я

Білоус Роман

Вік
32
Кіровоградська
Кропивницький
Біографія

Освіта

2003 р. - вступив до Криворізького авіаційного коледжу Національного авіаційного університету України за спеціальністю: «Електромеханіка».

2005 - 2010 рр. - навчався у Державній льотній академії України, на факультеті льотної експлуатації, кафедра льотної експлуатації, аеродинаміка і динаміка польоту, за спеціальністю: «Авіаційний інженер».

2007 - 2009 рр. - навчався на військовій кафедрі Державної льотної академії України, де отримав звання молодшого лейтенанта.

2016 р. - вступив до аспірантури Кіровоградської льотної академії України.

Досвід роботи

З березня 2011 р. - служив за контрактом у ВПС України, де отримав звання лейтенанта.

З 2014 по 2016 р. - працював авіатехніком в Кіровоградській льотній академії НАУ України.

З 2016 по теперішній час - працюю викладачем на кафедрі авіаційної техніки Льотної академії НАУ України.

Досвід громадської роботи та керівництва

Працюю викладачем кафедри авіаційної техніки Льотної академії НАУ України.

Очолюю професорсько-викладацький склад на кафедрі авіаційної техніки Льотної академії НАУ України, який займається проектом: «Розробка авіаційного двигуна нового покоління».

Стратегічні
Державне управління
Миротворення та реінтеграція
Ідея змін

Науковий проект «Розробка авіаційного двигуна нового покоління», є частиною дисертаційної роботи та має наукове підтвердження розробленої передової технології. Станом на 01.04.2018 рік матеріали дисертаційної роботи розглядаються у державних установах України (Міністерство оборони України, Національна академія наук України, Укроборонпром, ДП «Івченко-Прогрес»). Застосування цієї розробки дозволить Україні зміцнити економічну, оборонну та наступальну спроможність, а також підвищити професійну та соціальну підготовку авіаційних спеціалістів. І у перспективі — стати одним із геополітичних лідерів світу.

Мета програми: поширити передову технологію, яка дозволить зробити Україні неймовірний прорив у військовому і цивільному авіабудуванні.

Задачі:

1. Розробити авіаційний двигун нового покоління.

2. Розробити новітні види озброєння та військової техніки.

3. Розробити автономні системи енергозабезпечення військових та цивільних аеродромів України.

4. Розробити новітню систему енергозабезпечення для модернізації та інтеграцію в інші інфраструктури України

Очікувані результати

Україна, застосувавши цю розробку, отримає не просто новий вид транспорту, а:
- можливість відмовитися від нафто- і газовидобутку. Із повною заміною на альтернативний вид енергії з урахуванням всіх вимог "Кіотських протоколів", а, отже, це дозволить нам поліпшити стан екології у нашій країні. Екологічно чистий вид електро- та теплової енергії, без страху другого "Чорнобиля". Це те, чим займається зараз "Тесла" Ілона Маска і "Дженерал електрик". Що, в свою чергу, спричинить за собою зростання економіки України, шляхом економії та енергетичної незалежності України. Не просто відновлення транспортної системи, а створення конкурентоспроможної техніки, світових лідерів авіа- і автобудування. Створення нових робочих місць тощо;
- створення передової військової техніки, із якою б рахувався світ.

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 22:25

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 00:22

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів https://www.facebook.com/guild.org/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт http://guild.org.ua/
З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:01

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Ноговіцина Юлія Володимирівна

пт, 05/25/2018 - 18:30

Мы за тебя!!!??.

Яценко Павло Олександрович

чт, 05/31/2018 - 10:16

Авиация нужна. Но искать инвестора можно и другими способами. Например за границей. У нас идею сопрут или сопрут деньги.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада