Бєлов Ігор

Бєлов Ігор

Вік
30
Київська
Софіївська Борщагівка
Біографія

Освіта

  • Донецький національний технічний університет (спеціальність «управління інноваційною діяльністю»); 

  • Національна академія державного управління при Президентові України (спеціальність «державне управління»).

Досвід роботи

  • Трудову діяльність розпочав у 14 років з посади техніка у комп’ютерній компанії. Отриманий досвід роботи допоміг вже через чотири роки заснувати власну компанію з обслуговування та ремонту комп’ютерної техніки; 

  • 2009-2011 рр. – регіональний керівник ООО «Індустріальна група «Крафт»;

  • 2011-2014 рр. – керівник напрямку  компанії «Дельта»;

  • 2014-2017 рр. – комерційний директор компанії «ITW SYSTEMS»; 

  • 2017 р. – заснував власну компанію «ЕЕ ТECHNOLOGIES», яка спеціалізується на розробці і впровадженні комплексних проектних рішень в сфері енергоефективного світлодіодного освітлення для промислового, комерційного та муніципального секторів;

  • У 2017 році спільно з однодумцями заснував громадську організацію «Агенція інноваційного розвитку громад», яка покликана сприяти розвитку інноваційних технологій в територіальних громадах.

Соціальний захист
Ідея змін

Мета

З позитивним і відповідальним ставленням впровадити новітні технологічні підходи у плані енергоефективності та енергозбереження, які насамперед несуть у собі суспільну та соціальну корисність для мешканців місцевих територіальних громад - пересічних громадян України, поліпшуючи та сприяючи удосконаленню функціонування регіональних об’єктів інфраструктури життєзабезпечення.

Завдання 

Впровадження суспільно корисних ініціатив та соціальної відповідальності вітчизняного малого бізнес-середовища у розв’язанні низки нестандартних бізнес-рішень для самоврядних територіальних громад у різних регіонах нашої держави.

Проект «Ставлення» у площині суспільно-корисних дій:

У рамках реалізації Програми будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури у Києво-Святошинському районі на 2018-2019 роки, пропонуємо впроваджувати у життя наступні проекти:

  1. поточний/капітальний ремонт мереж вуличного освітлення міст і селищ (у т.ч. освітлення пішохідних переходів); 

  2. світлодіодне освітлення об’єктів (у першу чергу, дитячих садочків та шкіл) муніципального і промислового секторів.

Мені вдалося знайти та об’єднати людей, які вирішили перш за все говорити конкретними та реальними справами, виконувати обіцяне, бути чесними, як з собою, так і з іншими людьми, змінюючи ставлення, як до себе, так і до своєї професійної діяльності, до колег по роботі, до оточуючих людей, до навколишнього життєвого простору, роблячи його більш привабливішим, затишнішим й комфортнішим для життя.

Тільки людина, її стабільна, творча праця та процвітання є найголовнішою цінністю у нашому житті, вважаю це  основним пріоритетом у діяльності нашої команди.

Саме тому у команді однодумців виникла ідея залучивши кращий вітчизняний досвід та зарубіжні практики у сфері енергозберігаючих технологій сприяти тому, щоб населенні пункти України, її великі міста й маленькі містечка змінювалося на краще, стаючи більш безпечними для життя, роботи й відпочинку. І тому ми заснувати Товариство з обмеженою відповідальністю "Інноваційна компанія ефективні енергетичні технології"- "ЕЕТ".

Термін реалізації впродовж поточного 2018 року та з перспективою на 2019 рік.

Дишель Артем Романович

чт, 05/10/2018 - 22:45

За Игоря!!!

Коваль Аліна Михайлівна

пт, 05/11/2018 - 10:18

Бажаю перемоги!

Сушков Михайло Володимирович

пт, 05/11/2018 - 10:22

Молодец! Пришло время новых лидеров!

Новиков Денис Дмитриевич

пт, 05/11/2018 - 10:23

Бажаю тобі перемогти і реалізувати свою ідею

Тимошенко Лідія Митрофанівна

пт, 05/11/2018 - 10:26

Успіхів на данному шляху!

Руденко Марина Анатольевна

пт, 05/11/2018 - 10:31

Успіху тобі!

Халєєва Людмила Олексіївна

пт, 05/11/2018 - 13:40

Божьих благословений!

Григорьев Кирилл Валерьевич

пт, 05/11/2018 - 13:42

Можно сделать много! Все получиться.

Ліснича Тетяна Володимирівна

сб, 05/12/2018 - 09:11

Желаю успехов!

Кузін Вячеслав Віталійович

сб, 05/12/2018 - 20:26

Бажаю перемоги!!!

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 21:42

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Вістяка Володимир Васильович

нд, 05/13/2018 - 20:09

Бажаю перемоги. Майбутнє за молодими. Ти є справжнім лідером, вмієш об'єднати і надихнути. Ти гіднний, ти можеш і навіть повинен вести за собою однодумців.

Петров Василий Сидорович

пн, 05/14/2018 - 11:40

"Бедный" донецкий "беженец", мать - бывший чиновник Донецкой ГА при "Праффессоре", вся жизнь на одну зарплату чиновника.
Это не просто новый лидер, это будущий президент! Голосуем!

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 00:00

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів https://www.facebook.com/guild.org/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт http://guild.org.ua/
З повагою, лідер Олександр Шатній

Кравченко Сергей Иванович

чт, 05/17/2018 - 08:16

Так держать!

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:57

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

без палких гасел та обіцянок

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада