Crimea SOS

КримSOS

керівник організації
Таміла Ташева

Наша місія – деокупація Криму та реінтеграція півострова. Наша діяльність спрямована на висвітлення незаконності окупації Криму та репресивної політики РФ стосовно кримчан, підтримання зв’язків півострова з материковою Україною, а також консолідацію українського суспільства через захист прав, свобод та iнтepeciв внутрiшньо перемiщених осiб (ВПО) й інших людей, котрі постраждали внаслідок збройного конфлікту на сході України та в Криму.

КримSOS створено волонтерами як сторінку на Фейсбуці в перший день російської окупації півострова –27 лютого 2014 року, щоб надавати оперативну та перевірену інформацію про ситуацію в Криму. Проте з плином часу сфера нашої діяльності розширювалась.

До сьогодні ми пройшли шлях розвитку від ініціативи, що надає екстрену допомогу внутрішньо переміщеним особам, до експертної організації, що займається питаннями окупованого Криму та координує громадські рухи й ініціативи з питань ВПО. У липні 2014 року КримSOS став виконавчим партнером Управління Верховного комісара ООН у справах біженців у Білорусі, Молдові і Україні (УВКБ ООН) у програмах, пов'язаних із захистом переселенців.

Cайт - krymsos.com

Громадська наглядова рада