ПРАВИЛА

голосування телеглядачів у телевізійному проекті «НОВІ ЛІДЕРИ»

(надалі – «Правила»)

Ці Правила регулюють порядок голосування телеглядачів за учасників телевізійного проекту «Нові лідери» (далі – Проект), яке буде відбуватися 04.07.2019 р., 11.07.2019 р., 18.07.2019 р., 25.07.2019 р., або на наступний день, якщо ведучий оголосить голосування після 23.50 на кожну з дат.

1. ПЕРІОД ГОЛОСУВАННЯ.

1.1 Голосування глядачів відбуватиметься у період трансляції випусків Проекту в ефірі телевізійного каналу ICTV, а саме: 04.07.2019 р., 11.07.2019 р., 18.07.2019 р., 25.07.2019 р. або на наступний день, якщо ведучий оголосить голосування після 23.50 на кожну з дат.

1.2 Час початку та закінчення кожного окремого періоду голосування глядачів у кожному випуску Проекту за учасників Проекту будуть повідомлятися в прямому ефірі телеканалу ICTV ведучим Проекту. Подробиці голосування визначаються цими Правилами та будуть повідомлятися ведучим Проекту.

2. ПОРЯДОК ТА УМОВИ ГОЛОСУВАННЯ

2.1 За підсумками випробувань, в яких учасники Проекту беруть участь у кожному випуску Проекту, визначаються номінанти – учаснки Проекту, які претендують на вибуття із Проекту.

2.2 Кожному учаснику Проекту присвоюється номер від «01» до «08», який відповідає коду, за яким телеглядачі здійснюють голосування за відповідного учасника Проекту.

Відповідні номери залишаються закріпленими за учасниками Проекту до закінчення Проекту.

2.3 04.07.2019р. та 11.07.2019р. із Проекту вибуває(ють) учасник(и) Проекту, який(і) набрав(ли) найменшу кількість голосів телеглядачів за результатами голосування протягом кожного ефіру (тобто телеглядачі голосують за учасника(ів), яких вони підтримують). Кількість учасників Проекту, які вибувають у кожному окремому випуску Проекту повідомляються в прямому ефірі цього випуску Проекту ведучим Проекту. В ефірі 18.07.2019р. вибуває(ють) учасник(и) Проекту, який(і) набрав(ли) найбільшу кількість голосів телеглядачів (тобто телеглядачі голосують за учасника(ів), які повинні залишити проект). В ефірі 25.07.2019 р. у Проекті перемагає учасник Проекту, який набрав найбільшу кількість голосів телеглядачів за результатами голосування протягом цього ефіру.

2.4 Результати голосування оголошуються ведучим Проекту після закінчення кожного окремого періоду голосування у кожному випуску Проекту.

2.5 Телеглядачі здійснюють голосування за одного або кількох із учасників Проекту  шляхом направлення текстового повідомлення/текстових повідомлень (надалі – SMS-повідомлення)  абонентами операторів стільникового зв’язку ПрАТ «Київстар», ПрАТ «ВФ Україна» (ТМ Vodafone),  ТОВ «лайфселл» (lifecell), ТОВ «ТриМоб» (3Mob) (далі відповідно – «Абоненти» та «Оператори») або  за допомогою мобільного додатка «Teleportal» зареєстрованими користувачами цього додатка, які  успішно пройшли верифікацію за номером мобільного телефону (далі відповідно – «Користувачі» та  «Додаток»)

2.6 Результати голосування шляхом направлення SMS-повідомлення та за допомогою Додатка підсумовуються, що являє собою результат голосування телеглядачів.

2.7 Кількість голосів (SMS-повідомлень та голосів Користувачів), направлених телеглядачами за відповідних учасників Проекту, підраховується автоматично відповідним програмно-апаратним комплексом ТОВ «СТАРЛАЙТ ДІДЖИТАЛ», який захищено від сторонніх посягань. Кількість голосів, зарахованих на користь того чи іншого учасника Проекту, не підлягає публічному розголошенню та є конфіденційною інформацією. Результати голосування оскарженню не підлягають.

2.8 Кожен телеглядач з одного номера телефону може проголосувати за обраного ним учасника Проекту/за кожного з обраних ним учасників Проекту у кожному з випусків Проекту тільки один раз або шляхом відправлення SMS-повідомлення, або за допомогою Додатка, тобто в разі направлення за одного учасника Проекту більше ніж одного SMS-повідомлення, зараховано буде лише один голос за такого учасника Проекту, а усі інші зараховані не будуть, проте всі направлені SMS-повідомлення будуть підлягати оплаті. Для того щоб взяти участь у голосуванні шляхом відправлення SMS-повідомлень Абоненти Операторів, що вказані в п. 2.4. цих Правил, повинні відправити SMS-повідомлення на короткий номер 3399 (з кодом у тексті повідомлення від «01» до «08», що відповідає номеру обраного учасника Проекту).

2.9 SMS-повідомлення Абонентів з відданими голосами зараховуються виключно, якщо вони надіслані в оголошені ведучим Проекту періоди для голосування телеглядачів в дні, які вказані в цих Правилах.

2.10 Вартість надсилання SMS-повідомлення за номером 3399 становить для Абонентів:

  • ПрАТ «Київстар» (ТМ КИЇВСТАР): 0,94 грн. (нуль грн. 94 коп.), в тому числі ПДВ 20% – 0,16 грн. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості SMS-повідомлення без ПДВ;
  • ПрАТ «ВФ Україна» (ТМ  Vodafone): 0,94 грн. (нуль  грн. 94 коп.), в тому числі ПДВ 20% – 0,16 грн. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості SMS-повідомлення без ПДВ;
  • ТОВ «лайфселл»: 0,94 грн. (нуль грн. 94 коп.), в тому числі ПДВ 20% – 0,16 грн. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості SMS-повідомлення без ПДВ;
  • ТОВ «ТриМоб» (ТМ 3Mob): 0,25 грн. (нуль грн. 25 коп.), в тому числі ПДВ 20% – 0,04 грн. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості SMS-повідомлення без ПДВ

2.11 Для того, щоб взяти участь у голосуванні за допомогою Додатка, Користувачі Додатка у розділі «Голосування» віддають голоси за учасника(ів) Проекту шляхом натискань на зображення обраного/обраних ними учасника/учасників Проекту. Користувач має змогу віддати свій голос за одного чи за декількох учасників Проекту, що беруть участь у відповідному випуску Проекту. Водночас Користувач може віддати за кожного учасника Проекту не більше одного голосу

2.12 Взяти участь у голосуванні можуть Користувачі Додатка та Абоненти, які на час початку Голосування досягли 18-річного віку та є дієздатними. Телеканали ICTV та Оператори попереджають, але не несуть та не можуть нести відповідальність за порушення Абонентами та/або Користувачами вікових обмежень та обмежень дієздатності.

2.13 Довідки щодо умов та порядку голосування телеглядачів надаються за телефоном служби підтримки +38 (044) 581-67-35. Період роботи лінії: з 10:00 по 19:00 у будні дні під час всього періоду голосування глядачів (з 04 липня 2019 року по 25 липня 2019 року). Вартість дзвінків на телефон служби підтримки сплачується телеглядачем згідно тарифів операторів зв’язку.

2.14 Голосування телеглядачів забезпечує ТОВ «Старлайт Діджитал» адреса: 03113, Україна, м. Київ, вул. І. Шевцова, 1, з використанням належних йому на законних правових підставах об’єктів права інтелектуальної власності, обладнання та інших необхідних ресурсів. ТОВ «Старлайт Діджитал» не несе відповідальності за роботу та будь-які помилки операторів телефонного та Інтернет зв’язку, внаслідок яких повідомлення від Абонентів та/або Користувачів не надійшли, надійшли із запізненням, їх було пошкоджено; за настання обставин непереборної сили (форс-мажор).

2.15 Про початок та закінчення голосування телеглядачів повідомляє ведучий Проекту, а також під час прямого ефіру з’являються відповідні текстові повідомлення, усім телеглядачам повідомляється, який саме код присвоєно відповідному учаснику Проекту.

2.16 Голосування здійснюється тільки за тих учасників Проекту, які оголошуються ведучим Проекту, та беруть участь у відповідному випуску Проекту, в якому відбувається голосування.

Механізм голосування шляхом відправлення SMS-повідомлення:

2.17 Після того, як Абонент надіслав SMS-повідомлення з певним кодом, а саме: від «01» до «08» у часовому проміжку, визначеному для голосування телеглядачів за оголошеннями ведучого Проекту (з моменту оголошення ведучим у прямому ефірі випуску Проекту ICTV до моменту оголошення ведучим Проекту про закінчення голосування телеглядачів), такому Абоненту надходить у відповідь SMS-повідомлення, що підтверджує його участь у голосуванні і зарахування голосу (у випадку виконання Абонентом умов п. 2.8., 2.9., 2.10. Правил).

2.18 У випадку, якщо Абонент надсилає SMS-повідомлення поза офіційним часом проведення голосування телеглядачів (до оголошення ведучим Проекту про початок голосування телеглядачів або після оголошення ведучим  Проекту про завершення голосування телеглядачів) такому Абоненту надходить у відповідь SMS-повідомлення, що попереджає про відсутність голосування телеглядачів у даний час.

2.19 Якщо під час голосування телеглядачів Абонент надсилає з одного номеру телефону більш ніж 1 (одне) SMS-повідомлення за 1 (одного) учасника, такому Абонентові надходить у відповідь SMS-повідомлення про те, що голос Абонента вже зарахований, при цьому плата за направлення такого SMS-повідомлення знімається у розмірах, що вищезазначені.

Механізм голосування за допомогою Додатка:

2.20 В період голосування телеглядачів за оголошеннями ведучого Проекту (з моменту оголошення ведучим у прямому ефірі випуску Проекту про початок голосування телеглядачів до моменту оголошення ведучим Проекту про закінчення голосування телеглядачів) Користувач Додатка має змогу віддати свій голос тому чи іншому учаснику Проекту, визначеному відповідно до п. 2.16 цих Правил. Користувач здійснює одне натискання у стрічці із зображеннями усіх учасників Проекту, які визначені відповідно до п. 2.16 цих Правил, на зображення відповідного учасника Проекту, якому бажає віддати свій голос. Після виконання натискання відповідне зображення учасника Проекту із загальної стрічки учасників Проекту, які визначені відповідно до п. 2.16 цих Правил, з’являється в єдиному віконці у стрічці обраного Користувачем учасника Проекту. Після чого активним стає поле «Голосую», на яке необхідно натиснути Користувачу для віддання свого голосу за обраного учасника Проекту. Далі Користувачу необхідно відповідним чином відреагувати на повідомлення, яке  з’являється на екрані пристрою Користувача: «Увага! Ти віддаєш свій голос за обраного учасника. Все так?», натиснувши відповідно «Ні», якщо Користувач бажає повернутися до процедури вибору учасника для віддання свого голосу, або «Все так» для остаточного підтвердження свого вибору.

2.21 У разі успішного голосування за допомогою Додатку, після натискання на «Все так» на екрані пристрою Користувача з’являється зображення обраного учасника Проекту із зеленою галочкою.

2.22 У разі, якщо з будь-яких причин голос не був зарахований (наприклад, якщо раніше Користувач вже віддав голос за цього учасника), то з’являється зображення учасника Проекту із червоним хрестиком. Але Користувач ще має змогу віддати свій голос за інших учасників, за яких він ще не голосував.

2.23 Після цього можливість голосування Користувача за тих учасників, за яких Користувач вже проголосував за допомогою Додатку, припиняється до початку наступного Голосування.

2.24 У випадку, якщо телеглядач надсилає SMS-повідомлення за обраного учасника Проекту, а потім з цього же номеру телефону голосує за цього ж учасника за допомогою Додатка, або навпаки, то зараховується лише 1 (один) голос за такого учасника Проекту (всі інші зараховані не будуть), який був зарахований першим, проте всі направлені SMS-повідомлення будуть підлягати оплаті.

 

3. ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

3.1 Участь у голосуванні телеглядачів шляхом надсилання SMS-повідомлення з кодом учасника Проекту від «01» до «08» на короткий номер 3399 означає, що Абонент ознайомлений і повністю згодний з умовами цих Правил та згоден отримувати SMS-повідомлення з інформацією будь-якого змісту у тому числі і з рекламною метою, що не суперечить законодавству України, від ТОВ «Міжнародна комерційна телерадіокомпанія» (ICTV).

3.2 Інформація про умови та порядок голосування телеглядачів у Проекті розміщується на веб-сайті https://novilidery.com.

3.3 ТОВ «Міжнародна комерційна телерадіокомпанія» (ICTV), після попереднього погодження з ТОВ Аудиторська фірма «ПрайсвотерхаусКуперс (Аудит)»,  має право вносити в односторонньому порядку зміни до будь-якого з положень цих Правил, про що глядачі Проекту повідомляються або в ефірі телеканалу «ICTV» та/або на веб-сайті Проекту https://novilidery.com.

3.4 ТОВ «Міжнародна комерційна телерадіокомпанія» (ICTV) не несе відповідальності за роботу та будь-які помилки операторів телефонного та Інтернет зв’язку, внаслідок яких повідомлення від Абонентів та/або Користувачів не надійшли, надійшли із запізненням, їх було пошкоджено; за настання обставин непереборної сили (форс-мажор).

 

Внесені зміни у правила від 25.07.2019р.:

             До п.2.2. цих Правил голосування телеглядачів у телевізійному проекті «НОВІ ЛІДЕРИ» були внесені зміни у наступній редакції: «Кожному учаснику Проекту присвоюється номер від «01» до «08», який відповідає коду, за яким телеглядачі здійснюють голосування за відповідного учасника Проекту. Відповідні номери залишаються закріпленими за учасниками Проекту на ефірах 04.07.2019 р., 11.07.2019 р. та 18.07.2019 р. У Фіналі проекту, який відбудеться 25.07.2019р., для забезпечення чесності і прозорості голосування, перед ефіром цього дня серед учасників проводиться жеребкування, на якому учасникам присвоюються нові номери для голосування від «1» до «3», які будуть відповідати кодам, за якими телеглядачі здійснюватимуть голосування за відповідного учасника. Нові коди для голосування будуть оголошені ведучім в ефірі проекту 25.07.2019р., а також відображені на графічних зображеннях (плашках) в ефірі проекту 25.07.2019р.

Громадська наглядова рада