Бєкєтова

Бєкєтова Ольга

Вік
37
Одеська
Одеса
Біографія

Освіта

1999-2002 рр. – Одеська національна юридична академія, диплом з відзнакою бакалавр. 

2002-2003 рр. – Одеська національна юридична академія, диплом с відзнакою, магістр права. Спеціальність "Правознавство", факультет судово-прокурорський. 

Досвід роботи

2003-2005 – аспірантура, кафедра кримінального права, викладач з кримінального права 

З 2008 року – приватний підприємець

Посилання на повне резюме кандидата.

Освіта
Ідея змін

Моя програмна мета 

Школа активної одеситки

Чому саме жінки здатні відродити міста? Вони прекрасні політики і вдома, і на роботі. Але вони не користуються своїми талантами. Причин для цього багато і найголовніша - вони бояться всього нового і незрозумілого.

На прості життєві питання: якісне харчування дітей в школах, конкурентна освіта дітей в школі, для якої не потрібно ще наймати репетиторів з усіх предметів, рівні тротуари і з'їзди на них, спортивні майданчики біля будинку, громадські туалети, на красиве і чисте місто частіше звертають увагу саме жінки. Вони знають, як це змінити, але для цього треба стати владою.

А як жінки можуть потрапити в політику, якщо вони про неї нічого не знають і не мають уявлення, як туди потрапити? Часто у них нема грошей на виборчу компанію, немає чіткого алгоритму, як діяти в тій чи іншій ситуації, і це їх лякає, і демотивує.

Щоб стало більше жінок-депутатів, щоб вони могли з легкістю розбиратися в найважчих питаннях бюджетної політики, законодавства та ЖКГ, їх потрібно просто цьому навчити.  Навчити не тільки розбиратися в "споконвічно чоловічих питаннях", а й навчити, як зібрати гроші собі на виборчу компанію.

Стати політиком з красивою грамотною мовою, з розумінням, як керувати містом, зі знанням, у яких органів які повноваження, хто за що відповідає, і до якого органу необхідно робити запит для вирішення поставленого завдання, допоможе Школа активної одеситки.

Це спосіб навчитися, познайомитися з близькими по духу людьми, зібрати свою команду і стати справжніми політиками.

Посилання на повну програмну мету кандидата.   

                    

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:10

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада