в

Бабич Максим

Вік
41
Запорізька
Бердянськ
Біографія

Освіта

Закінчив Бердянський державний педагогичний інстітут за спеціальністю "викладач" у 1999 році. 

Досвід роботи

Зараз працюю на себе, основною сферою діяльності є бізнес. 

Економіка
Державне управління
Стратегічні
Ідея змін

Суспільна мета

Відродження села через забезпечення збалансованого економічного та соціального розвитку території району, області, держави, створення умов для ефективного використання природних, трудових та фінансових ресурсів.

Цілі

- створити умови для відродження тваринництва, садівництва та рослинництва;

- забезпечити прозорі та стабільні умови співпраці на державному рівні;

- залучити до співпраці підприємства машинобудування, науково-дослідницькі заклади;

- підвищення рівня економічної безпеки держави, звуження частки тіньової економіки;

Завдання:

- сформувати програму державної стратегії розвитку села;

- залучити фінансові установи для забезпечення доступного кредитування під гарантії держави;

- рівні умови розвитку для малих та великих підприємств, приватного господарства;

- створити повний цикл вирощування та переробки продукції.

Обґрунтування проекту

Сьогодні ми спостерігаємо, як занепадають села України, як звідти їде молодь, як вони зникають із карти нашої держави. Необхідно негайно створити та почати втілювати план розвитку сільского господарства країни: не на папері, а в реальності.

Одним із напрямів роботи буде кооперація. На сьогоднішній день кооперативних рух поширений майже у всіх прогресивних країнах, адже у результаті він дає переваги не лише учасникам об'єднання а й економіці країни взагалі. Кооперація повертає людям впевненість у тому, що вони можуть бути самодостатніми та отримувати гідний дохід за свою роботу.

Кооперативний рух вибудовує новий принцип – зростання економіки знизу догори, та створює ефект сталого розвитку для місцевих громад. Це шлях до відродження українського села.

Сільськогосподарська кооперація здатна дати поштовх для розвитку малого бізнесу та підприємництва у селах, а відтак – добробуту окремої родини та всієї громади.

Крім того, кооперація вигідна не лише селянам, але й мешканцям міст, адже призведе до здешевшання продуктів із одночасним зростанням їх якості.

Ми звикли передусім ставити за мету поліпшення показників ВВП , але більш важливий показник – добробут окремої родини. У часи, коли економіка країни занепадає, а на сході триває війна, кооперативний рух може стати одним із шляхів виходу з кризи. Кооперація здатна не лише підняти економіку, а й об'єднати українців заради спільного майбутнього. І це майбутнє, у якому українці не шукають винних та допомоги ззовні, а працюють на себе, творячи спільне майбутнє на користь громади та держави загалом.

Адже тільки спільними зусиллями та згуртованістю навколо ідеї відродження села можна досягти бажаних результатів. Ми хочемо разом творити новітню історію нашого села, разом будувати майбутнє. Нехай це ще зовсім маленька перемога, але результат небайдужих людей, на нашу думку, змінить наше з вами майбутнє та відродить село і Україну.

Без відродження села неможливе відродження України.

Шатній Олександр Вікторович

пт, 05/18/2018 - 15:45

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада