1

Болдижар Руслан

Вік
43
Одеська
Одеса
Біографія

Громадський діяч, голова громадської організації «Еора», напрямком діяльності якої є сприяння захисту навколишнього середовища та розвитку/пропаганди здорового способу життя (особливо серед молоді).

Автор чисельних публікацій, відеоматеріалів стосовно проблемних питань серед суспільства міста/області, питань навколишнього середовища та його стану тощо.

Учасник теледебатів. Чисельні виступи на телебаченні, в новинних репортажах регіонального та всеукраїнського телебачення. Активна участь у зустрічах громадськості (громад) з представниками урядових структур.

Прихильник розвитку сучасної творчості та підтримки нових талантів.

Автор ідей та проектів широкого кола та напрямку, в сукупність яких входить втілення в реалізацію нових екологічно чистих технологій та сприяння розвитку здорового типу життя суспільства.

Освіта
Вища – ОНЮА (Одеська національна юридична академія). Юрист-спеціаліст (закінчив в 2004 році).

Місце роботи

Адвокат (Рада адвокатів Одеської області) 10 років адвокатської практики.

Журналіст (фрілансер) з 2016 року. Входжу до Спілки журналістів України.

 

 

 

Економіка
Державне управління
Стратегічні
Ідея змін

Пропоную втілити Комплексну програму розвитку (КПР) держави (в широкому колі діяльності та розумінні дії розвитку), в яку входять група проектів та розробок, їх поступове втілення в реалізацію. Головною метою є забезпечення прогресивної реновації/рекреації як соціальної сфери, так і промислово-виробничої, наукової, адміністративної, творчої, медичної  галузей з урахуванням використання нових еко-чистих технологій та розробок.
Також пропоную зосередити увагу на суттєвому розвитку належної освіти та виховання молоді, де головною метою є всебічне виховання молоді на базі всезагальних принципів – здорового способу життя та дотримання гармонійного співіснування між молоддю. Належне позитивне ставлення до природи, та навколишнього середовища в цілому. Розвиток справжньої та результативної підтримки юних талантів.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 15:29

Вітаю! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись, володіючи правильними знаннями і світоглядом.
Запрошую на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/demosy-zarodky-postindustrialnoyi-cyviliza…

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада