1

Боярчук Ярослав

Вік
29
Київська
Київ
Біографія

Освіта

Вересень 2007 р. – червень 2011 р. – Національний університет харчових технологій, денна форма навчання, здобув кваліфікацію «бакалавр», спеціальність «Технологія продуктів бродіння і виноробства».

В 2011 році закінчив Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації КПІ. Спеціальність: зв'язок. Звання: молодший лейтенант.

Вересень 2011 р. – травень 2012 р.- Національний університет харчових технологій, денна форма навчання, здобув кваліфікацію «магістра», спеціальність «Технологія продуктів бродіння і виноробства».

Вересень 2011 р. – лютий 2014 р. – Національний університет харчових технологій, заочна форма навчання, здобув кваліфікацію «спеціаліст», спеціальність «менеджмент організацій і адміністрування».

Отримання наукового ступеня: листопад 2012 р. – листопад 2016 р. – Національний університет харчових технологій, денна форма навчання, здобув науковий ступінь «кандидат технічних наук», спеціальність «Технологія цукристих речовин та продуктів бродіння».

Досвід роботи

Із 06.2008 по 08.2012 - слюсар, оператор гідролізу сировини, змінний хімік (зам. начальника зміни – управління 7-ма людьми, за відсутності начальника зміни), спиртовий завод.

Із 2013 по 2015 - спиртовий завод, оператор БРУ, оператор котельні та хімводоочистки.

Із 06.2016 по 31.12.17  рр. - технолог та менеджер із продаж, А-Профі, Київ (Промислові товари).

Із 09.2015 донині - асистент НУХТ, Київ (Технологія бродильних виробництв).

Із 01.02.18 донині - менеджер із продажів ТОВ «ЕТС Україна».
 

 

Економіка
Ідея змін

Моя програмна мета: торгувати з країнами не сировиною, а готовою продукцією.

Що для цього необхідно:
- Політична підтримка.
- Група кваліфікованих реформаторів.
- Інвестиції.

Що ми можемо отримати?

  • При експорті кукурудзи отриманий дохід склав би 180 млр. грн.
  • При переробці на біоетанол+суха барда — 294 млр. грн, що на 114 млр. грн більше.
  • Нові робочі місця.
  • Зменшення імпорту нафтопродуктів.
  • Використання біоетанолу не впливає на екологію.
  • Відновлювальне джерело енергії. Підготовлену сировину (суха барда), яку можна збагатити відповідними продуктами та продавати по дорожчій ціні.
  • Значний вплив на курс гривні (зміцнення), оскільки ми зменшимо імпорт нафтопродуктів. 

Посилання на повну програмну мету кандидата. 

 

1

 

 

Боярчук Ярослав Андрійович

чт, 05/10/2018 - 17:08

Дана програма це як приклад. Я вказував тут можливості в одному напрямку - виробництво біоетанолу. Зрозуміло, що Україна немає таких промислових потужностей виробництва даної продукції (всього біля 69 млн. дал/рік, а зараз виробляється спирту біля 10 млн.дал). Також можна виробляти молочну кислоту - для прикладу її завозять біля 2 000-3 000 т на рік, мальтодекстринів більше 2 000 т, декстрози (глюкози) більше 2000 т і т.д. У нас дуже великий імпорт товарів. І всі ці товари можна отримати з кукурудзи.
Візьмемо також до уваги ріпак, який вирощують і продають за кордон, замість того, щоб зробити з нього біодизель, а це здешевить обробку с/г земель.
Основна мета моєї програми торгувати готовими продуктами!!!

хотенчан оксана іванівна

пт, 05/11/2018 - 22:05

Христос воскрес
Безмежно рада новому лику в політичному тераріумі , та ще й молодому. Із справжнім ЛЮДСЬКИМ обличчям : розумні і добрі очі , прямолінійний чоловічий погляд, хоч по молодості трішки збентежений ( хоча це,юначе, мене і «підкупило» як виборця ,і що,до речі, є ознакою небайдужості до іншої думки; то ж не розгубіть себе серед слави,влади і грошей). І добре,що Ви не обіцяєте «золоті гори» гарними улесливими словами ,не берете на себе любі обіцянки( як от бухгалтер обіцяє покращення шкільного харчування), а збираєтеся втілювати у життя небагато,але конкретно ,і те,в чому добре розбираєтесь ,де вже маєте практику,як я розумію.
Не довіряю коментарю Печончик О.В. – він одне і теж пише у всіх лідерів. Схоже на рекламу.
Ви зайшли у двері з вивіскою « Гра без правил». Будьте обережні . Мудрості Вам ,а нам нової вивіски)

Гуменюк Оксана Ивановна

сб, 05/12/2018 - 00:24

Ні!
Мені імпонує Ваша мета. І практично поділяю способи її втілення. Лаконічність ,простоту і доступність спілкування шаную. Але вчіться ще « піднести» свої добрі прагнення ,щоб не надто примітивно і нескладно виходило (Що ми можемо отримати? …. Використання біоетанолу не впливає на екологію.).
Ще б хотілося, щоб згодом , розповіли про групу реформаторів, про те,як будете залучати інвесторів, і чим будете аргументувати владі і політикуму.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:04

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Бойко Ксения

нд, 05/13/2018 - 23:00

Удачи Вам!
Среди претендентов экономического направления киевского региона в алфавитном порядке Вы на седьмом месте, но по количеству голосов –на 16-м. А в общем списке голосов – еще и к середине не добрались. Только не теряйтесь, но подтягивайтесь . Этому поспособствует Ваша полемика в Чате ( если Вам это разрешено) .
І більш розлога інфа по стратегії Вашої програми.

Шатній Олександр Вікторович

ср, 05/16/2018 - 22:56

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:30

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада