Кушнір Ігор

Кушнір Ігор

Вік
57
Полтавська
м. Полтава
Освіта
Полтавський інженерно-будівельний інститут, промислове та цивільне будівництво.
Досвід роботи
1968 - 1978 рр. - середня школа №20, м Кременчук, Полтавської області.

1978 р. - Полтавський інженерно-будівельний інститут, ПЦБ,

1981 - 1983 рр. - строкова служба в СА.

1983 - 1985 рр. - зварювальник в експериментальній госпрозрахункової бригаді.

1985 р. - продовжив навчання в ПІБІ, брав участь у створенні театру-студії (другий режисер, директор), створив команду КВК (грали у Маслякова на ЦТ).

1989 р. - робота в Молодіжній редакції ЦТ, (один з шести режисерів реклами в «КВК» - перші рекламні ролики на радянському ТБ).

1991 р. - створив рекламне агентство (ТВ, радіо, комп'ютерна графіка), працював більше маркетологом.

1999 - 2008 рр. - Москва, працював від консультанта відділу анонсів на РТР (позаштатно), до маркетолога на аутсорсингу мережі гіпермаркетів Рамстор.

2008 р. - повернувся в Україну, створив маркетингово-рекламний центр.

2009 р. - директор на підприємстві клієнта: представництво бельгійсько-молдавського холдингу в Україні.

2015 - 2018 р.р. - за станом здоров‘я не працював. Було багато часу – проводив дослідження, спочатку з цікавости, пізніше, системно, на результат.

2018 р. - result maker, підвищення системної ефективності підприємства, перебудова роботи підприємства з процесного орієнтування на роботу на результат.
Громадська діяльність

Дослідження проблем влади, державного управління, виборчих процесів, партійного будівництва з метою підвищення ефективності.

Державне управління
Ідея змін

Тема:

Зміни в Україні. Проектування напрямку змін, змісту змін і дій, які забезпечать успішність змін.

Проблема:

В Україні існує загальноприйнятий консенсус, щодо необхідності змін (реформ). Тобто, усі згодні з тим, що зміни (реформи) потрібні, але щодо напрямку змін (Що змінити?) та їхнього змісту (На що змінити?), не те, що згоди не існує – з цих приводів точаться запеклі, безкінечні і на жаль, безплідні суперечки.

Власне, проект «Нові лідери» і побудований на наявності безлічі пропозицій напрямку змін і ще більшої кількості варіантів змісту змін. А якщо зважити ще й на необхідність практичної реалізації планів змін (Як забезпечити зміни?), то кожна пропозиція змін матиме ще й силу-силенну варіантів її втілення.

Тобто, ми маємо справу з ситуацією, коли для досягнення мети: «Провести зміни в країні», є безкінечна множина варіантів дій, яка може ще й безкінечно розширюватися.

Проблема полягає у тому, що за умов безлічі варіантів, обрати проект змін, який приніс би бажані для громадян України результати, потім знайти ефективний план його реалізації, а ще й спробувати втілити його – це найбільш марна справа серед усіх марних справ. Єдина опція, яка зараз є доступною для змін в країні – це метод проб і помилок, він же метод тику.

За 28 років в Україні уже перепробували усе, що тільки можна: намагалися нічого не змінювати, пробували реформи в окремих галузях і багато різних реформ одночасно, систему пріоритетів теж пробували, а результатів не просто немає – вони, за поодинокими виключеннями, геть негативні.

Мета:

Практика показує, що результати, які отримані один раз, можна списати на випадковість. Якщо два рази, то можна ще говорити про збіг. Але, якщо практично аналогічні результати отримують 28 років поспіль, то з впевненістю можна стверджувати, що мова йде про жорсткоку закономірність.

Мета у цій ситуації може бути лише одна – змінити те, що запускає цю закономірність, тобто, розв’язати ситуацію проблеми вибору проекту змін і створити технічне завдання (ТЗ) змін в Україні. Що, у свою чергу дозволить створити такий план змін, який на практиці зможе розірвати закономірність і отримати бажаний результат.

Вирішення:

Коли щось зламалося і не працює або працює не так, як потрібно, щоб це не було, то для ремонту не існує вибору варіантів. Ремонт завжди розпочинають лише тоді, коли доказово знайдуть один єдиний план.

А для цього доказово відсіюють усі варіанти, які не ведуть до гарантованого повернення повної функціональності об’єкту ремонту, не якоїсь його частини, а об’єкту в цілому. У нас же зламалася ціла країна, бо уже 28 років працює не так, а часто і зовсім не працює.

Щоб досягти мети і повернути країні повну функціональність, потрібно скоротити кількість варіантів проектів змін, відсіявши усі ті, які:

1. За замовчанням не можуть принести бажаних результатів.

2. Неможливо керовано довести до отримання запланованого результату, бо система не в змозі «переварити» зміни без погіршення ситуації.

Якщо це зробити правильно і ретельно, то залишиться усього один варіант змін, який може принести бажані результати, який можна керовано довести до отримання запланованого результату, який система буде в змозі «переварити» без погіршення ситуації і який буде ефективним у реалізації.

Тобто, ми отримаємо критерії Технічного Завдання (ТЗ) змін в Україні. Але таке радикальне скорочення уже повинно бути зроблено з доказами, отже потрібно перейти до повного опису моєї ідеї.

Посилання на повний опис Ідеї кандидата.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада