Де і як знайти фінансування для громадського проекту?

Дата:
Час:
1,5 год
Місце:
онлайн

Одна з найбільш інтригуючих тем в серії лекцій Університету лідерів – як і де шукати гроші для суспільно важливих проектів. Кошти для реалізації ваших ідей можна знайти в різноманітних фондах, у комерційних структурах, у державному секторі. Які особливості є у кожного з найбільших донорів, як правильно оформити заявку на фінансування, і які найбільші помилки найчастіше спричиняють відмови – про це в проекті Університет лідерів розповість власник агентства ECOMM Communication Consulting Іветта Делікатна, відома практичною реалізацією багатьох резонансних проектів.

Презентація Іветти Делікатної:

Іветта Делікатна
Спікер:

Іветта Делікатна

Експерт галузі публічних і бізнес комунікацій з 25-річним стажем

● Партнер агентства комунікаційного консалтингу Eçomm і ГО Change Communication
● Кандидат економічних наук
● Номінант премії «Слід у рекламі»
● Співзасновник галузевих асоціацій МАМИ, UAPR
● Посол Університету Сингулярності в Україні (2011-2016)
● Радник Міністра Інформаційної Політики України (2015-2017)

Чат

Мартищук Теодор Любомирович

вт, 06/12/2018 - 18:33

Доброго дня.
Я записався на цею, як з рештою і на всі інші лекції.
Питання до адміністрації наступне:
Якщо обставини не дозволять бачити лекцію онлайн, чи буде можливість перегляду по запису?
Дякую.

Мартищук Теодор Любомирович

У відповідь до від

ср, 07/11/2018 - 23:02

Дякую.
Бачив і тепер коли не можу бути в онлайн обовязково дивлюсь в записі.
Бажаю успіхів.)

Зорін Юрій Анатолійович

вт, 06/26/2018 - 09:14

А на віщо шукати інвесторів? Уявіть собі ситуацію. Каналу ICTV потрібний Ваш фоліант для ефіру програми «Нові лідери». Але у Вас не має ручки, щоб його написати. Ви чекаєте інвестицій, щоб її купити. А інвестиції знаходяться десь в закритому сейфі. Але ручка, що Вам потрібна є у мене. А от мені потрібний папір, який є у Теодора. А от Теодору потрібна реклама на ICTV. Але доки він не продасть мені папір, щоб сплатити за рекламу, я не продам Вам ручку, щоб заплатити Теодору за папір. Всі чекають інвестиції! І тут, канал ICTV каже: “Слухай, Теодоре, ми тобі запустимо рекламу, якщо віддаш папір Юрію, а він, в свою чергу, віддасть ручку Іветті. І тоді Іветта напише свій проект і ми зробимо ефір. І все запрацювало. А інвестиції нехай собі і продовжують лежати десь у сейфі.
Це найпростіша форма бартеру, що виникла при дефіциті грошової маси і оформлена шляхом підписання 4-х сторонньої безгрошової угоди . В разі, якщо б «ланцюг» складався з більшої кількості осіб, канал ICTV зміг би випустити переводний вексель, чи клубний сертифікат, навіть кріптовалюту, - взагалі-то будь-який натуральний чи цифровий виріб, який би всі учасники «ланцюга» домовилися приймати в якості оплати угоди обміну.
Це все є поняттям «Вільні гроші».

Якщо хочеш поставити запитання Лектору  зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада