1

Боярський Євгеній

Вік
30
Полтавська
смт Нові Санжари
Біографія

Освіта  

2013р. - Полтавський будівельний технікум транспортного будівництва (Полтава).  Спеціальність "будівництво, ремонт та експлуатація автомобільних доріг та аеродромів". Факультет  - заочний. Молодший спеціаліст.

2009р. - Полтавський національний технічний університет ім..Ю.Кондратюка (Полтава). Спеціальність "економіка підприємства". Факультет – фінансово-економічний. Спеціаліст.

Досвід роботи

Березень 2017 – квітень 2018рр. - касир пункту надання фінансових послуг ТОВ “Пост Фінанс”. 

Вересень 2014р. – грудень 2016 - керівник відділення ТОВ “Нова Пошта”, смт Нові Санжари.

Січень 2014 - травень 2014 - спеціаліст із земельних та майнових питань, "Укрлендфармінг".

Серпень 2013 - грудень 2013 - представник торгівельний, Nestle Україна.  

Лютий 2012 - серпень 2013 - спеціаліст із земельних та майнових питань,  ПАФ «Полузірська», агрохолдинг VALINOR-УКРАЇНА.

Грудень 2010 - грудень 2011 - приватний підприємець, торгівля у роздріб.

Лютий 2009 - грудень 2010 - Новосанжарський "Райавтодор", завідуючий складом ГСМ, завідуючий складом ремонтно-транспорного підприємства.

Державне управління
Соціальний захист
Ідея змін

Моя програмна мета: максимальний розвиток можливостей як своєї громади, так і співпраця з іншими у сферах упорядкування, ініціативи, навчання та будівництва(реконструкції) інфраструктури країни, від малого ОТГ до великої держави.​​​​​​

Завдання

  1. Розвиток малого та середнього бізнесу, заохочення розвитку підприємництва у сфері сільського господарства.

«Ми повинні сконцентруватися на створенні й розвитку власної переробної галузі, що відповідатиме європейським стандартам, а не продавати вирощене експортерам за копійки. Україна – не сировинний придаток, а прибутковий виробник якісної сільгосппродукції».

  1. Впорядкування сміттєзвалища та сортування сміття.

«Новосанжарський район має одне із сертифікованих сміттєзвалищ. Утім, термін його експлуатації теж не безмежний. Полігон розрахований на 60 тис. тонн сміття, може прослужити близько 5 років. А що далі? Треба подбати про сортувальні лінії, переробку, інакше це стане проблемою наших дітей».  

  1. Застосування енергоощадних технологій при освітленні вулиць.

«Варто витратити трохи більше на енергоощадну лампочку сьогодні, але зберегти на кінець року значну суму для всієї громади».

  1. Центр розвитку дитини – «Впевнений вибір».

«Наші діти повинні мати можливість обирати як мінімум 30% предметів на вибір не лише у ВНЗ, а й у загальноосвітніх  школах , А також мати такий собі гурток із вивчення мов, розвитку здібностей, талантів. Щоб діти могли вільно робити вибір, щоб будь-яка професія, обрана в подальшому, передбачала самореалізацію й приносила гідний прибуток».

 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:49

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 14:49

Привіт побратиме, колего учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Шатній Олександр Вікторович

чт, 05/17/2018 - 23:54

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада