолійович

У відповідь до від

пн, 05/21/2018 - 14:49

А ну да, ну да, 23 – это еще несовращеннолетняя политикой.

Ярошовець Сергій Вікторович

чт, 05/10/2018 - 11:05

Як Ви бачите системну, постійно діючу захищеність вашого проекту від протидії корупції державних мужів і органів самоврядування та і батьків майбутніх геніїв, інших зацікавлених отримати на цьому свої дивіденди, або їх не втратити. Так би мовити, "броню" з функцією її "саморегуляції" та "постійної дії". Ваша персональна участь у цьому, як порядної людини, зрозуміла та можливо цього буде замало?

Попсуй Анастасія Вікторівна

У відповідь до від

пн, 05/14/2018 - 17:08

Пане Сергіє, дякую за ваше запитання. По-перше, це приватна ініціатива, що грунтується на відритості та добровільності участі учнів і батьків, а також партнерських організацій, тому ризиків тиску з боку будь-яких інституцій практично немає. По-друге, ми не залежні від державного фінансування, тому корупційна складова в цьому плані уже виключена. По-третє, поки Школа грунтуватиметься на форматі позашкілля і претензій з боку Міністерства освіти не може бути. І чеверте, найважливіше, я працювала і зі сторони виконавчої, і законодавчої влади, і зі сторони громадськості, і маю досвід управління ризиками, в тому числі корупційними ризиками. Спиратимусь на власний досвід та свою команду. Впевнена, наша світла, хороша справа буде успішною!

Христинченко Сергій Іванович

чт, 05/10/2018 - 13:27

Анастасіє, доброго дня! Зичу Вам успіху у проекті! Прошу Вас особисто відстояти позицію щодо створення діалізного центру у м. Ірпінь, який буде вільним від корупційного впливу чиновників департаменту охорони здоровь'я облдержадміністрації та надасть приклад, як можна надавати високоякісну та високоефективну діалізну допомогу жителям київської області, витрачаючи при цьому на 30-35% менше бюджетних коштів. Звільнимо Київщину від корупції разом!

Попсуй Анастасія Вікторівна

У відповідь до від

пн, 05/14/2018 - 17:16

Пане Сергіє, ми розглядаємо кращі варіанти створення діалізного ценрту в Ірпінській лікарні. Справа вкрай необхідна. Є компанія, яка запропонувала обладнання для діалізного центру на безоплатній основі. Але, як ви правильно зазначили, кошти на медикаменти мають надаватися обласним управлінням через державну програму, і тут місцеве самворядування не вирішує. Проте активна громадськість може ( і має!) впливати на такі рішення. Разом у нас все вийде!

Нуца Анастасія Сергіївна

У відповідь до від

ср, 05/23/2018 - 11:32

Я перепрошую, але який рівень освіти ви пропонуєте, якщо навіть не вивчили як відмініюються імена?

Ляшенко Вячеслав Іванович

чт, 05/10/2018 - 14:14

Популізм на тему: "Якщо б президентом був (була) я...".

А спробувати без грошей??

Яблоновський Дмитро Станіславович

чт, 05/10/2018 - 15:31

У вашому резюме ви вказуєте, що активно займалися освітньою та медичною реформою в Ірпені. Хотілося б дізнатися, що саме ви маєте на увазі. Зараз в ірпінських школах більше 40 учнів в класах, в дитячий садок потрапити неможливо (за законодавством повинно бути не більше 30). За 3 роки під час керівництва містом "новими обличчями" було побудовано 823 тисячи кв метрів житла, але жодної нової школи, а замість нової лікарні вже три роки лише котлован.

Попсуй Анастасія Вікторівна

У відповідь до від

пн, 05/14/2018 - 18:45

Пане Вадиме, освіта була моїм профілем роботи на посаді заступника міського голови, а коли стала депутатом - радника міського голови з освітніх питань. Це була моя щоденна робота )

Попсуй Анастасія Вікторівна

У відповідь до від

пн, 05/14/2018 - 18:40

Пане Дмитре, дякую. Звісно, розкажу. І я переконана, що керівництва українських міст мають приїжджати до Ірпеня, щоб перейняти наш досвід розвитку сфери освіти. Багато хто так і робить. Ми зробили надзвичайно велику кількість позитивних змін в освіті лише за 3 роки в управлінні містом. І навіть враховуючи ситуацію, що Ірпінь має шалене перевантаження з переселенцями зі Сходу (9 000 переселенців на наші 50 000 населення міста). Проте ми все одно намагаємося всіх прийняти в свою дружню громаду і створити максимально позитивні умови отримання якісних освітніх і медичних послуг.
Щодо змін в освіті:
1. відкрито Ірпінський ліцей інноваційних технологій, що обладнаний за останнім словом техніки для розвитку наук та інженерії серед учнів
2. споруджено нові спортивні комплекси біля кожної школи для занять спорту та привчання до здорового способу життя
3. 2 нових дитячі садочки відкрито і 3 добудовуються (за 25 років незалежності ми відкрили вперше нові садочки!!!!)
4. добудовуються два нових корпуси загальноосвітніх шкіл і готується до відкриття додатковий корпус початкової школи
5. відкрито експериментальні класи за Концепцією Нової української школи
6. в кожній школі відкрито новітні профільні класи за напрямками закладу
7. відкрито інклюзивний центр дитячої творчості
8. реконструйовано Ірпінську дитячу спортивну школу
9. уже декілька років підряд діє програма навчання плаванню школярів
10. відкрито шахово-шашковий клуб для дітей
11. проведенно енергоощадні заходи в школах: замінено всі вікна на пластикові енергоощадні
12. діє програма соціального житла для педагогів
13. впроваджено дві стипендіальні програми для талановитих учнів (відмінників, спортсменів та активістів), щомісяця більше 500 дітей отримують стипендії за успіхи
14. вдвічі збільшено кількість гуртків та секцій для позашкільних занять
15. впроваджується програма інтенсивного вивчення англійської мови у школах
16. і багато іншого!

Більше детально і з фото за посиланням: http://imr.gov.ua/files/zvit/zvit-irpen-2018.pdf

Грабовський Влпадислав Анатолійович

У відповідь до від

сб, 06/09/2018 - 22:44

Мені не дуже подобається Ваша фраза, про те що оберуть найкращих дітей. За якими критеріями буде проводитися відбір? Також мене дуже здивувало згадка про Вашу доньку. Я так розумію що вона вже пройшла відбір в цвіт нації?!!!

Александр Сотник

пт, 05/11/2018 - 00:49

Заранее извиняюсь за Русский язык.
Анастасия,вы хотите создать сферу образования где дети будут знать все что только можно,как вы выразились "школа гениев".
С моей точки зрения это не правильно,система образования вклбчает в себя слишком много лишней информации,которая в жизни не пригодилась бы даже инженеру атомной станции, я сам учусь и понимаю о чем говорю.
Прежде чем строить что-то новое, постарайтесь привести в порядок старое, наше образование ничему не учит, но при этом,каждый свой шаг ты подтверждаешь экзаменом или дпа. Систему нужно облегчить и убрать всю лишнюю информацию, тогда и нам учится проще и у вас заморочек меньше. Я учусь на втором курсе программирования и паралельно с моей профессией я по непонятным для себя причинам учу литературу, химию, географию и т.д. казалось бы, зачем программисту все эти предметы? В программный код ни одно литературное произведение не вставишь, а химические формулы никак не помогут писать на с++.По этому настоятельно вас прошу не строить что-то новое для гениев которые все умеют и знают, а привести в порядок учебные заведения для простых людей которые хотят работать, и отлично умеют это делать, но экзамен по литературе не дает диплом. Такие профессии и предметы не должны быть связаны между собой, уберите лишнее и дайте возможность развивать себя в сторону своих умений и молодое поколение перестанет ездить на учебу в другие страны.
Спасибо за внимание !!!

Зелёный эдуард арнольдович

У відповідь до від

пт, 05/11/2018 - 12:49

Поддерживаю вас, как и кто будет определять талант ребенка? Энштайн в 10 лет был талантливым учёным????

Харченко Ганна Ростиславівна

У відповідь до від

пн, 05/14/2018 - 16:03

Энштайн? ЭЙнштЕйн!!!
Нам действительно нужны хорошие школы!!!!

Попсуй Анастасія Вікторівна

У відповідь до від

пн, 05/14/2018 - 19:39

Олександре, дякую за ваші слушні коментарі. Вони допоможуть розкрити суть і інноваційність проекту.
Більшість експертів погоджуються, і ми з вами також, що шкільна програма перевантажена інформаційно. Один з найбільших недоліків нашої пострадянської системи освіти – засмічувати дитячі голови інформацією, але не дати змоги сформувати власну особистісну думку і приймати власні рішення, взагалі вміти обирати. Сьогодні Гугл дає нам будь-яку інформацію за секунди, і для цього не потрібно просиджувати штани за партою. Світ сьогоденні цінує здатність людей приймати рішення, бути креативними та вміти організовувати процеси. В Концепції Нової української школи ці компетенції прописані, але механізм впровадження поки не діє. Ми маємо це прискорити. І діти з високим рівнем інтелекту найкраще сприймуть такий прогресивний підхід.
Мій відео-ролик як раз про те, що «покращувати» систему – невдячна справа. Покращеннями займаюся дуже багато років, але це все не те, що ми сподіваємося досягти проектом. Потрібно перших найпрогресивніших виховувати поза системою, і виховувати через свободу, право вибору та самоорганізацію. А щодо профільних предметів – в старших класах впроваджують профільні класи, але, я погоджуюся, багато зайвого. Якщо буду Міністром – почну зі спрощення предметів. В цьому я абсолютно згідна з вами.

Білко Олександр Іванович

У відповідь до від

пн, 05/14/2018 - 23:27

Змінювати потрібно загальне для всіх, відстоювати це треба разом, пропоную об'єднуватися і дієво боротися за зміни, системно - https://novilidery.com/lider/bilko-oleksandr. Прошу написати Вашу думку - вона мені дуже цікава.

Миколаєнко Валерія Олександрівна

пт, 05/11/2018 - 01:38

Проголосувала випадково і пожалкувала як прочитала вашу мету. Нічого нового і інноваційного такого роду проекти давно функціонують, все наче скопійовано з КМДШ.

Попсуй Анастасія Вікторівна

У відповідь до від

пн, 05/14/2018 - 21:35

Пані Валеріє, дякую за ваш голос. Я готова нести відповідальність абсолютно перед кожним виборцем, бо ціную вашу довіру. Хотіла б дещо уточнити. Мій проект окрім того, що методологічно відрізняється від КМДШ, так ще й має цілу низку переваг національного масштабу:
1) проект безплатний для найрозумніших дітей України (для більшості платні школи є недоступними)
2) територіально Школа прийде до дитини, а не буде ставити умови постійного перебування, наприклад, в Києві або Львові (тільки одиниці мають таку можливість)
3) тьютори та наставники будуть іззовні Школи, а не викладачі. Тобто це будуть успішні люди з бізнесу та сфери державного управління, які будуть допомагати дітям не просто «знайти себе», але й працевлаштуватися, будуть діитися з дітьми практичним досвідом і порадами
4) наша Школа не буде виконувати освітній стандарт. Це поки буде формат позашкілля
Така гнучкість дозволить залучати нам в освітній процес різних людей-практиків, використовувати різні локації, давати можливості тим, хто їх не має.

Жерш Яна Григорьевна

У відповідь до від

пт, 05/11/2018 - 20:39

Очень ценный совет! Есть "лидеры" о которых ходят интересные ролики по интернету, странно и обидно , что их впринципе допустили.

Максименко Инна Валентиновна

У відповідь до від

сб, 05/12/2018 - 00:58

Пани Инна напишите эту информацию в Фейсбук на их ( то-есть "Новые лидеры") почту (то-есть, в сообщения). Зделайте им туда ссылки на эти статьи. И скажите пусть не занимаются показухой. Иначе все люди будут смеяться. После их такой массовой рекламы, и таких "лидеров" с рыльцами в пушку.

Харченко Ганна Ростиславівна

У відповідь до від

пн, 05/14/2018 - 15:58

Шановні Лідери!
Ви хочете зробити нашу країну кращою? Будьте готові!
Деякі особи, котрі самі нічого не варті, обіллють вас брудом, або, в кращому випадку – морально покусають, в гіршому – з`їдять! Тримайтеся. І, дай вам Бог, сили і терпіння.
А наклеп карається чинним законодавством!
Стаття 151-1 Кримінального кодексу. Наклеп.
Наклеп, тобто умисне поширення завідомо недостовірних відомостей, у публічному творі, в засобах масової інформації, та наклеп в Інтернет, -карається штрафом в розмірі від 50 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами строком від 150 до 240 годин, або виправними роботами на строк до 1 року.

Золотаревський Костянтин Олександрович

У відповідь до від

чт, 05/17/2018 - 22:20

Секретарь совета это должность с повышенными коррупционными рисками.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада