Барташова Наталія

Барташова Наталія

Вік
37
Київська
Київ
Біографія

Освіта

  • У 2003 році закінчина Киівський національний економічний університет за спеціальністю – право.

Досвід роботи

  • Працювала ріелтором з комерційної нерухомості;

  • 2011-2017роки - приватний підприємець.

Державне управління
Ідея змін

Мета
«Українці – це Україна» Становлення українців як майбутніх будівельників країни європейського рівня.

Проблема

Потрібно прийняти той факт, що реалії які склалися в Україні – це наслідки діяльності українців!

Добробут країни та кожного її громодянина залежить в першу чергу від кожного з нас! Нажаль сьогодні в Україні дуже багато проблем майже на всіх рівнях країни (корупція,сміття,дороги та багато іншого) і боротьба з ними більше схожа на стабільний бізнес ніж на боротьбу як таку, і все це лише тому що ці проблеми не виникли самі по собі - їх створили ми! Через що, моя програма розрахована не на боротьбу з ними, а на боротьбу з причинами їх появи.

Вирішення

Держава повинна займатися своїм народом і ростити в ньому повагу та любов до України, її народу, культури та землі. Діти – це мабутнє країни і яким воно буде, вирішувати треба сьогодні! Ініціація,формування та впровадження державної програми «Українці – це Україна»

Шляхи реалізації

Ініціювання створення робочої групи за участю відповідних Міністерств (Міністерство освіти,спорту, екології тощо) та профільних фахівців (педагоги,історики,природознавці,географи тощо – шляхом конкурсу) з розробки державної програми «Українці – це Україна».

Реалізація шляхом 

Визначення кола залучених установ. Звернення до відповідних Міністерств Ініціювання зустрічі з представниками відповідних Міністерств з метою обговорення можливостей розробки та впровадження програми. Формування робочої групи,визначення напрямків та залучення відповідних фахівців Формування кожним членом групи частки програми свого напрямку Обговорення та затвердження програми Програма повинна розроблятися з розрахунку поступового впровадження, починаючи від дитячих садків і за принципом статусного зростання через посвяту (тобто програма має  супроводжувати і рости разом з дитиною відповідаючи її поступовому розвитку) і діяти в дитсадку, школі та інших учбових закладах поки вона вчиться.

Основне завдання 

Максимальна концентрація дитини на рідній країні, її звичаях,історії, повазі та взаємодії між оточуючими. Як наслідок матимемо нову формацію людей які на всіх рівнях змінять Україну на краще.

Сама програма – це координуючий центр профільних підрозділів. Наприклад СПОРТ – цей підрозділ має відповідати за забезпечення свого напрямку (координацію між учбовими закладами (змагання), облаштування безкоштовних спортивиних майданчиків тощо). Підрозділ промисловість – має координувати взаємодію учбових закладів з підприємствами відповідно територіальнного розташування (Екскурсії,лекції,
тощо). Екологія – відповідальне ставлення до природних ресурсів та навколишнього середовища (сміття,браконьєрство,переробка відходів тощо)

Кобзар Сергей Александрович

ср, 05/09/2018 - 18:45

Странно, что автор упрекает украинцев. Они то в чем виноваты ?

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 14:00

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/narodnyy-oglyadach-vid-do-ya-instrukciya-d…

Шатній Олександр Вікторович

пт, 05/18/2018 - 15:34

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Мірошникова Тетяна Олексіївна

пт, 07/27/2018 - 17:01

Доброго дня!
Хочу запропонувати Вам як надзвичайно амбіційній людині, громадянину своєї країни що хоче змінити в ній життя на краще реалізувати свій потенціал в команді чесного та порядного кандидата в Президенти України , який відповідно останніх рейтингів виграє в другому турі у всіх інших кандидатів. Якщо дана пропозиція Вас зацікавила - чекаю контактні дані на тел +380975479106 чи е-мейл
[email protected]
для продовження комунікації . Гарного дня )

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада