1111

Білошапкін Сергій

Вік
47
Дніпропетровська
Кривой Рог
Біографія

На даний момент займаюся тим, що пишу книги - прозу, фантастику, романи і пригоди. Також складаю вірші на замовлення і тексти для пісень.

Я написав шість книг: "Восьмикласница", "Звезда по имени "Герда ", "Вика Белова спасает мир", "Вика Белова идет на войну", " Аферисты поневоле" і " Дальняя дорога - дальние края".

На мої тексти написано більше десятка пісень і знято кілька відеокліпів.

Ще зі школи брав участь у громадській діяльності - усі роки навчання вів політінформацію і очолював культмасовий сектор. Маю досвід у проведені зустрічей, зборів та культурно-масових заходів.

Надалі вів блог в ЖЖ - https://bellkkinn.livejournal.com. Свого часу він входив у сто найкращих по Україні. Мав блог у "Кореспонденті", де написав понад двадцять статей різного змісту.

А також писав статті і пости для Інстаграма Української Громадської Ради.

Маю досвід роботи СММ-менеджера, копірайтера (більше 10 років писав статті для різних ЗМІ), займався неймінгом, розробкою брендів, писав промови і слогани, а також працював кріейтором, кризис-менеджером, писав сценарії для реклами і комп'ютерних ігор, займався збором та аналізом інформації.

Мрію зайнятися суспільно-корисною діяльністю на благо своєї країни і всіх її жителів. Хочу зробити так, щоб Україна у найближчі 10-15 років увійшла в двадцятка найсильніших країн світу.

Правоохоронна система
Державне управління
Ідея змін

Моя програмна мета: для розвитку і зміцнення демократії у нашому суспільстві (а в подальшому це сприятливо позначиться на всьому українському народі) слід шляхом всеукраїнського референдуму внести деякі зміни у нашу Конституцію.

А саме про те, щоб посади Генерального прокурора, Верховного Судді або Колегії суддів з трьох осіб, а також, можливо, Головного начальника всієї поліції, зробити виборними.

Шляхи реалізації

Для початку слід провести референдум і там поставити всього одне питання: чи хочуть громадяни України, щоб надалі на посади генрокурора, верховного судді і головного поліцейського кандидатів обирав народ.

Фінансування: за рахунок введення спеціального податку на демократію. Податок тимчасовий. Потім на це виділяти гроші із бюджету.

Якщо народ проголосує позитивно, вносяться зміни до Конституції.

4. Вибори проводити поетапно. Наприклад, у 2019 - референдум. У 2020 обрати верховного суддю, в 2021  - генерального прокурора, у 2022 - головного поліцейського або, наприклад, нехай ця посада називається "Головний Шериф", суть не в назві, а у самому принципі виборності. Після цього провести такі ж вибори у кілька етапів в областях, районах і містах. Це принесе колосальну користь як країні, так і усьому українському народу в цілому!

Шлях розвитку лише один - публікації у пресі, загальнонародне обговорення, референдум, внесення змін до основного Закону, вибори.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:52

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Ігнатенко Максим Олексійович

вт, 05/15/2018 - 16:05

Ні шановний, Генеральний прокурор повинен призначатись, Верховного Судді або Колегії суддів з трьох осіб, а також, Головний начальник поліції також, призначатись не президетном України , а ВР.

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 14:46

Привіт побратиме, колего учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Залазаєв Руслан Леонідович

ср, 06/20/2018 - 19:27

Уважаемый Сергей!
Как вы смотрите на реформу правительства?
Убрать партии, а вместо этого избирать в Раду по 5 делегатов от области ( которые реально могут разрабатывать законы, а не содержать раздутый штат помощников юристов, экономистов и т.д)
Президента выбирать из губернаторов.
Тогда мне кажется будет все прозрачно и когда люди будут голосовать за кандидатов - они могут видеть кто как работал в своей области.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада