Управління змінами

Дата:
Час:
2 години
Місце:
ОНЛАЙН

Управління змінами (англ. - сhange management) – відносно нова, народжена на Заході, система знань, що дозволяє успішно втілювати нові ідеї та здійснювати найрізноманітніші трансформації у швидкозмінних та часто несприятливих умовах.

Ви плануєте вивести локальний проект на національний рівень? Мобілізувати команду та партнерів для нових завдань і викликів?

Хочете подолати спротив людей вашим сміливим ідеям?

Своїм досвідом в управлінні змінами та створенні нових інституцій поділиться член Наглядової ради та Відбіркового комітету проекту "Нові лідери", екс-заступник Міністра юстиції України, виконавчий директор ГО "Адвокат майбутнього" Андрій Вишневський.

 

Головне фото: rawpixel on Unsplash

Андрій Вишневський
Спікер:

Андрій Вишневський

Член наглядової ради та відбіркового комітету проекту "Нові лідери", екс-заступник Міністра юстиції України, виконавчий директор ГО "Адвокат майбутнього".

Чат

Наумцева Ірина Юріївна

вт, 07/31/2018 - 22:42

Добрий вечір.
Почала дивитись Вашу лекцію, але змушена була перерватись. Коли хотіла продовжити, бачу, що Ви заборонили перегляд. Що трапилось? Я теж є учасник проекту Нові лідери, але не потрапила до 100. Якщо це можливо, надішлють мені її на адресу [email protected] для мене це даже зараз важливо.
Дякую, Наумцева Ірина

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада