ньпат

Бакшеєв Сергій

Вік
46
Київська
Київ
Біографія

Лікар Акушер - Гінеколог вищої категорії,  кандидат медичних наук, медичний юрист.

Після закінчення Медичного вузу до сьогодні працюю у пологовому будинку №3 Києва.

Автор більше ніж 40 наукових робіт, більше ніж 2000 статей для пацієнтів.

Авторська колонка у журналі «Мой ребенок» із 2001 р.

Декілька років тому я постав проти системи головного лікаря пологового будинку №3 Юрія Кувіти щодо вимагання від населення «ДОБРОВІЛЬНИХ внесків» на медичне обслуговування. Юрій Кувіта прийшов до нашого пологового будинку за квотою Партії регіонів до Майдану, але після Майдану був у партії «БПП», мав у знайомствах дуже впливових осіб, завів на мене кримінальну справу, але завдяки ЗМІ та чіткій  позиції і публічним висловлюванням мені довелося  перетягнути ситуацію на бік правди, і головний лікар буз знятий. Пологовий будинок №3 отримав шанс стати іншим.

Я вважаю, що  це одна вирішальних моїх перемог, де між своїм гаманцем та своєю внутрішньою, громадською  позицією я не вибрав гаманець.

Зараз розвиваю державну жіночу консультацію яка стає найкращою у районі, надаю шанс молодим лікарям стати лікарями високого рівня. Розвиваю медицину для людей, з людяністю та під девізом «Пацієнт у фокусі уваги». Все це відбувається у державному закладі.

Медицина
Соціальний захист
Ідея змін

Моя програмна мета: зміна системи охорони здоров’я чи створення локальної лікарні із принципово новим ставленням до пацієнтів та вихованням ( навчанням молодих лікарів без «блату» та студентів/ лікарів з бідних родин).

Проблемні  питання системи охорони здоров’я сьогодні знаходяться у межах медичної корупції, коли по деяким спеціалізаціям талановиті молоді лікарі не можуть потрапити ні на навчання, ні до спеціальності. Але в Україні дуже багато молодих та перспективних лікарів хірургів тощо.

Моя мета надати шанс молоді стати професіоналами своєї справи та суттєво змінити те оточення пацієнтів, яке досі має назву «совок у державному закладі».

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада