Бичков

Бичков Ігор

Вік
53
Одеська
Одеса
Біографія

Із 1972 по 1973 рік навчався в Одеській загальноосвітній школі № 12 І-ІІІ ступенів, а  із 1973 по 1980 рік - в Одеській загальноосвітній школі № 66 І-ІІІ ступенів.

Із 1980 по 1984 рік навчався в Одеському технікумі харчових технологій та отримав середню спеціальну освіту за спеціальністю технік-механік харчових виробництв.

Із 1984 по 1991 рік навчався в Одеському Політехнічному інституті та отримав повну вищу освіту за спеціальністю інженер-механік.

У період із 1984 по 1986 рік працював на Одеському заводі мінеральної води “Куяльник” на посаді слюсара-ремонтника.

У 1986 - 1987 роки працював на «Одеському заводі опорів» на посаді слюсара-ремонтника, у 1987-1989 роки - на посаді інженера-конструктора.

Із 1989 по 1990 займав посаду завідувача відділом працюючої молоді та науково-технічної творчості молоді Ленінського райкому комсомолу міста Одеси, а із 1990 по 1991 рік - на посаді другого секретаря.

У 1992 - 1994 роки був заступником директора ПП “Фонд Мінвест”, у 1994 - 1995 роки - заступником директора АТ “Терра Нова”.

У 1995 - 1999 роки працював на посаді директора ТОВ “БІ-Трейд”, а із 1999 по 2007 рік - на посаді директора ТОВ “БІ-Трейд К.ЛТД”.

Із 2007 року по теперішній час є директором ТОВ “Торговельні та складські системи”.

Беру активну участь у громадському житті та займаюсь громадською роботою.

Наразі, я голова Громадської організації “Відкрите суспільство України”, метою якої є формування та розвиток громадянського суспільства в Одесі та Україні, а також здійснення діяльності спрямованої на задоволення та захист законних соціальних, економічних творчих, духовних, вікових, наційонально-культурних та інших спільних інтересів своїх членів.

Із 2014 року є членом Координаційної ради громадських організацій міста Одеса.

У 2015 році займав посаду голови Громадської ради при головному управлінні Державної фіскальної служби в Одеській області, а також заступника голови Громадської організції “Одеська народна рада Майдану”.

Із початку 2017 року є членом Громадської ради при Одеській обласній державній адміністрації.

Також у даний час я є головою Одеської обласної організації політичної партії “Сила Людей”.
 

Освіта
Соціальний захист
Ідея змін

«Школа місцевого самоврядування»

Процес реформування системи місцевого самоврядування в Україні стикається з низкою проблем, пов'язаних із нестачею необхідних знань та нерозвиненістю механізмів взаємодії між владою і активною частиною громадянського суспільства. У більшості громадських активістів є досвід протестних акцій, але відсутні навички системної роботи, необхідної для проведення ефективних реформ в галузі місцевого самоврядування.

«Школа місцевого самоврядування» - це відкритий громадський проект, спрямований на навчання та збільшення компетенцій громадських активістів та мешканців міста, які ставлять собі за мету контроль дій міської влади, у першу чергу в області витрачання коштів міського бюджету, протидії корупції, проблем міської забудови, інфраструктури, роботи комунальних підприємств, збереження зелених насаджень тощо.

У кінцевому підсумку метою проекту є розвиток громадянського суспільства у місті Одесі та Україні в цілому, через залучення жителів міста до процесу контролю/впливу на місцеву владу, збільшення знань громадян про функції органів місцевого самоврядування, про особливості та специфіку їх роботи, оволодіння знаннями, методами та навичками у здійсненні громадського контролю за органами влади, в реалізації своїх цивільних прав.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Млинський Ігор Павлович

нд, 05/13/2018 - 06:27

Игорь, я верю, Одесса вернет свою славу! Удачи!

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:23

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Крижанівська Марія

вт, 05/22/2018 - 10:19

Не раджу голосувати за цього "лідера". Я працювала Ігорем Бичковим в ГО "Відкрите суспільство України" в якості прес-секретаря. Нажаль, він повів себе вкрай непорядно та нахабно, відмовившись виплатити мені заробітну платню. Людина, яка так проявляє себе в дрібницях, не варта довіри.

Корся Лариса Михайлівна

ср, 05/30/2018 - 14:32

дуже хочу щоб ви Ігор потрапили до команди керівництва і відстоювали місто разом

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада