Білий

Білий В'ячеслав

Вік
26
Херсонська
село
Біографія

У 15 років, будучи в 9 класі, зняв свій перший аматорський ігровий повнометражний фільм «Служили два товариша»  (2007 рік) на тему Великої Вітчизняної війни.

Цей фільм здобув перше місце на фестивалі «Херсонщина спілкується зі світом».

У 2008 році було знято ще два фільми: «Як умирали солдати» та «Подвиг солдата». Останній здобув першу премію на фестивалі аматорських фільмів «Молодіжний кіносвіт».

Улітку 2008 року написав свою першу книгу «Чи є майбутнє у мого села», ставши переможцем серед молоді на Всеукраїнському конкурсі творчих робіт «Інтершкола».

За роки навчання в школі (9-11 клас) брав активну участь у розвитку патріотичного виховання підростаючого покоління, а саме створення фільмів про Велику вітчизняну війну.

Брав участь у створенні документального фільму присвяченого 20-тій річниці виведення радянських військ з Афганістану.

У 2009 році вступив до Київського Національного університету культури і мистецтв на факультет кінорежисури.

За роки навчання в університеті брав активну участь у студентських кінофестивалях та й сам був співорганізатором студентського кінофестивалю «Нова енергія» у 2013 році.

У грудні 2012 року отримав почесний диплом рішенням президії Академії мистецтв України за кращу режисуру дипломного фільму «Місто Гріха».

Улітку 2014 року закінчив навчання в майстерні Романа Ширмана, захистивши диплом магістра.

У 2017 році потрапив до книги «Кращі люди Нововоронцовщини».

Посилання на повне резюме.
 

Стратегічні
Регіональні програми
Ідея змін

Мета: перетворити звичайне українське село (на прикладі села Любимівка, Нововоронцовського району, Херсонської області) у зразкову модель сучасного населеного пункту на кшталт країн ЄС.

Основні завдання: створити і втілити в життя низку проектів для перетворення Любимівки в сучасне європейське енергонезалежне село.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:43

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

ср, 05/16/2018 - 23:01

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 14:26

Привіт побратиме, колего учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада