і

Ботніков Андрій

Вік
48
Одеська
Білгород-Дністровський
Біографія

Освіта

 - неповна вища: Одеський політехничний інститут (Промавтоматика);

 - середня-спеціальна: Білгород-Дністровський морський рибопромисловий технікум, спеціальність "майстер видобутку риби", 1985 – 1989 рр.

Досвід роботи

06.1988 - 10.1988 - супер-траулер «Ніна Онілова» (матрос);
05.1989 - 06.1991 - служба у Збройних силах України;
09.1991 - 11.1992 - Білгород-Дністровський завод резисторів (приборист-налаштовувач);
09.1992 - 06.1996 - інспектор відділу із боротьби з контрабандою Білгород-Дністровської митниці;
06.1996 - 09.1999 - фахівець зовнішньо-економічної діяльності ТОВ «Вінконцерн»;
01.2000 - 01.2010 - підприємницька діяльність, засновник та керівник підприємств ПП «Бакен», ПП «Корвет»;  
01.2011 - 01.2015 - матрос далекого плавання;
01.2016 - ТОВ «Вигодянське» (менеджер).   

Миротворення та реінтеграція
Економіка
Освіта
Державне управління
Соціальний захист
Стратегічні
Ідея змін

Мої програмні проекти:

1. «Пенсійний фонд +».

Кратне збільшення дохідної частини бюджету пенсійного фонду України за рахунок госпрозрахункової комерційної діяльності (включно з експортною складовою) на конкурентній основі інноваційним високоліквідним товаром. Потребуватиме $500 000 тис., розрахована на 12 місяців.

2. «Учитель +».

Втілення флешмоб-механізму добровільної матеріальної підтримки педагогів середніх навчальних закладів - екс-учнями. Реалізація даної програми дозволить поліпшити матеріальну складову і підвищити престижність професії вчителя. Розрахована на 3 місяці, потребуватиме $0 вкладень. 

3. «Суддя +».

Створення допоміжної гілки судової влади із дрібних і середніх питань господарсько-побутового характеру у межах місцевої влади (виборними суддями з місцевих авторитетів). Потребуватиме $0 вкладень, розрахована на 3 місяці. 

4. «Танчик.UA».

Створення КБ (конструкторського бюро. - Ред.) і цеху із виробництва прототипу концептуально нового танка (теоретично перевершуватиме класичні - по усіх механічних параметрам,  а також і міцності і живучості. Щодо оснащення допоміжними електронними системами рекомендована кооперація. Сума вкладень не розрахована, реалізація: 12-18 місяців.

5. «Захист.UA».

Створення КБ і цеху із виробництва прототипу пристроїв із виведення з ладу артилерійських систем, бронетехніки і кораблів (теоретично перевершуватиме класичні за всіма параметрами). Дешево й сердито.=) Сума вкладень не розрахована, реалізація: 6-12 місяців.

6. «Електромобіль.UA».

Створення КБ і цеху із виробництва прототипу концептуального електромобіля. Для подальшого запуску у серійне виробництво і продажу патенту закордонним виробникам. Розрахована на 6-12 місяців, потребуватиме $200 тис. вкладень. 

7. «Точка росту.UA».

Створення госпрозрахункового Центру матеріалізації ідей (команда із 2-5 осіб, приміщення + обладнання + сировина під «голу» ідею). За умови реалізації ідеї проекту, частина виручених коштів йде на створення 2-х подібних Центрів під наступні проекти народних винахідників (які не в змозі самостійно реалізувати свої проекти). Сума вкладень не розрахована, реалізація: 3-6 місяців.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 15:15

Вітаю! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись, володіючи правильними знаннями і світоглядом.
Запрошую на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/demosy-zarodky-postindustrialnoyi-cyviliza…

Рудаков Василь Петрович

вт, 05/15/2018 - 16:38

Неправильний підхід. Треба чим далі від тих, хто глобалізує Україну. Глобалізація - це пряме через ВТО рабство, електронне рабство.І повне зубожіння і знищення корінного населення.Саме цікаво, що більш менш нормальні програми, мають найнижчий рейтинг. І зовсім немає програм, про втілення нових винаходів і технологій, які мають найбільшу цінність і приносять максимальний доход. Як що сільське господарство приносить 10-25% доходу, то винаходи(чим займається Америка та Японія 100=200 до тисячі процентів. Тому без розстрілу чиновників корупціонерів не обійтись.Только пуля бюрократа может отрезвить....... І обов,язкова зміна всього устрою з дико капіталістичного на суспільно общинний лад зі зміною фінансово-банківської ростовщицької системи на систему радянського чи японського типу. І чим швидше, тим ліпше. Інакше ломежузи хамміти продадуть і нас і нашу землю.

Шатній Олександр Вікторович

пт, 05/18/2018 - 16:01

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада