Фото Бурдужан

Бурдужан Олександр

Вік
30
Чернівецька
Чернівці
Біографія

Освіта

У 2010 році закінчив ЧТЕІ КНТЕУ за спеціальністю «Державні фінанси».

Трудова діяльність

2008 р. - спеціаліст по мікрокредитуванню КБ «Приват Банк». 

2008 - 2010 рр. - військова служба ЗСУ ВВ МВС України.

2010 - 2012 рр. - УМВС України в Чернівецькій області. 

2014 - 2016 рр. - ГУ МВС України в Луганській області/ГУНП в Луганській області.

З 2017 року журналіст газети «Охорона довкілля». 

З жовтня 2017 року - координатор проекту «Лісова варта» в Чернівецькій області.

Громадська діяльність

Член Громадської ради при ЧОУЛМГ у Чернівецькій області, керівник робочої групи з раціонального використання лісових ресурсів та ведення фінансово-господарської діяльності, керівник групи оперативних рейдів при Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства, Голова ініціативної групи для утворення Громадської ради при Головному територіальному управлінні юстиції у Чернівецькій області, член Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області, громадський інспектор з охорони довкілля при Державній екологічній інспекції України в Чернівецькій області, куратор напрямку лісової галузі в Штабі громадських інспекторів при Державній екологічній інспекції України в Чернівецькій області, член Громадської ради при Чернівецькій ОДА.

Посилання на повне резюме кандидата. 

Екологія
Регіональні програми
Ідея змін

Проект передбачає створення сортувальної лінії в рамках ефективного управління з твердими побутовими відходами в Чернівецькій області в межах Хотинського району.

Впровадження системи роздільного збирання сміття дозволить зменшити кількість відходів, які підлягають захороненню, сприятиме розв'язанню екологічних і соціальних проблем, сприятиме ресурсозбереженню і підвищенню рентабельності підприємств сфери поводження з твердими побутовими відходами.

Основні заходи проекту

1. Розробка логістичних схем поводження із твердими побутовими відходами у 3 громадах Хотинського району.
2. Встановлення контейнерів для роздільного збору сміття у громадах.
3. Придбання спецтехніки для управління ТПВ у громадах.
4. Стимуляція укладення договорів з власниками домоволодінь, житлової та нежитлової нерухомості на вивезення (утилізацію) ТПВ, організація вивезення сміття.
5. Підвищення кваліфікації представників ОМС та комунальних підприємств в сфері поводження із твердими побутовими відходами 3 громад.
6. Підвищення екологічної культури населення громад.
7. Висвітлення проектної діяльності та її просування в соціальних мережах, підготовка та розміщення радіороликів про проект та екологічну культуру, підготовка та розміщення статей у медіа про проект та засади екологічної культури.

Посилання на повну програмну мету кандидата. 
 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:23

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

ср, 05/16/2018 - 22:58

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:30

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада