1

Малих Тетяна

Вік
25
Київська
Київ
Біографія

У 2017 році закінчила Національний університет "Києво-Могилянська академія" за спеціальністю "політологія".
Зараз я - власник навчального центру. 

Посилання на повну версію резюме кандидата. 

ІТ
Соціальний захист
Ідея змін

Моя програмна мета: створення INtHub (Intercultural Hub), простору розмаїття культур та націй, на якому відбувається подолання невидимого, але відчутного бар’єру між національними меншинами України та пояснення базових прав людини не через книжкову освіту, а шляхом експериментів, творчості та ігор. На території INtHub кожна людина, незалежно від походження та соціального статусу, може поділитися красою своєї культури: кухнею, витворами мистецтва, історією тощо.

Цей проект спрямований на виховання так необхідних Україні людей, які не мають обмежень в спілкуванні та прийнятті різноманіття світоглядів. Людей, які однаково чудово почувають себе в спільноті Лондона, Нью- Йорка та Лівану. Людей, які не замислюються над кольором шкіри співрозмовника. Людей, для яких мова - єдина, як і єдиний світ.

Місцезнаходження: перший Хаб має з’явитись у столиці. Але однією із цілей INtHub буде виховання нових лідерів, які б змогли продовжити розбудову системи Інтерхабів і в інших великих центрах України.

Дата відкриття: у залежності від фінансування. Але ми сподіваємось відкрити перший Interhub вже у лютому 2019 року.

Термін відкриття: Interhub: 6 місяців.

На якому етапі розвиток проекту: проект наразі знаходиться на етапі дослідження роботи вдалих схожих проектів та збору команди. Ми вже дослідили подібні ініціативи у Франції та Ізраїлі.

Фінансування вартість проекту включає в себе:

- аренда або купівля приміщення;

- проведення відповідного ремонту;

- заробітна плата для вихованців, викладачів;

- розробка програми із залученням міжнародного досвіду;

- утримання будівлі.

INtHub ідеально підходить під проект «Нова Українська Школа», який розроблений Міністерством освіти України, отже ми розраховуємо на їхню підтримку.

Також у розвитку подібних проектів зацікавлені такі інституції як ЮНІСЕФ, Європейський парламент, Human Rights Council та інші.

Маркетингова основа громадської зацікавленості

Соціальні мережі і листи до шкіл, в університети, до депутатів, до посольств, консульств, до громадських організацій, що спрямовані на зміну ситуації в країні Форум по ксенофобії.

Кінцева мета: скорочення соціальної дистанції та подолання ксенофобії в Україні.

Посилання на презентацію: https://prezi.com/view/N6Bmyx5Ggb7JzTAsLneM/

 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:56

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Гаврилюк Анастасія Василівна

ср, 05/16/2018 - 12:35

Шановний лідер!
Ми з Вами учасники телепроекту Нові Лідери і так вже вийшло, що наші проекти знаходяться в IT напрямку. Через деякий час хтось пройде далі, хтось ні. Тому створюю на фейсбуці групу IT напрямку, де ми зможемо об’єднатись, спілкуватись та ділитися своїми проектами, їх розвитком та вдосконаленням.

Приєднуйтесь.
https://www.facebook.com/groups/1634070796700104/

Давайте підтримаємо тих хто пройде далі. Можливо, тим Лідерам потрібні будуть Ваші знання, досягнення та ідеї.

Шатній Олександр Вікторович

ср, 05/16/2018 - 22:57

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада