д

Антонець Дмитро

Вік
30
Житомирська
Житомир
Біографія

Родом із Житомира.

У 2009 році закінчив житомирську філію Європейського університета за спеціальністю "менеджмент зовнішньоекономічної діяльності".

Зараз оформлений як ФОП і працюю на себе.

Екологія
Економіка
Стратегічні
Ідея змін

Сьогодні потрібно поставити у пріоритет тему екології та її катастрофічного становища на національному рівні. Для цього я з однодумцями готовий проводити екологічні форуми з запрошенням спеціалістів різних рівнів, депутатів, чиновників. Також розвивати антикорупційний рух, сприяти діяльності різних організацій, які пропонують вирішення цієї проблеми.

Мета проекту: об'єднати всі громадські організаціїї, які виступають проти порушень норм екологічного та земельного законодавства, а також підвищити рівень соціальної відповідальності з боку бізнесу, чиновників та громади, адже без екологічного мислення неможливий розвиток екоміки у країні та усунення екологічного лиха, яке нависло над всіма українцями.    
              
Мету можна досягти через:
-    максимальне поширення інформаціїї про порушення та способи боротьби з ними на конкретних прикладах;
-    дослідження та документування фактів порушень норм земельного та екологічного законодавства;
-    боротьбу з корупцією, яка глибоко поглинула нашу країну, в тому числі і Житомир;
-    співпрацю із усіма органами влади та чиновниками, що спрямована на покращення ситуації;
-    розробку дієвих механізмів у мирному законному руслі.

Проект уже частково працює: на даний час ми із однодумцями зафіксували низку порушень, які потрібно терміново усунути для майбутнього життя людей. Почали з району "Паперова фабрика", який є, на жаль, найгіршим прикладом у місті й потребує негайного втручання.

Ми готові співпрацювати з усіма, хто хоче нам допомогти у вирішенні питань інтересів держави та людей. Допомагати розвивати ініціативу з боку людей, які мають відповідальну соціальну позицію.

На даний час нам потрібна підтримка у медіа-просторі, юридичному полі та матеріальній сфері. Ми є не прибутковою організацією, тому всі витрати несемо за власний кошт. Було б дуже добре отримати ресурси для повноцінного розвитку нашої діяльності, яка може з часом охопити не лише Житомир, але й область, і всю територію нашої держави.

Всю нашу діяльність ми висвітлюємо у групі, куди запрошуємо всіх небайдужих - https://goo.gl/Yna7DA    

 

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада