Байдіков В'ячеслав

Байдіков В'ячеслав

Вік
29
Харківська
Харків
Біографія

Освіта

 • 2005 – 2010 – навчався у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М.Бекетова. Спупінь: магістр.

Досвід роботи

 • 2011 – 2018 – робота в ІТ сфері в якості розробника програмного забезпечення.

Мої інтереси
Подорожі, активний відпочинок, книги, інтернет, автомобілі.

 

Економіка
Ідея змін

Мета

Надати можливість інвестування громадянам України перспективних, високо рентабельних проектів з метою отримання дивідендів від прибутку проектів.

Суть проблеми

Наша держава потребує значних інвестицій в розвиток багатьох інфраструктурних та бізнес проектів, переважна більшість з яких є прибутковими. Багато сфер економіки потребують фінансування і не можуть повноцінно розвиватися через брак коштів: застаріла інфраструктура гальмує розвиток найпотужніших галузей економіки, наприклад, таких як агросектор, промисловість, енергетика.

Відомий факт, що багато грошей знаходяться в тіні, бізнес використовує сірі схеми, а більшість громадян “ховають гроші під подушкою” (по деякім оцінкам населення утримує на руках до 100 млрд. доларів).

Існує значна недовіра до курсу гривні, тому всі намагаються накопичувати валюту.
Депозити в гривні приблизно 12%, але люди не довіряють гривні; в валюті 2-3%, але це замало, щоб зацікавити населення.

Тобто маємо наступну ситуацію:  в Україні є гроші, але вони не працюють, люди мають гроші, але не мають прибутку, країна потребує інвестицій, але їх дуже мало.

Вирішення проблеми

Я пропоную надати можливість інвестування громадянам України перспективних, високо рентабельних проектів з метою отримання дивідентів від прибутку проектів.

Як це працює:

 •  Міністерства пропонують громадськості перспективні проекти з детальним економічним обгрунтуванням, оцінкою дохідності;

 • Проводяться детальні та відкриті роз’яснення;

 • Проводяться первинні оцінки кількості коштів, які вдасться зібрати;

 • Якщо, приймається рішення про реалізацію проекту, починається збір коштів, повної суми або частини, в залежності від типу та умов реалізації проекту;

 • Громадяни, що прийняли участь у фінансуванні, отримують документи, що підтверджують внесення коштів та гарантують отримання прибутку від роботи реалізованого проекту.

Для яких проектів може застосовуватися?

 1. Проекти, які мають тривалий термін дії, більше 5 років;

 2. Проекти, річна рентабельність яких перевищує відсоткову ставку на депозит у валюті, тобто це має бути вигідніше, ніж тримати гроші на депозиті;

 3. Проекти, в яких держава має значний вплив, але не має коштів на реалізацію (інфраструктура, надра).

Що на мою думку може бути таким проектом в Україні?

Енергетика

 • Розвідка нових газових родовищ та видобуток газу;

 • Будівництво сонячних, вітрових та біо електростанцій;

 • Будівництво терміналу для скрапленого газу.

Транспорт

 • Збільшення парку вагонів зерновозів, оскільки відомо, що аграрії збільшують виробництво зерна кожен рік, але мають величезну проблему з транспортуванням зерна;

 • Будівництво нових станцій метро в Києві та Харкові;

 • Будівництво нових платних доріг.

Як зробити це прозоро і надійно

 • Кошти на реалізацію утримуються в державних банках;

 • Можливе використання страхування ризиків в майбутніх проектах;

 • Можливе передання об’єкта керівній західній компанії з великим досвідом у цій галузі;

 • Викорістання IT інструментів, наприклад blockchain,  для запобігання фальсифікаціям з документами;

 • Повна прозорість і доступ до всієї фінансової інформації інвестору проекта через інтернет, незалежно від суми інвестицій.

Кобзар Сергей Александрович

ср, 05/09/2018 - 01:17

Ни о чем.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 15:22

Вітаю! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись, володіючи правильними знаннями і світоглядом.
Запрошую на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/demosy-zarodky-postindustrialnoyi-cyviliza…

Мірошникова Тетяна Олексіївна

пт, 07/27/2018 - 12:45

Доброго дня!
Хочу запропонувати Вам як надзвичайно амбіційній людині, громадянину своєї країни що хоче змінити в ній життя на краще реалізувати свій потенціал в команді чесного та порядного кандидата в Президенти України , який відповідно всіх рейтингів виграє в другому турі у всіх інших кандидатів. Якщо дана пропозиція Вас зацікавила - чекаю контактні дані на тел +380975479106 чи е-мейл [email protected] для продовження комінікації . Гарного дня )

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада