иорммпп

Нові лідери 3 призупинено — заява StarLightMedia і Громадської Наглядової Ради

17 березня

У зв’язку зі всесвітньою епідемією COVID-19, а також із економічною кризою, що поширюється, повідомляємо, що змушені призупинити 3 сезон проекту «Нові лідери» на невизначений термін. 

01 березня 2020 року ми за підтримки багатьох суспільних діячів і організацій, після дискусій про актуальність проекту, підтвердивши один одному відданість ідеї безперервних зусиль у пошуку Нових Лідерів, у безперервності промоції освіченості і відповідальності, ми відкрили Третій сезон програми.

Ми розпочали рекламну кампанію, звірили з партнерами очікування побачити сотні, а може, і тисячі  якісних проектів і лідерів.

Вже у перший день ми побачили зареєстрованих до участі героїв - програму без сумніву чекають ті, хто вірить у зміни, у поступ, і готові заради цього до роботи.

Команда проекту дякує учасникам і виборцям, які зареєструвалися на сайті, а також усім, хто долучився до інформаційної кампанії, закликаючи достойних людей ставати Новими Лідерами. 

Ми сильніші за обставини, але лідерство в першу чергу означає усвідомлення всіх ризиків для команди і оточуючих, а також ухвалення складних рішень і відповідальність за них з точки зору доцільності та безпеки.

Виробництво проекту передбачає організаційні виклики процесу підготовки та зйомок, а ми не хочемо нікого наражати на зайву небезпеку і будемо дотримуватися карантину. 

Надзвичайна ситуація, яка склалася зараз в Україні і світі – серйозне випробування для всіх нас.

Саме в такі скрутні часи кожен має усвідомити власну відповідальність і робити все від нього залежне, аби допомогти здолати кризу.

Сьогодні кожен із нас має стати лідером у щоденному житті, яке підготувало чимало викликів.  

Команда проекту «Нові лідери» закликає не піддаватися паніці, берегти себе і своїх близьких.

Виконувати усі рекомендації, покликані убезпечити наших громадян – найперша з яких – соціальна самоізоляція, припинення усіх активностей за межами дому, від яких можна відмовитись.

Ми свідомі, що ми не можемо закликати не підтверджуючи заклики рішеннями і власним прикладом.

Адже саме МИ – ТВОРИМО власне МАЙБУТНЄ.

Інші новини

Громадська наглядова рада