Богатирьов

Богатирьов Андрій

Вік
33
Київська
Київ
Біографія

Освіта

08.2002 - 08.2005 рр. - Харківський університет повітряних сил Міністерства оборони України, автоматизовані системи управління, автоматизовані системи управління комплексами і військами ЗСУ, Харків.

07.2000 - 06.2002 рр. - Суворовське училище, командна підготовка управління підрозділами ЗСУ, Донецьк.

Досвід роботи

11.2016 р. - теперішній час - директор із продажів, ТОВ «Прайм-Трейд».

Обов’язки: керівництво усіма відділами компанії, найм персоналу, побудова бізнес-процесів, укладання партнерських угод з регіональними представниками, партнерами, постачальниками, державними органами, контроль результативності та задоволення клієнтів, планування бюджету, розвиток компанії.

Досягнення: участь у національному проекті енергоефективності України.

01.2015 - 11.2016 рр. - генеральний директор, НТЦ СПЕЦТЕХНІКА.

Обов’язки: керівництво компанією, найм персоналу, побудова бізнес-процесів, укладання партнерських угод з регіональними представниками, контроль результативності та задоволеності клієнтів, планування бюджету, розвиток компанії.

Досягнення: розвиток філіальної мережі на всій території України, підписання національних партнерських договорів з найбільшим банком в Україні та найбільшим оператором мобільного зв'язку в Україні, реалізація багатьох великих державних контрактів.

04.2013 - 09.2016 рр. - генеральний директор, домоуправління (ЖКГ).

Обов’язки: питання життєдіяльності багатоквартирного житлового будинку, договірні відносини з комунальними органами, підрядниками, вирішення спорів, організаційні питання.

09.2011 - 11.2014 рр. - виконавчий директор, iFin.

Обов’язки: стратегія розвитку для просування нової послуги на ринок, здійснення рекламних активностей, формування партнерської мережі (понад 200 дилерів і дистриб'юторів), контроль планів продажів, побудова телемаркетингу з "0", інтеграція електронного документообігу в національні торгові мережі (Ашан, Фуршет тощо), спільні проекти з податковою службою України, взаємодія з Державними органами України (Міністерство доходів і зборів, Пенсійного фонду, Міністерство статистики).

Досягнення: запуск нового онлайн-сервісу на українському ринку, забезпечення лідируючих позицій на ринку, побудова національної партнерської мережі, участь у державних проектах, створення колл-центру з "0" до 60 осіб - відділ прямих продажів, клієнтська активність - понад один мільйон користувачів.

12.2008 - 09.2011 рр. - комерційний директор, Софт Протекшн.

Обов’язки: бюджетування, фінансовий контроль підприємства, фінансовий аналіз, договірні відносини з постачальниками, дилерами і дистриб'юторами, будівництво відділу активних продажів, участь у державних і комерційних тендерах.

Досягнення: розвиток компанії до конкурентної позиції на ринку, виграв велику кількість великих державних і комерційних тендерів, ринкова капіталізація компанії більш ніж на 1000% протягом року, отримання статусу "дистриб'ютор", за багатьма вендорами програмного забезпечення, обслуговування компаній з великою кількістю комп'ютерного обладнання понад 150 штук.

01.2008 - 12.2008 р. - керівник відділу продажів програмного забезпечення, L.com.

Обов’язки: управління менеджерами з продажу, виконання плану продажів відділу, активний пошук клієнтів, участь в тендерах.
Досягнення: збільшення обсягів продажів на 80%, кращі умови від постачальників, підвищення лояльності клієнтів.

05.2007 - 12.2007 р. - керівник технічного відділу, Воєнторг ДіСі.

Обов’язки: управління IT-інфраструктурою магазину, налаштування програмного забезпечення, взаємодія з сервісними компаніями.

11.2006 - 05.2007 р. - менеджер, Висота -7.

Обов’язки: прямі продажі, пошук клієнтів, укладання договорів.

06.2005 - 11.2006 рр. - менеджер, Сова-В.

Обов’язки: укладання договорів, консультування клієнтів, ведення архівів.


Знання мов

Українська - експерт.

Російська - експерт.

Англійська - середній.

Додаткова інформація
 

Високі комунікативні здібності.

Здатен налагоджувати довгострокові партнерські відносини.

Можу завжди знайти компроміс в будь-якій ситуації.

Комплексні навички управління процесами всередині компанії.

Досвід у створенні бізнес-процесів.

Наявні навички керівництва та управління.

 

Економіка
Ідея змін

Національна програма енергоефективності  - заміна освітлення місць загального користування.

Впровадження національного проекту енергоеффективності України заради дотримання європейських норм енергоспоживання та економії бюджетних коштів, направлення вивільненого бюджету на інші фінансові потреби країни. 

Лише уявіть як підвищиться економіка держави, якщо кожен будинок, кожна вулиця, кожен завод та муніципальний будинок буде економити гроші, куди можна направити цей бюджет?

Концепція: заміна освітлення у місцях загального користування заради економії електроенергії (вулиці, пішохідні переходи, муніципальні заклади освіти, охорони здоров'я, прибудинкові території, житлові будинки)

Переваги:

- можливість реалізації проектів без власних коштів;

- швидка окупність проектів;

- повернення фінансування за рахунок економії;

- великий термін гарантійного обслуговування;

- реалізація проектів «під ключ».

Посилання на повну програмну мету кандидата. 

Богатирьов Андрій Владиславович

чт, 05/10/2018 - 15:13

Тест

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 09:45

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 19:28

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/
- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:14

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада