Головні особливості політики по-українськи

Дата:
Час:
2 години
Місце:
ОНЛАЙН

Кожен, хто реалізує масштабний соціальний проект в Україні, обов‘язково стикається з політикою.

Одні намагаються її ігнорувати, інші – використовують.

У будь-якому разі дуже важливо знати, як влаштована реальна українська політична кухня.

Адже ці знання дозволять не лише уникнути загроз для репутації проекту, а й ефективно масштабувати свою ідею за допомогою політичних інструментів.

Про головні особливості політики по-українськи розповість головний редактор «Дзеркала тижня» Юлія Мостова.

арьлвеве
Спікер:

Юлія Мостова

Українська журналістка, співзасновниця і головний редактор тижневика «Дзеркало тижня. Україна»

Чат

Нестор Антимоcковит

вт, 08/14/2018 - 15:18

Підтримайте, будь ласка, наш проект
[email protected]

Висунення Російській Федерації, Московії, міжнародних судових позовів щодо незаконного використання назв «Русь», «Росія».

Розширена назва проекту

Висунення Російській Федерації, Московії, міжнародних судових позовів щодо припинення незаконного використання назв «Русь», «Росія», які належать Україні, та відшкодування шкоди, завданої незаконним використанням цих назв.

Прецедентом є топонімічний конфлікт між Грецією та Колишньою Югославською Республікою Македонія щодо використання останньою назви «Македонія».

Оцінка розміру відшкодування завданих збитків та арешт міжнародних активів Московії

Враховуючи надзвичайну задавненість топонімічного конфлікту між Україною та Московією (300 років) та розміри відшкодування завданих збитків, проект розглядається як найбільша юридична кампанія за всю історію людства. Зокрема, розміри відшкодування завданих збитків оцінюються на рівні щонайменше 10 трильйонів доларів США.

Зрозуміло, що Московія не буде виконувати рішення міжнароднів судів. Це означає, що одночасно з висуненням позовів Україна має готуватися до арешту міжнародних активів Московії. Ціна позовів настільки велика, що усі міжнародні активи Московії будуть геть заблоковані.

Дивіденди України у цивілізаційній, інформаційній, геополітичній та юридичній сферах є безпрецедентними та не піддаються реальним оцінкам.

Розширений опис проекту

Першим завданням проекту є юридичний примус Російської Федерації, яка має свою власну історичну назву «Московія», відмовитися від незаконного використання назв «Русь», «Росія» та усіх похідних від них, які належать Україні. Це досягається шляхом подання відповідних юридичних документів до міжнародних судів та організацій, зокрема Організації Об’єднаних Націй.

Другим завданням проекту є юридичний примус Російської Федерації, яка має свою власну історичну назву «Московія», відшкодувати шкоду, завдану нею незаконним використанням назв «Русь», «Росія» та усіх похідних від них, які належать Україні. Ця мета досягається шляхом подання майнових та немайнових позовів до міжнародних судів.

Загальний термін завдання шкоди відраховується від 1721 року, коли Московське царство часів Петра І було перейменоване на «Російську імперію» з незаконним привласненням назви «Росія».Таким чином, на поточний момент загальний термін завдання шкоди становить близько 300 років.

Назва «Росія», «Ρωσία» є грецькою (візантійською) калькою назви першого державного утворення на території Східної Європи під назвами «Русь», «Руська земля» з центром у Києві, яке було відоме сучасникам під цими автентичними назвами. «Русь», «Руська земля», як централізована держава і як величезна імперія тих часів, виникла на зламі VIII та ІХ столітть і проіснувала до середини ХІІІ століття (тобто більше 400 років), заклавши державні підвалини сучасної України.

Напроти, Московія лише почала зароджуватися як удільне князівство наприкінці ХІІІ століття на території північних автохтонних фінно-угорських племен, а політично - у надрах золотоординської імперії (як улус Золотої Орди). Московія перетворилася на централізовану державу тільки у другій половині XV століття з неканонічним (протизаконним) утворенням так званої «Московської митрополії» (у 1458 році) і подальшим неканонічним утворенням так званого «Московського патріархату» (у 1589 році).

Таким чином, через нездоланні територіальну та хронологічну прірви Московія не має жодного відношення до державного утворення під назвами «Русь», «Руська земля», у тому числі і до самих цих назв.

Підготовка доказової бази

Алгоритм підготовки доказової бази має включати щонайменше наступні кроки:

1. Підготовка витягів з арабських, візантійських і латинських писемних джерел, автори яких знали про існування росів/русів задовго до проникнення (інвазії, інтрузії) варягів у північний масив фінно-угорських племен і пізніше  у масив південнослов’янських племен.
2. Підготовка витягів з візантійських писемних джерел про Ρωσία та її територіальну локалізацію.
3. Підготовка документів про титулатури Московських князів та Московських царів станом до шахрайського утворення «Російської імперії».
4. Підготовка витягів з внутрішніх документів та міжнародних договорів Московії станом до шахрайського утворення «Російської імперії».
5. Підготовка витягів з документів «Сенату Російської імперії» щодо безпосереднього утворення «Російської імперії» у шахрайський спосіб.
6. Підготовка витягів з циркулярів Петра І дипломатичним та іншим службам щодо офіційного тлумачення зміни традиційної назви «Московія», яка була відома сучасникам, на новопривласнену назву «Росія» із відповідними похідними.
7. Підготовка зразків давніх міжнародних мап з локалізацією Russia, Rossia та Moskovia, з наголосом на тих мапах, на яких обидва державні утворення були зображені одночасно.

Анонсування проекту

Проект був надісланий у серпні 2017 року секретарю Ради національної безпеки і оборони України О. Турчинову. Звідти, без розгляду по суті, проект був переадресований Голові Комітету Верховної Рада України у закордонних справах Г. Гопко, а також Голові Комітету з питань культури і духовності М. Княжицькому. Проте, усі вказані особи через політичну імпотенцію проект досі не розглянули.

Приватно-державне партнерство

Насьогодні державна влада в Україні становить собою суміш дипломатичної анемії (замість Будапештського формату ми отримали нікчемний Мінський формат), тотального розкрадання бюджетних коштів, мародерства (розкрадання коштів оборонного відомства під час війни), руйнівного непрофесіоналізму, неконституційних псевдореформ та доконвенціоналізму (мається на увазі, за Кольбергом, повна відсутність моральних принципів у вищих представників нашої влади).

Головні зусилля у підготовці та реалізації проекту мають взяти на себе бізнес, приватні юридичні компанії та громадські організації з відповідним тиском на державні органи.

© 2018. Нестор Антимосковит

Подкорытов Владимир Григорьевич

вт, 08/21/2018 - 17:55

ЮЛІЯ МОСТОВА ВЫ СУПЕР . И ВАША ЛЕКЦИЯ НАВЕРНОЕ ОДНА ИЗ САМЫХ ЛУЧШИХ КОТОРЫЕ БЫЛИ.
Одно скажу что что дай бог чтобы те кто слушал вас из 100 - ни ,поняли о чём вы говорили. Но к сожалению я уверен что половина из них всё же продадутся как это не печально((( . Но всё же ПРЕКРАСНО то, что вашу лекцию слушали и те которые не прошли в 100- ню. И не остановились и не пали духом, а продолжают дальше работать над своими проектами по развитию страны. и я уверен что именно они смогут сделать то , о чём вы говорили,потому что они переступили самый тяжёлый барьер (обиды и злости) когда их не приняли в семью 100-ни где они бы расслабились .А поднялись выплакавшись и набравшись СИЛЫ ,решили идти дальше и доказать что зря их откинули на второй план.
Кто приобретает знания, но не пользуется ими, подобен тому, кто пашет, но не сеет. Конфуций .
Спасибо вы лучшая.
с.ув. Владимир Подкорытов.

Якщо хочеш поставити запитання Лектору  зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада