1

Боднар Святослав

Вік
26
Львівська
Стебник
Біографія

Освіта

Вересень 2012 - серпень 2016  - Університет ім. Драгоманова - філія у м.Прага, туристичний факультет. Спеціаліст у сфері "менеджмент".

Вересень 2007 - травень 2009  - МАМ (Мала Академія Мистецтв), де закінчив 9 клас і поступив у Чехії в гімніазію.

Екологія
Ідея змін

1) Чистота міст та сіл.

Я пропоную запровадити в Україні закон "Про прибирання міст та сіл", а саме:

 - у школах та університетах у суботу на літніх каніках- щосуботи - на 1 годину, у разі відмови учнів та студентів  - штраф 100 гривень. Ці кошти підуть на придбання дерев і кущів для озеленення. 

2) Енергоефективність нашої країни.

У нашій чудовій країні є унікальні можливості, а саме сонце, вода, вітер.

Я 10 років пробув за кордоном і хочу жити краще ніж там! Для цього нам необхідно дозволити людям ставити (сонячні батареї). На державному уровні створити програми із встановлення вітряків, сонячних батарей, гідроелектростанцій.

3) Закон про риболовлю та мисливське господарство.

Я пропоную створення ліцензій на рибальство. Виручені гроші збагатять наш бюджет.

На державних озерах влаштувати на роботу фахівців для розмноження і продажу риби для населення – тим самим ми здешевимо вартість продукції для наших громадян!

Для браконьєрів великі штрафи, які теж поповнять бюджет.

Посилання на повну програмну мету кандидата. 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 13:47

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/narodnyy-oglyadach-vid-do-ya-instrukciya-d…

Шатній Олександр Вікторович

пт, 05/18/2018 - 15:37

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Мірошникова Тетяна Олексіївна

пт, 07/27/2018 - 17:29

Доброго дня!
Хочу запропонувати Вам як надзвичайно амбіційній людині, громадянину своєї країни що хоче змінити в ній життя на краще реалізувати свій потенціал в команді чесного та порядного кандидата в Президенти України , який відповідно останніх рейтингів виграє в другому турі у всіх інших кандидатів. Якщо дана пропозиція Вас зацікавила - чекаю контактні дані на тел +380975479106 чи е-мейл
[email protected]

для продовження комунікації . Гарного дня )

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада