Башлик Ігорь

Башлик Ігорь

Вік
31
Черкаська
Черкаси
Біографія

Більше 3 років роботи з людьми. Досвідчений і сильний менеджер. Наявність лідерських та управлінських навичок. Чесний і відданий роботі. Глибокі знання економічної ситуації в Україні і закордоном. Маю аналітичний склад розуму.

Освіта:

2007 - Київський національний університет культури і мистецтв (Київ), менеджмент і економіка; бакалавр

Робота:

04/2016 - по нині - Приват Банк, менеджер по роботі з клієнтами

07/2012 - 12/2014 - Чигиринський РЦСССДМ, фахівець у справах сім'ї, дітей та молоді

05/2008 - 11/2010 - ТОВ "Тіньки", менеджер зі зв'язків з громадськістю
 

Особисті риси:

Лідер по життю, цілеспрямований, працьовитий, добрий, чесний. Завжди ставлюся до роботи серйозно. Намагаюся виконувати поставлену мету якомога швидше. Досвід аграрному бізнесі 6 років. Уміння управляти колективом до 50 осіб.

Державне управління
Стратегічні
Ідея змін
 1. Перехід від капіталістичної системи економіки, на соціалізм з ринковою економікою. Заборонити великий бізнес. Перехід на корпорації, в яких 51% акцій буде належати державі, а 49% бізнесменами. Дати поштовх  для розвитку малого і середнього бізнесу, який наддасть приріст ВВП.
   
 2. Ввести смертну кару за корупцію.
   
 3. Ввести загально медичне страхування.
   
 4. Зробити єдиний податок для працюючих в розмірі 500 грн.
   
 5. Зробити пенсії не від розміру ЗП, а від стажу роботи.
   
 6. Повернути всі викраденні кошти з територій України за дні її незалежності.
   
 7. Заборонити аграрні холдинги, а весь аграрний бізнес передати фермерам. Заборонити торгувати, агро холдингам, зерном на зовнішні ринки. А надати це право тільки державі.
   
 8. Зробити двохпалатний парламент. Перша палата матиме 157 депутатів з кожної області в розмірі 3 чоловік, а також з м. Києва та Севастополя. Друга палата, найвища, в яку буде входити Президент, Прем’єр-міністр, Голова ВРУ та губернатори всіх областей України, яких буде обирати народ.
   
 9. Підняти штрафи за неофіційне працевлаштування до 100 тис. грн. за одного нелегала. 
   
 10. Почати фінансувати науку.
Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 13:57

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/narodnyy-oglyadach-vid-do-ya-instrukciya-d…

Шатній Олександр Вікторович

пт, 05/18/2018 - 15:36

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Мірошникова Тетяна Олексіївна

пт, 07/27/2018 - 17:00

Доброго дня!
Хочу запропонувати Вам як надзвичайно амбіційній людині, громадянину своєї країни що хоче змінити в ній життя на краще реалізувати свій потенціал в команді чесного та порядного кандидата в Президенти України , який відповідно останніх рейтингів виграє в другому турі у всіх інших кандидатів. Якщо дана пропозиція Вас зацікавила - чекаю контактні дані на тел +380975479106 чи е-мейл
[email protected]
для продовження комунікації . Гарного дня )

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада