Алонзов Олександр

Алонзов Олександр

Вік
48
Львівська
Львів
Освіта
Висща, інженер механік харчових виробництв, Донецький інстітут Радянської торівлі
Досвід роботи
Першу інноваційну кавитационную установку для виробництва бітумних емульсій наше підприємство розробило і створило спільно з Полтавським приватним машинобудівним заводом у 2000р. Досвід спільної роботи з Полтавським приватним машинобудівним заводом по розробці, створенню і впровадженню інноваційного кавитационного обладнання складає 19 років. За цей час було отримано 2 - а патенти України на винахід технології виробництва бітумних емульсій та мазутів водоемульсійних і 1 - н патент України на винахід інноваційного кавитационного обладнання, як альтернативі дуже дорогим і енергоємним колоїдним млинам, але поширеним в світі. Після успішного завершення Держпромвипробувань у 2011р, виробнича лінія була змонтована в будівлі котельні Макіївського заводу шахтної автоматики в м. Макіївка Донецької області.
Всі 3 - и патенти були успішно впроваджені в промисловість України.
Свої токсичні нафтові відходи здавали на переробку ПП «КІР» наступні підприємства:
металургійний завод в м. Донецьк; всі електростанції Донецької і Луганської областей, Компанія по видобутку білих глин у Донецькій області.
Виробнича лінія нашого підприємства в м. Макіївка ще виконувала функцію експериментально - виробничої бази для виробленого обладнання на Полтавському приватному машинобудівному заводі.
Полтавський приватний машинобудівний завод виробляв обладнання, а наше Підприємство на своїй базі виробляло його промислове випробування, в той же час рекламуючи це обладнання. І далі наше підприємство, за бажанням Клієнта, займалося монтажем і пуско налагодженням обладнання у Клієнта, який вирішив впровадити на своєму виробництві наші технології з енергозбереження та охорони природи.
Що давало можливість клієнту виготовляти екологічно чисте котельне паливо за ціною нижче ринкової мінімум до 30%. Завдяки спалюванню сумішевих мазутів і мазутів водоемульсійних виготовлених за технологією нашого підприємства відбувається допал палива і в рази знижуються викиди шкідливих речовин в атмосферу за рахунок унікального складу палива з органічних компонентів, з'єднаних точною дозацією і оброблених в інноваційній кавитационной установці.
Створивши виробництво екологічно чистого палива по нашій технології, а фактично вузла підготовки палива з використанням нашого інноваційного кавитационного обладнання з токсичних нафтовідходів на підприємствах теплової енергетики, дозволить істотно знизити енерговитрати, ціну палива і поліпшити екологію в районах її застосування.
Громадська діяльність

Директор ПП "КІР" (Компетентність І Раціональність), член ГО "Сила Права".

Інша
Ідея змін

 Проект:

ПП КІР Виробництво альтернативного котельного палива з нафтошламу та нафтових відходів.

У 2010 році ПП КІР став переможцем Всеукраїнського конкурсу «100 кращих продуктів України».

ПП КІР - володіє науково-технічною документацією, лінією з виробництва сумішевих мазутів, бітумних та паливних емульсій у Макіївці та обладнанням, яке частково змонтовано у Доліні, є засновником двох підприємств:

ПП «ДОНБАС НАФТА»

ТОВ "ЗАХІДНАФТА"

ПП КІР пропонує на світовий ринок наступні продукти:
1. Мазут згідно ДСТУ 4058-2001 і ТУ У 23.2 - 22023208 - 001: 2007;
2. Запатентовану технологія виробництва мазуту за ДСТУ 4058-2001 і ТУ У 23.2 - 22023208 - 001: 2007 із вторинної нафтової сировини;
3. Інноваційні кавітаційні установки для виробництва сумішевих мазутів, бітумних і паливних емульсій

У зв'язку з тим, що виробнича лінія (усе обладнання та інфраструктура) залишена на тимчасово окупованій території в Макіївці, на даний момент наша команда частково встановила подібну лінію на орендованих ділянках філії ТДВ "Загалшляхбуд" в Івано-Франківській області–Долинський район, с. Новоселиця, ур. Толока, 3.

На цій недоукомплектованій лінії може вироблятися до 100 тон кінцевого продукту на місяць. Після повної комплектації її продуктивність збільшиться до 1000 тон кінцевого продукту на місяць, а виробництво “Hand Made” стане масовим виробництвом. Термін окупності капітальних вкладень становить 6 місяців з моменту завершення строку монтажу обладнання.

На першій стадії 

Будівництво лінії склали 60 000 євро, з можливістю випуску до 100 тон мазуту та приблизно 50 000 гривень прибутку компанії на місяць.

Другий етап

Будівництва лінії в частині витрат складає 270 000 євро, з можливістю випуску до 1000 тон мазуту та прибутку підприємства до 500 000 гривень на місяць.

Посилання на повну ідею кандидата.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада