Про проект

У проекті може взяти участь кожен, хто проявив/ла (або готовий/ва себе проявити) у суспільно-політичній сфері на загальнонаціональному рівні. Учасниками можуть бути громадяни України віком від 25 років, які не є керівниками центральних органів виконавчої влади України та політичних партій; не були (не є) обраними народними депутатами України; не є працівниками телевізійної групи StarLightMedia.

Учасники першого сезону проекту «Нові Лідери» також можуть подавати заявки на участь у другому сезоні, окрім тих, хто був учасником телевізійного етапу проекту.

У заявці на участь обов'язково має бути задекларована пропозиція ІДЕЇ ЗМІН - політики (policy) у тій чи іншій важливій для країни сфері. Ваша policy повинна включати: формулювання проблеми, яку ви збираєтеся вирішити, цілі, яких плануєте досягнути, опис заходів і ресурсів для їх досягнення, прогнози головних впливів (на суміжні сфери та інтереси різних суспільних груп) та критерії оцінювання успішності пропонованої policy.

Політики можуть стосуватися таких сфер:

 • публічне (державне) управління
 • соціальний захист
 • безпека та оборона
 • гуманітарна
 • економіка
 • фінанси та банківська система
 • правоохоронна система
 • судова система
 • права людини
 • миротворення та реінтеграція
 • інше

Проект стартує 12 квітня 2019 року і проходитиме у чотири етапи.

1. РЕЄСТРАЦІЯ (12.04.2019 – 10.05.2019)

Для того, щоб зареєструватися на сайті NOVILIDERY.COM  і стати Лідером проекту, потрібно заповнити Анкету. Потенційний Лідер повинен/повинна відповідати вимогам проекту, а також погодитися з нормами Кодексу поведінки Лідера і виконувати їх. 

Усі, хто хоче проголосувати за Лідерів і визначати, хто з них пройде до наступного етапу проекту, так само мають зареєструватися на сайті NOVILIDERY.COM, але не як Лідери, а як Виборці.

На підтримку своєї суспільно-значущої ідеї, яку вони планують реалізувати, зареєстровані Лідери можуть почати агітаційну кампанію і залучати до проекту людей, у голосах яких вони зацікавлені.

Реєстрація Лідерів закінчується 10.05.2019. Реєстрація Виборців триває протягом усього проекту.


2. ПЕРШЕ ГОЛОСУВАННЯ. ВИБІР П'ЯТДЕСЯТИ ЛІДЕРІВ (15.05.2019 – 23.05.2019)

Зареєстровані Лідери можуть проводити активну агітаційну кампанію, заохочувати людей підтримати їхню ідею і реєструватися на сайті як Виборці.

Зареєстровані Виборці з 15 до 23 травня 2019 року голосують за Лідера, якого/яку вважають найкращим/щою. Проголосувати можна лише один раз, тому вибір необхідно робити усвідомлено і відповідально. 

23 травня 2019 року голосування припиняється. Двадцять п’ять Лідерів, які отримають найбільшу кількість голосів Зареєстрованих виборців, перейдуть до наступного етапу проекту. 

З 15 по 23 травня Відбірковий Комітет аналізує анкети учасників проекту, обирає ще двадцять п’ять Лідерів, які вийдуть до наступного етапу. 

Оголошення 50 Лідерів - 27 травня 2019 року.

Відбірковий Комітет складається з членів, яких обрала Громадська Наглядова Рада проекту. 

Протягом усього проекту холдинг StarLightMedia ближче знайомитиме українців із учасниками проекту «Нові лідери» і надаватиме їм медійну підтримку (в ефірі новин на каналах ICTV та СТБ вийде по одному сюжету про кожного з п’ятдесяти Лідерів; просування проекту і його учасників на сайті NOVILIDERY.COM  і в соціальних мережах).

3. ВІДБІР ВІСІМКИ ЛІДЕРІВ (13.06.2019 – 14.06.2019)

50 Лідерів у студії телеканалу ICTV презентують і захищають свої ідеї/policy, відповідаючи на запитання експертів із Відбіркового Комітету і ведучого проекту.

Відбірковий Комітет оцінює виступи учасників за трьома критеріями (лідерські якості та харизма, професійний досвід, суспільна значущість ідеї).

Четвертим критерієм є рейтинг підтримки аудиторії в студії.

За результатами презентацій, 8 Лідерів, які наберуть найвищу кількість балів, стають учасниками телевізійного етапу проекту.

4. ФІНАЛЬНИЙ ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ ЕТАП (27.06.2019 – 25.07.2019)

На каналі ICTV у прямому ефірі вийдуть 5 випусків другого сезону телепроекту "Нові лідери".

На цьому етапі участь у голосуванні за Лідерів і вирішення їхньої подальшої участі у проекті братимуть лише телеглядачі, шляхом СМС-голосування і за допомогою мобільного додатку Телепортал.

Переможець "Нових лідерів" отримає головний грошовий приз, який він зобов'язаний витратити на реалізацію Політики (Policy), яку він представляв у фіналі проекту. 

 

Громадська наглядова рада