1

Бабич Богдана

Вік
39
Київська
Київ
Біографія

Освіта

Вища, філолог, політичний психолог.

Житомирський державний університет імені Івана Франка, філологічний факультет.

Київський Національний Університет ім. Т. Шевченка, психологія.

Аспірантура Інституту соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України.

Посада та місце роботи:

Директор ГО «Інститут практичної політики» (з 2010 р)

Голова ГО «Спільно», засновник громадського інтернет-телебачення Spilno.TV (з 2013 р).

Досвід у медіа

- Засновник Інтернет-телебачення Spilno.TV (з 2013). Впровадження технології стрімерів, ідей інтерактивного телебачення, медіактівізму.

- Фундатор першого політично сатиричного видання «Параска.info» (автор і видавець) (2006 - 2009).

- Реалізація проектів на телеканалах НТН (2004-2006), Перший національний (2008-2009).

- Журналіст – інтерв’юер «Известия-Украина» (2003-2004).

- Кореспондент газети «Хрещатик» (2001-2003).

- Ведуча програм «Радіо-Крок» (Житомир) (2000-2001).

Посилання на повну версію резюме кандидата.

Правоохоронна система
Державне управління
Ідея змін

Моя програмна мета: відповідальне громадянство створить нову якість виборця, прибере із політикуму популістів і маніпуляторів. А головне - зробить участь громадян у житті країни і держави усвідомленим і відповідальним. 

Сьогодні Україна підійшла до критичної точки історії своєї державності. Стара система влади перетворилася на головну загрозу життю громадян та існуванню країни.

Потрібен новий Суспільний договір, як акт публічного встановлення нормо-принципів співжиття та співуправління у Республіці Україна. Новий Суспільний договір має бути розроблено та ухвалено Конституційними установчими зборами і всенародним референдумом.

Цей Cуспільний договір має грунтуватися на наступних принципах:

1. Відповідальне громадянство. Громадяни не лише мають права, але свідомо беруть на себе обов’язок дотримуватись принципів співжиття у Республіці.

2. Право законодавчої ініціативи – для кожного відповідального громадянина.

3. Республіканська частка (безумовний базовий дохід) – щомісячна пожиттєва виплата кожному відповідальному громадянину Республіки грошового еквіваленту рівної частки доходів від використання загальнореспубліканських активів (природних ресурсів, державного майна та культурних цінностей).

4. Приорітет договірного права над законом у сфері приватних взаємовідносин.

5. Повне або часткове позбавлення громадянських прав — за порушення умов Суспільного договору, а також публічних осіб, які керують спільним – за порушення Кодексу Честі (на додаток до адміністративної та кримінальної відповідальності).

Відповідальне громадянство

У новій схемі громадянин - це не той, який став таким за фактом народження, а той, хто свідомо приєднався до Суспільного договору. Тобто, добровільно взяв на себе передбачені договором обов'язки і отримав громадянські і політичні права. А перед цим здав кваліфікаційний іспит, завдяки якому точно зрозумів, що саме підписує - в Україні це може бути іспит на знання основ Конституції та української мови. До речі, вже сьогодні при натуралізації (тобто, при вступі до громадянства людини свідомого віку) іспит або співбесіда є обов'язковими.

У такій системі зрозуміло, що саме дає громадянство людині. Адже ті, хто приєднався до Договору добровільно і усвідомлено - отримають право голосувати, бути обраними і займати посади в органах державної служби та силових структурах, право створювати і бути членами політичних партій. Тобто, отримують право і обов'язок брати участь в ухваленні рішень з широкого кола питань життя країни.

Всі інші жителі країни, які не хочуть брати на себе додаткові зобов'язання, будуть користуватися тими ж правами, крім виборчого права і можливості займати державні посади. Але в будь-який момент зможуть приєднатися до Договору, виконавши необхідні умови і здавши іспити. І таким чином стати відповідальними громадянами.

Спрощується в такому випадку і механізм позбавлення громадянства - внаслідок порушення громадянином Суспільного договору або відмови від виконання передбачених ним зобов'язань. І це вже буде не президентська прерогатива, а прозора і зрозуміла суспільству процедура.

 

 

 

 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:54

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Залазаєв Руслан Леонідович

ср, 06/20/2018 - 19:23

Уважаемая Богдана!
Как вы смотрите на реформу правительства?
Убрать партии, а вместо этого избирать в Раду по 5 делегатов от области ( которые реально могут разрабатывать законы, а не содержать раздутый штат помощников юристов, экономистов и т.д)
Президента выбирать из губернаторов.
Тогда мне кажется будет все прозрачно и когда люди будут голосовать за кандидатов - они могут видеть кто как работал в своей области.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада