мета

Маємо для вас кілька сюрпризів. Що нового очікує вас у третьому сезоні Нових лідерів?

2 березня

Нарешті на ICTV стартує третій сезон проекту Нові лідери.
Позаду вже два сезони проекту, 150 ЛІДЕРІВ, які захистили свої ПРОГРАМИ перед усією країною, а ще - тисячі ЛІДЕРІВ за лаштунками, готових рухати країну вперед та пропонувати круті ідеї! 
Від третього сезону очікуємо ще більше ІДЕЙ від українців, які готові міняти країну на краще. А найкрутіша з них - за старою доброю традицією отримає грошовий приз.

У двох минулих сезонах переможці Нових лідерів отримали по мільйону гривень на розвиток власних ПРОГРАМ. Припускаємо, цьогоріч приз буде не гірший! 

Так чим же третій сезон Нових лідерів відрізнятиметься від попередніх двох? Давайте розбиратись разом! 

 

Прийматимемо ідеї будь-якого масштабу 

 

У третьому сезоні Нові Лідери зможуть подавати на розгляд Програми, які стосуються і місцевого, і загальнонаціонального рівня.  

Нагадаємо, в першому сезоні Нових лідерів до реєстрації також приймались загальнонаціональні та регіональні ідеї.

А в другому - лише загальнонаціональні. 

мета

 

Усього 5 ключових напрямів ПРОГРАМ - замість 20

 

У першому сезоні головних напрямів, на які учасникам можна було подавати Програми ЛІДЕРА, було 20, у другому - 11.
У третьому сезоні Програма ЛІДЕРА повинна буде стосуватись одного з п'яти ключових напрямів:

- Мир (сприяння мирному процесу на Донбасі; сприяння поверненню тимчасово окупованих територій Донбасу, Криму та міста Севастополь; допомога переселенцям; відбудова інфраструктури Донбасу; інформаційна деокупація; тощо);

- Справедливість (затвердження принципів верховенства права; подолання корупції; зниження рівня злочинності; запобігання поширенню насильства і торгівлі людьми; скорочення незаконного обігу зброї; забезпечення сильних державних інститутів; тощо);

- Добробут (сприяння зростанню рівня виробництва; забезпечення економічного зростання та гідних умов праці; підвищення рівня зарплат і пенсій; скорочення безробіття і подолання бідності; тощо);

- Людина (сприяння культурному відновленню і духовному розвитку людини; забезпечення високих стандартів охорони здоров’я; забезпечення високого рівня освіти; гарантії та захист прав людини; запобігання дискримінації в суспільстві (етнічної, гендерної тощо);

- Довкілля (захист екосистем суші та збереження морських ресурсів; забезпечення доступної та чистої енергетики; рівний доступ до чистої води і належних соціальних умов; пом’якшення наслідків зміни клімату; розвиток інфраструктури; тощо).

 

Ідеї від підприємців для розвитку власного бізнесу теж розглядаємо! Але з умовами 

 

У попередніх сезонах команда Нових Лідерів не розглядала ПРОГРАМИ, які стосувались бізнесу. 

У третьому сезоні, підприємці малого, середнього або великого бізнесу, зверніть особливу увагу на один із п'яти ключових напрямків для ПРОГРАМ. 
Напрямок "Добробут" автоматично відкриває двері для бізнес-проектів, які:

 - покликані підвищити рівень виробництва на вашому підприємстві, 
 - сприятимуть забезпеченню економічного зростання та гідних умов праці,
 - допоможуть підвищити рівень зарплат і пенсій, 
 - боротимуться з безробіттям і бідністю.

Здається, перед вами з'явилась можливість виграти бізнес-грант на мільйон!

Але пам'ятайте: якщо ваша ПРОГРАМА спрямована на отримання виключно комерційної та/або особистої вигоди, маємо право не допустити вас до участі у проекті Нові Лідери

мета

 

ВИБОРЦЮ можна буде голосувати за 5 лідерів - замість одного

 

У минулих двох сезонах кожна людина, зареєстрована на сайті як Виборець, мала змогу проголосувати лише один раз - за Програму ЛІДЕРА, яка до вподоби. 

Цього разу на другому етапі "Відбір п'ятдесяти лідерів" ВИБОРЕЦЬ матиме право проголосувати на сайті п’ять разів: за одного Учасника в кожному з П’яти Напрямків. 

 

Змішана система голосування 

 

У минулих сезонах на четвертому етапі "Телевізійна передача "Нові лідери" долю ЛІДЕРІВ вирішували глядачі.

У третьому сезоні все буде інакше. Голосування за ЛІДЕРІВ відбуватиметься за змішаною системою - прямо як під час Національного відбору на Євробачення-2020. 

Після виступу кожного лідера результати голосування глядачів (50%) і експертного журі (50%) додаватимуться.

За підсумками загального результату формуватиметься рейтингова таблиця. Якщо два або більше учасників наберуть однакову кількість балів, то виграє той, хто отримає більшу кількість глядацьких голосів.

 

Організатори дослухались до учасників і змінили віковий ценз для ЛІДЕРА

 

У попередні роки ми не розглядали Анкети учасників, молодших за 25 років. У першому сезоні був навіть один випадок дискваліфікації Учасниці через те, що вона вказала недостовірні дані: замість 25 років їй виповнилось 24. Так-так, у нас із цим все серйозно.
Але в третьому сезоні амбітні і енергійні молоді люди, яким на момент заповнення Анкети виповнився двадцять один рік, зможуть змагатись з усіма Учасниками на рівних.  

 

Що залишається незмінним?

 

У проекті Нові Лідери зможуть взяти участь люди, які проявили або готові себе проявити у суспільно-політичній сфері.

У заявці на участь обов'язково має бути задекларована ідея змін у країні, і що конкретномайбутній ЛІДЕР чи ЛІДЕРКА готові зробити для її втілення.

Проект проходитиме у чотири етапи.

Відбір учасників, які проходитимуть до наступного етапу здійснюватимуть зареєстровані виборці, Відбірковий Комітет, а також телеглядачі шляхом смс-голосування і за допомогою мобільного додатку Телепортал;

Якщо в тебе є конкретна ідея, як змінити майбутнє України, в тебе є план дій і достатньо наснаги, аби його втілити - чого ти чекаєш? Заповни АНКЕТУ, стань Новим Лідером і отримай гроші, аби втілити план в життя!

 

*Вже 2 березня 2020 року ви можете зареєструватися на нашому сайті - як ВИБОРЕЦЬ або як ЛІДЕР. Етап реєстрації Анкет ЛІДЕРІВ триватиме до 30 квітня 2020 року. Реєстрація ж Виборців триває протягом усього строку реалізації Проекту.

Інші новини

Громадська наглядова рада