Мета

Які рекомендації до Програми?

5 березня

ПРОГРАМА — документ, у якому задекларована  твоя суспільно-важлива мета, що стосується вирішення проблеми загальнонаціонального чи місцевого рівня. Саме відповідність Програми усім умовам Нових лідерів - це один з головних критеріїв, за яким Анкети учасників відбиратимуться до наступного етапу.

 

Що повинно міститись у твоїй Програмі?

 

Програма дій твого проекту має містити:

1. Формулювання проблеми,  яку ти збираєшся вирішити, та кінцеву мету проекту. 
Сюди ж додай обставини задуму: місцезнаходження, дату створення, часові рамки втілення проекту.

2. Опис цілей, яких плануєш досягнути. 

3. Опис заходів і ресурсів для їх досягнення. 
Розкажи, на якому етапі  проект знаходиться зараз, хто у команді. А ще деталізуй концепцію власної ідеї, фінансування та опиши детальний план запуску. 

4. Прогнози головних факторів впливів (на суміжні сфери та інтереси різних суспільних груп). 
Зокрема, на чому базується твоє припущення, що громада зацікавиться твоєю Програмою (якщо вже було кілька вдалих прикладів реалізації з твоїми спробами - наведи їх). Спрогнозуй соціальний екологічний чи економічний ефекти, якщо такі передбачаються.

5. Критерії оцінювання успішності запропонованої Програми. 
Зокрема, дай оцінку перспективності твого задуму як пропозиції до інвесторів. А також проаналізуй очікувані покращення і опиши, чи вже тестував свій проект (якщо так, опиши результати).

 

У якому форматі має бути подана Програма?

 

Презентація Програми може бути подана у форматі .docs, .ppt чи .pdf. Не більше, ніж на 5-7 слайдів або 1-2 сторінки, де буде прописана покрокова реалізація, вказані конкретні терміни, розширений опис проекту, в якому пунктами вказано напрямок проекту, як він посприяє розвитку країни, що робитиметься для цього та які ресурси використовуватимуться.

 

Твоя Програма повинна бути представлена в одному з таких П’яти Напрямків:

 

  • Мир (сприяння мирному процесу на Донбасі; сприяння поверненню тимчасово окупованих територій, ОРДЛО, АР Крим; допомога переселенцям; відбудова інфраструктури Донбасу; інформаційна деокупація; тощо);
  • Справедливість (затвердження принципів верховенства права; подолання корупції; зниження рівня злочинності; запобігання поширенню насильства і торгівлі людьми; скорочення незаконного обігу зброї; забезпечення сильних державних інститутів; тощо);
  • Добробут (сприяння зростанню рівня виробництва; забезпечення економічного зростання та гідних умов праці; підвищення рівня зарплат і пенсій; скорочення безробіття і подолання бідності; тощо);
  • Людина (сприяння культурному відновленню і духовному розвитку людини; забезпечення високих стандартів охорони здоров’я; забезпечення високого рівня освіти; гарантії та захист прав людини; запобігання дискримінації в суспільстві (етнічної, гендерної тощо);
  • Довкілля (захист екосистем суші та збереження морських ресурсів; забезпечення доступної та чистої енергетики; рівний доступ до чистої води і належних соціальних умов; пом’якшення наслідків зміни клімату; розвиток інфраструктури; тощо).

 

Табу Проекту

 

Заборонені Програми, в яких на меті: 

1. знищення незалежності України;
2. зміна конституційного ладу шляхом насильства;
3. порушення суверенітету і територіальної цілісності держави;
4. пропаганда війни, насильства, комуністичного та/або нацистського тоталітарних режимів та їх символіки;
5. розпалювання релігійної, расової, міжетнічної ворожнечі;
6. незаконне захоплення влади.

Організатори Проекту мають право не допустити до участі Анкети, Програма в яких:

 - не має конкретного плану реалізації; 
 - спрямована на отримання виключно комерційної та/або особистої вигоди;
 - не відповідає умовам Проекту. 

 

Інші новини

Громадська наглядова рада