ДО ЗАВЕРШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗАЛИШИЛОСЬ

ДО ЗАВЕРШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗАЛИШИЛОСЬ

Терехова Марія

Терехова Марія

Голосів
Вік
36
Київська
Київ
Біографія

Освіта

 • Київський юридичний коледж «АЛСКО» - юрист;

 • КДАВТ Київюрист (бакалавр);

 • МІМ Київ управління фінансами.

Соціальна активність

 • Семінар відповідальне лідерство ASPEN, випуск 2007

 • Українська школа політичних студій, випуск 2008

 

 

Досвід роботи 

 1. Директор та співвласник www.RABOTA.ua

 2. Директор www.TUNRE.com.ua

 3. Директор з розвитку івент-агенції EVENT.ua

 4. Директор www.IZUM.ua

 5. Керуючий партнер New Fashion Zone

​​​​​​​Громадська активність

 • Автор ідеї та генеральний продюсер Міжнародного дитячо-юнацького хореографічного фестивалю-конкурсу "Містерія DANCЕ";

 • Продюсер платформи New Fashion Zone.

Програмна мета

Мета

Об’єднати креативних дизайнерів та потужні виробництва легкої промисловості з метою створення сучасного одягу для українського та світового ринків. Такий підхід дозволить галузі створити додану вартість товару. 

Платформа New Fashion Zone допоможе вирішенню таких проблем

 • Конкурентоспроможність українського одягу на внутрішньому та світовому ринках;

 • Відтік професійних кадрів легкої промисловості закордон;

 • Наважитися компаніям вийти з позиції сировинної бази, аутсорсингу в реалізацію власних продуктів.


Платформа поєднає молодих талановитих креаторів (дизайнерів) одягу та потужні виробництва. І як результат реалізації програми платформи New Fashion Zone – ми отримаємо розвиток модної індустрії та легкої промисловості в Україні. 

Соціальний конкурс молодих дизайнерів одягу NewFashionZone у цифрах

 • Вже проведено 3 конкурси, наразі пройшов кастинг четвертого;
 • 879 заявок на участь,  294 учасників кастингу та більш як 100 фіналістів;

 • Серед журі конкурсу: експерти та advisory board платформи – більш як 150 лідерів індустрії в Україні та світі.

 • Створено 5 колекцій разом з дизайнерами-учасниками конкурсу NFZ.

У рамках проекту «Нові лідери» ми вже розпочали тримісячну програму  з колаборації "Виробництво+дизайнери=конкурентний продукт"
 5 виробництв – 15 дизайнерів одягу.

Шляхи реалізації
Після "інкубаційного періоду" та роботи з даними 5 виробництвами ми плануємо переносити цей досвід на інші підприємства. За нашими оцінками – це більш як 60 українських компаній на першому етапі. 


Фінансування
Наразі фінансування проходить за рахунок навчальних програм платформи, коштів благодійників та спонсорів. Але на наступному етапі плануємо масштабувати модель за рахунок пакетів для виробництв та проведення платних конкурсів дизайнерів по моделі культурної франшизи у інших країнах. Запити на такі проекти ми регулярно отримуємо від партнерів із різних країн світу.

Фінансування за моделлю проекту «Нові лідери», у разі його отримання,  буде мати цільове призначення на розвиток Платформи New Fashion Zone, конкурсу молодих дизайнерів одягу та проекти по створенню власного конкурентного продукту в індустрії моди та легкої промисловості.
 

 

Печончик Олександр Володимирович

пт, 05/11/2018 - 08:40

Шановний лідер!
Життя проектом не закінчується, а один у полі не воїн, то ж запрошую до формування основи єдиної команди з числа «нових лідерів» для спільного втілення програмних засад. У разі згоди прохання скинути в «Групу лідерів» у фейсбуці https://www.facebook.com/groups/172842220096740/ своє фото, ПІБ та суть програмної мети для публічного обговорення.
Лідер Олександр Печончик

Рева Владимир Михайлович

пт, 05/11/2018 - 22:36

Не для всех понятный проект,но настолько грамотно организован, с пониманием" подводных камней", конечной цели, задач, и поэтапно прописанной программой- честно, очень неожиданно и круто!

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 16:34

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Кобзар Сергей Александрович

нд, 05/13/2018 - 10:55

Бред. Если будет адекватная зарплата, объединять будет незачем и некому

Печончик Олександр Володимирович

пн, 05/14/2018 - 15:42

У відкриту «Групу лідерів» на сторінці у фейсбуці приєднались перші понад 20 лідерів для дискусії про об’єднання задля спільного запровадження програмних засад і дій. А Ви долучаєтесь до цієї групи? У разі згоди прохання скинути в «Групу лідерів» у фейсбуці https://www.facebook.com/groups/172842220096740/
свої дані із проекту «Нові лідери» з посиланням на свою анкету із сайту «Нові лідери» для публічного обговорення.
Лідер Олександр Печончик

Шатній Олександр Вікторович

пн, 05/14/2018 - 23:03

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів https://www.facebook.com/guild.org/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати.

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:48

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе ознайомитись зі мною та моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

без палких гасел та обіцянок

Печончик Олександр Володимирович

пт, 05/18/2018 - 10:11

ЩО ВИ ЯК ЛІДЕР ЗМІНИЛИ Б У СТАТУТІ, ТЕЗИ ЯКОГО НАВОДЯТЬСЯ НИЖЧЕ?
ВИТЯГ ІЗ СТАТУТУ НОВОСТВОРЕНОЇ ОРАНІЗАЦІЇ ЯКА ФОРМУЄТЬСЯ «ГРУПОЮ ЛІДЕРІВ» (ОСНОВНІ ТЕЗИ) (дискусійний орієнтовно до 31.05.2018 року)
1. Завдання: формування нової команди для спільного втілення комплексних програмних цілей дієвих перемін у політичному, владному, бізнесовому, правовому, економічному, міжнародному та суспільному середовищі
2. Керівництво: до керівного складу організації (центральні, обласні, районні) можуть обиратись особи, які дотримуються статутних засад і не були при владному управлінні останні 20 років за виключенням;
- викладацького і медичного персоналу, які не займали керівних посад; військовослужбовців, які приймали участь в АТО, волонтерів, військових капеланів.
3. Звітність: керівний склад організації всіх рівнів щорічно звітує перед членами організації, де одночасно вирішується питання щодо їх переобрання. Обов’язком звітності керівництва наступає і по результатам виборів та по іншим резонансним подіям , які мають дотичність,- їх переобрання.
4. Особливості припинення повноважень: дострокове відкликання керівництва всіх рівнів, висловлення їм недовіри, виключення тощо.
5. Механізм розгляду ініціатив рядових членів: якщо ініціатива розглянута на районному рівні та відмовлено у її запровадженні (вирішенні), тоді автоматично її переглядає обласне керівництво. За наслідками може вирішуватись дострокове припинення повноважень райкерівництва;
- якщо облкерівництво відхиляє ініціативу рядового члена також, то за клопотанням ініціатора порушене питання може переглядатись вищим керівництвом організації із відповідними наслідками;
- якщо ініціатива рядового члена прийнята до реалізації то автоматично ініціатор стає на чолі робочої групи, а керівництво, що погодило її сприяє в реалізації цієї ініціативи.
6. Пріоритети для молоді: висуваєм кандидатами в депутати всіх рівнів та інші виборні органи, які пройшли внутрішній відбір, проявили себе в організації або інших подіях та відповідають статутним засадам.
7. Гендерна рівність: 50/50 (при наявності таких) в усіх проявах.
8. Вимоги для всіх членів організації включаючи і керівництво: - єдність;-щирість;-активність;- доброчесність;-самовідданість.
9. Відповідальність: -невиконання та недотримання вимог Статуту є підставою для виключення з членів, дострокове припинення повноважень, відкликання, переобрання, виключення тощо.
Прим. Закласти у Статут організації модель управління відмінну від діючих та частково подібну державному управлінню (нинішньому) із механізмами зворотнього, які держава не запроваджує, для іспиту осіб, що бажають діяти в інтересах суспільства.
Шановний лідер свої пропозиції викладіть в «Групі лідерів» у фейсбуці для публічного обговорення.
https://www.facebook.com/groups/172842220096740/
Лідер Олександр Печончик

Левченко Максим Петрович

вт, 05/22/2018 - 22:16

Вас дизайнерів як грязі. Ше і тут влізли))) лол

OLEKSANDR PECHONCHYK

чт, 05/24/2018 - 12:49

Поряд із роботою в проекті «НЛ», зачитуванням класиків та визнаних письменників рекомендую прочитати повість мобілізованого офіцера Григорія Обертайла «Скепцис» про війну на сході країни.
Дану книгу знайшов (виписав, купив) випадково під час роботи в проекті.
Олександр Печончик

OLEKSANDR PECHONCHYK

пт, 05/25/2018 - 11:33

Шановний лідер! Запрошую в суботу (26.05.) о 20:00 год. на голосовий сервер Mumble (відповідальний Андрій Матрей, м. Запоріжжя) для проведення одночасного зв’язку з усіма лідерами та заінтересованими особами по слідуючих питаннях;
1. обговорення пропозицій та ризиків щодо змісту тез запропонованого Статуту;
2. заслуховування (обмін думками) щодо напрацювань з приводу регіональних об’єднань, проблемних питань у регіоні з приводу об’єднання, визначення регіональних представників тощо;
3. формування складу групи (декілька груп) з приводу вироблення спільної програмної мети (цілі), дій та заходів для їх реалізації;
4. визначення часу, місця та кола питань які будуть обговорюватись в майбутньому на всеукраїнському зібранні із числа регіональних представників та інших осіб.
5. різне.
Прим. З приводу питань налагодження зв’язку та попереднього запису для виступу по заявлених питаннях звертатись до Андрія Матрея за номером (096)-949-28-18. Всім бажаючим поспілкуватись зі мною по телефону поза межами групи та проекту звертайтесь.
Більше читайте в групі у фейсбуці https://www.facebook.com/groups/172842220096740/

Ваш Олександр Печончик

OLEKSANDR PECHONCHYK

пт, 05/25/2018 - 11:35

ПАРАДОКС
Проживаю в багатому на ліси та поклади бурштину районі, що системно грабується, а народ (близько 80%) тримають за межею бідності. Який по суті не може собі дозволити належний тел., комп., інтернет та скептично або боязно відноситься до будь якого голосування.
Лише нині прокладаються кабелі (волокна) по селах району для запровадження інтернету. Тож маю таку несправедливу проблему із голосуванням.
А що Ви, як лідер порадите в даному випадку.
Більше можна дізнатись в групі у фейсбуці https://www.facebook.com/groups/172842220096740/

Олександр Печончик

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада