ДО ЗАВЕРШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗАЛИШИЛОСЬ

ДО ЗАВЕРШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗАЛИШИЛОСЬ

апролдлорпа

Шевчук Володимир

Голосів
Вік
35
Рівненська
Рівне
Біографія

Досвід роботи

Грудень 2004 р. - червень 2005 р. - фрілансер;

Червень 2005 р. - лютий 2008 р - територіальний менеджер компанії «Soul Traiding» офіційного представництва брендів Converse, Pierre Cardin, AND1 в Україні;

Лютий 2008 р. - травень 2009 р. - ТОВ «Реноме»;

Май 2010 р. - теп. час - ТОВ «Марс-Україна»;

2010 - 2012 рр. - TSS Житомир та Житомирська обл.;

2012 - 2015 рр. - TSS Житомир та Житомирська обл., і Вінниця та Вінницька обл;

2015 - 2015 рр. - TSS Expert Центральний регіон;

2016 - теп. час - TSE (Виконавчий менеджер з продажу) Центральний і західний регіон.

Освіта

2000 - 2005 рр. - Рівненський державний гуманітарний університет. Факультет математики та інформатики. Кафедра прикладної математики. Спеціальність - фахівець із розвитку інформаційних технологій;

2000 - 2005 рр. - викладач математики;

2016 - 2017 рр. - Академія сучасного політика. м. Київ;

2017 - теп. час - комп'ютерна академія ШАГ.

Посилання на повне резюме.

Програмна мета

Моя програмна мета: для реалізації потенціалу молоді, розвитку талантів, та розбудови сучасного бізнесу, стартапів, і координації дій бізнесу та населення перший крок має зробити саме влада – надавши і координуючи, центри розбудови бізнесу та проектів. 

У таких місцях, спочатку при університетах, чи центрах надання послуг громадянам, а пізніше у спеціально збудованих центрах, координуватимуться вакансії для талановитої молоді, остання так само, може напряму звертатися до бізнесу, а влада, зможе так само використовувати та примножувати проекти для розбудови суспільства.

Шляхи реалізації

Для початку слід у кожному обласному центрі реалізувати по 1 центру, котрий буде надавати свої площі для проектів молоді та університетів. З іншого боку, цю територію зможе використовувати бізнес – для пошуку потенційних кандидатів.

Фінансування: за рахунок місцевих підприємців та меценатів. 

Шлях розвитку лише один - публікації у пресі, загальнонародне обговорення, залучення влади для популяризації даного проекту серед молоді.

І як наслідок, ми отримаємо не відтік студентів в Європу та Азію, а лишимо таланти, працювати в Україні і у практичних сферах.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:36

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Печончик Олександр Володимирович

пн, 05/14/2018 - 14:44

У відкриту «Групу лідерів» на сторінці у фейсбуці приєднались перші понад 20 лідерів для дискусії про об’єднання задля спільного запровадження програмних засад і дій. А Ви долучаєтесь до цієї групи? У разі згоди прохання скинути в «Групу лідерів» у фейсбуці https://www.facebook.com/groups/172842220096740/
свої дані із проекту «Нові лідери» з посиланням на свою анкету із сайту «Нові лідери» для публічного обговорення.
Лідер Олександр Печончик

Печончик Олександр Володимирович

пт, 05/18/2018 - 11:54

ЩО ВИ ЯК ЛІДЕР ЗМІНИЛИ Б У СТАТУТІ, ТЕЗИ ЯКОГО НАВОДЯТЬСЯ НИЖЧЕ?
ВИТЯГ ІЗ СТАТУТУ НОВОСТВОРЕНОЇ ОРАНІЗАЦІЇ ЯКА ФОРМУЄТЬСЯ «ГРУПОЮ ЛІДЕРІВ» (ОСНОВНІ ТЕЗИ) (дискусійний орієнтовно до 31.05.2018 року)
1. Завдання: формування нової команди для спільного втілення комплексних програмних цілей дієвих перемін у політичному, владному, бізнесовому, правовому, економічному, міжнародному та суспільному середовищі
2. Керівництво: до керівного складу організації (центральні, обласні, районні) можуть обиратись особи, які дотримуються статутних засад і не були при владному управлінні останні 20 років за виключенням;
- викладацького і медичного персоналу, які не займали керівних посад; військовослужбовців, які приймали участь в АТО, волонтерів, військових капеланів.
3. Звітність: керівний склад організації всіх рівнів щорічно звітує перед членами організації, де одночасно вирішується питання щодо їх переобрання. Обов’язком звітності керівництва наступає і по результатам виборів та по іншим резонансним подіям , які мають дотичність,- їх переобрання.
4. Особливості припинення повноважень: дострокове відкликання керівництва всіх рівнів, висловлення їм недовіри, виключення тощо.
5. Механізм розгляду ініціатив рядових членів: якщо ініціатива розглянута на районному рівні та відмовлено у її запровадженні (вирішенні), тоді автоматично її переглядає обласне керівництво. За наслідками може вирішуватись дострокове припинення повноважень райкерівництва;
- якщо облкерівництво відхиляє ініціативу рядового члена також, то за клопотанням ініціатора порушене питання може переглядатись вищим керівництвом організації із відповідними наслідками;
- якщо ініціатива рядового члена прийнята до реалізації то автоматично ініціатор стає на чолі робочої групи, а керівництво, що погодило її сприяє в реалізації цієї ініціативи.
6. Пріоритети для молоді: висуваєм кандидатами в депутати всіх рівнів та інші виборні органи, які пройшли внутрішній відбір, проявили себе в організації або інших подіях та відповідають статутним засадам.
7. Гендерна рівність: 50/50 (при наявності таких) в усіх проявах.
8. Вимоги для всіх членів організації включаючи і керівництво: - єдність;-щирість;-активність;- доброчесність;-самовідданість.
9. Відповідальність: -невиконання та недотримання вимог Статуту є підставою для виключення з членів, дострокове припинення повноважень, відкликання, переобрання, виключення тощо.
Прим. Закласти у Статут організації модель управління відмінну від діючих та частково подібну державному управлінню (нинішньому) із механізмами зворотнього, які держава не запроваджує, для іспиту осіб, що бажають діяти в інтересах суспільства.
Шановний лідер свої пропозиції викладіть в «Групі лідерів» у фейсбуці для публічного обговорення.
https://www.facebook.com/groups/172842220096740/

Лідер Олександр Печончик

OLEKSANDR PECHONCHYK

чт, 05/24/2018 - 15:27

Поряд із роботою в проекті «НЛ», зачитуванням класиків та визнаних письменників рекомендую прочитати повість мобілізованого офіцера Григорія Обертайла «Скепцис» про війну на сході країни.
Дану книгу знайшов (виписав, купив) випадково під час роботи в проекті.
Олександр Печончик

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада