Фото кандидата

Маркушевич Дмитро

Вік
38
Харківська
Харків
Освіта
Вища, магістр соціальної педагогіки.
Досвід роботи
8 років займаюся питаннями соціального захисту та розвитку, після навчання в ВУЗі починав з волонтерства, далі робота у районному центрі соціальних служб м. Харкова на посаді спеціаліства соціальної роботи, окремо відповідав за умовно-осуджених району, їх соціалізацію.

Зараз соціальний педагог ЗОШ №122 м. Харкова.

Постійно підвищую свою кваліфікацію, за власної ініціативи відвідую конференції, семінари, тренінги та майстер-класи з питань педагогіки, психології та інших суміжних дисциплін, займаюсь самоосвітою (пройшов курс з підготовки сімейних психологів).
Громадська діяльність

На даному етапі є учасником Координаційної ради з питань протидії широкому розповсюдженню наркотичних речовин, розробляю план спільних дій разом з поліцією, службою у справах дітей, центром соціальних служб району та міжнародною антинаркотичною асоціацією з протидії розповсюдженню.

Був ініциатором двох акцій по замальовавунню наркоадресів "Нарисуй життя дітям".

Підтримую тісний зв'язок, з очільниками районого та міського рівнів.

Постійно, майже воюю, з представниками Районо за впровадження нових методів та інструментарія з психологічного консультування та соціального захисту.

Соціальний захист
Ідея змін

Мета: Побудувати зовсім інши відносини між учасниками освітнього процесу в школі та громаді. 

Завдяки професійному підходу до справи справжніх фахівців, які зможуть вплинути на рівень страхів та невірних переконань в освіті і надихнути на нові звершення.

Проблема: 

Усіма питаннями, щодо створення атмосфери позитивного клімату у школі, підняття авторитету вчителя, авторитету батьків, допомогою у вирішені складних задач, що стосуються соціального середовища та внутрішнього психоемоційного та духовного світу усіх учасників освітнього процесу, має займатися соціальний педагог та практичний психолог.

Ресурси для досягнення мети:

1. Створення районного центру соціально-психологічної підтримки, консультацій та навчання.

2. Можливість для фахівців соціально-психологічних служб шкіл підвищувати свій фаховий рівень шляхом курсів, майстер-класів, семінарів.

3. Навчання новим методам психологічного консультування, тестування або тренінгу – асоціативні метафоричні картки, форум-театр, трансформаційні ігри та інші дійсно дієві методи психологічної та психотерапевтичної практики.

4. Можливість фахівцям рости та розвивати свій внутрішній світ шляхом проходження терапевтичних груп, бо страху і скованості у системі освіти забагато, та ні соціальний педагог, ні психолог не зможе допомогти іншому, якщо він не пройде свого шляху у пізнанні своєї підсвідомості.

З іншого боку таку терапевтичну групу можна бути вважати запобіжником від емоційної перевтоми та професійного вигорання.

5. Існування інтервізійної групи у складі досвідчених психологів, яка може допомагати у складних випадках, які трапляються у школі – будь-то з учнями, їх батьками, вчителями та самими соціальними педагогами та психологами.

6. Існування постійно діючих кваліфікованих тренерів та сертифікованих спеціалістів у різних напрямках психологічного консультування та психотерапії, які можуть ділитися своїми знаннями та досвідом з колегами.

7. Створення "Бази соціальної підтримки і допомоги" - де будуть виявлені усі неблагополучні сім'ї, сім'ї, які знаходяться в складних життєвих обставинах і яким надаватимуся посильна допомога:

  • матеріальна (речі, шкільне приладдя).
  • соціальна (соціальний супровід, патронат).

8. Створення мережі співпраці зі службою у справах дітей, центром соціальних служб та поліцією.

9. Створення інформаційної бази гуртків та секцій позашкільної освіти, для допомоги батькам у влаштуванні своїх дітей, як на платній так і на безоплатній основі.

10. Залучення до співпраці представників благодійних фондів, недержавних громадських організацій та активних батьків.

Посилання на повний опис Ідеї кандидата.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада