Білик Ганна

Білик Ганна

Вік
68
Київська
село Василів
Біографія

Я очолюю колектив аматорів на громадських засадах. Це – фольклорний колектив «Василиха», який співає акапельно. Ми працюємо вже 2 роки. Нас – 10 жінок пенсіонерок. За цей час розучили чи відновили у пам’яті 150 українських, переважно народних пісень. 
Я пишу вірші. Видала дві книги поезії – «Село на нашій Україні» та «В одвіті за всіх». На основі своїх віршів я будую сценарії до свят.

Також виступаємо з концертами в сусідніх селах.
За весь час ми виступили з 14-ма повними концертами та 10 разів брали участь у святах району та фестивалях.
Залучаємо до участі у наших концертах школярів села. Організовуємо виставки місцевих художниць та майстринь вишивання.

Висвітлюємо свої концерти на Білоцерківському телебаченні та маємо свій канал у You Tube. 
Для виступів у нас є два види сценічних костюмів – народний і національний. 

Влітку ми виступаємо у сільському парку. А  взимку – в приміщенні магазину-кафетерія, бо Василівський сільський будинок культури – в аварійному стані. 

Освіта

  • 1972 р – закінчила Білоцерківський сільськогосподарський інститут, за фахом учений агроном.

Досвід роботи

  • Агроном;

  • Керуюча відділком;

  • Головла сільської ради;

  • Головою профспілкової організації;

  • Головою колгоспу;

  • Тепер – пенсіонерка.

Соціальний захист
Ідея змін

Мета

Відродження села через вивищення духовності.  Виділити кошти на ремонт сільського будинку культури та будівництво церкви.

Економіка країни, регіону чи окремого села, на моє тверде переконання починається з реальної духовної ідеї, яка спроможна захопити людей, згуртувати навколо себе ентузіастів, об’єднати їх для спільної мети.

Завдання

  • Будинок культури  необхідно відремонтувати, щоб було де збиратися громаді!  Тому, першочерговим завданням для нас стоїть добитися аби були виділені бюджетні кошти на капітальний ремонт нашого клубу.

  • Другий пункт – будівництво церкви. Колись у нашому селі Василів була красива дерев’яна церква. У 1967 році комуністи її зруйнували. У 2017 році я організувала односельчан і вже, як церковна староста, зареєструвала церковну громаду Української Православної Церкви Київського Патріархату. Фольклорний коллектив «Василиха» - є моїм основним активом у цій громаді.   За допомогою спонсорів вже зроблено архітектурний проект і смєту, закладено фундамент нового храму. А тепер шукаємо спонсорів для подальшого будівництва. Бо громаді села – 215 людей – самим не під силу. 

  • Розвиток зеленого туризму. Адже наше село Василів розташоване за 70 кілометрів від Києва. Зі столицею хороше транспортне сполучення. Село розкинулося на 4-ох плесах ставків, між пагорбами та березовим лісом. Мальовнича місцевість та давня тисячолітня історія, за преданням якої "князем Васильком-темним був заснований південно-східний форпост Києва, на висоті, яка називається Городищем".

 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:50

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Гузь Сергій Михайлович

вт, 05/15/2018 - 13:21

Ганно Василівно! Щастя Вам та удачі! Бажаю тільки Перемоги та творчих успіхів! Я за Вас!

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 19:16

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/
- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:08

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада