Бузулук

Бузулук Ольга

Вік
32
Волинська
Луцьк
Біографія

Навчання:

1992-2002 – Головненська ЗОШ I-III ст. (золота медаль);

2003-2008 – Львівський національний університет імені Івана Франка (факультет журналістики, кафедра зарубіжної преси та інформації, диплом магістра з відзнакою).

Робота:

З грудня 2015 року – спеціаліст з прес-служби (прес-секретар) Патрульної поліції Луцька (у 2017 перейменовано на Управління патрульної поліції у Волинській області).

З червня по вересень 2015 року – випусковий редактор інтернет-видання «Район. Луцьк».

З вересня 2012 року по цей час – асистентка кафедри соціальних комунікацій Інституту філології та журналістики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (за сумісництвом)

З 18.03 2011 року по 18.04.2016 року – головний спеціаліст відділу інформаційної роботи Луцької міської ради.

З 7.07. 2010 року по 18.03.2011 року – завідувач сектору інформаційно-аналітичної роботи департаменту інформаційної політики Луцької міської ради.

З 21.09 2009 року по 7.07 2010 року – секретар Ректорату Львівського національного університету імені Івана Франка.

З 1.09 2008 року по 7.07 2010 року – асистентка кафедри зарубіжної преси та інформації факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка.

З 3.09 2008 року по 10.05 2009 року – менеджер і прес-секретар ГО «Форум видавців».

Досвід роботи за спеціальністю – газета «Істина» (2005), журнал «Територія комфорту» (2006), газета «Новий погляд» (2007), газета «День» (добірка матеріалів за 2006-2018), інтернет-видання «Українська правда» (блоги у 2009-2012), «Волинська правда» (блоги у 2010-2011), журнал «Листи до приятелів» (з 2009), а також щорічні практики в районних, обласних та регіональних ЗМІ в період навчання («Наше життя», «Львівська газета», «Новий погляд», «Салон Дона и Басса», «Україна і час»), публікації у студентській пресі, на веб-сайтах. Вела блоги в інтернет-виданнях «Волинські новини», «ВолиньPost», «Слово Волині». Маю більше 300 різножанрових публікацій.

Посилання на повне резюме.

Регіональні програми
Ідея змін

Мета проекту:

Проміжна – привернути увагу до теми безпеки на дорогах, до правил дорожнього руху, інформувати про важливість використання світловідбиваючих елементів (флікерів) та відповідного одягу в учасників дорожнього руху.

Кінцева мета – забезпечення всіх учнів Луцька та Волинської області (у майбутньому – України) світловідбиваючими елементами, проінформованість усього населення про правила поведінки на дорозі та особисту безпеку, у перспективі – прийняття законодавчих актів на державному рівні щодо забезпечення флікерами дітей (з передбаченням коштів на це) та дорослих, а також штрафних санкцій за відсутність таких елементів на людях у темну пору доби.

Завдання проекту:

  • Інформаційні (пропагувати безпеку на дорозі, інформувати про важливість дотримання правил дорожнього руху, розповідати про негативні наслідки, привертати увагу до особистої безпеки на дорозі, надавати інформацію про флікери, їх наявність у торгових точках),
  • Соціальні (залучення різних соціальних верств населення до проекту, акцентування уваги на дітях та молоді, спільні заходи разом з волонтерами, поширення інформації на широку територію, позитивні відгуки про проект, беззаперечність важливості теми проекту: безпека – це те, що стосується кожного),
  • Практичні (розробка конкретних кроків задля підвищення рівня культури й безпеки на дорогах, забезпечення учнів світловідбиваючими елементами – через співпрацю з органами місцевого самоврядування та меценатами, проведення акцій та конкурсів з залученням відомих осіб, які пропагують безпеку на дорогах, підготовка та внесення конкретних змін до законодавчих актів та правил, які передбачатимуть обов’язкове носіння світловідбиваючих елементів в усіх учасників дорожнього руху, лобіювання щодо прийняття цих змін та схвальної підтримки українцями).

Шляхи реалізації проекту і терміни:

1 етап – інформаційно-просвітницький (вересень 2018 – березень 2019): широка інформаційно-просвітницька кампанія щодо безпеки дорожнього руху з залученням працівників патрульної поліції, відомих осіб, волонтерів; відвідання всіх навчальних закладів Луцька та Волині з профілактично-ознайомчою метою; висвітлення у ЗМІ, створення соціальних роликів, поширення інформації про наслідки від ігнорування правил дорожнього руху.

2 етап – дипломатично-лобістський (березень 2019 – вересень 2019): проведення переговорів з органами місцевого самоврядування, представниками бізнесу та громадських організацій про внесення змін у законодавчі акти щодо безпеки на дорогах з наголосом на обов’язковому забезпеченні світловідбиваючими елементами; у результаті зустрічей і круглих столів напрацювання конкретних пропозицій законодавцям, проектів місцевого рівня, пропозицій для бізнесу, які будуть пов’язані з безпекою на дорогах.

3 етап – практичний (вересень 2019 – грудень 2019): внесення пропозицій щодо змін у законодавство про безпеку руху; широке пропагування на всеукраїнському рівні ідеї носіння світловідбиваючих елементів; прийняття відповідних змін у законодавство депутатами Верховної Ради; передбачення коштів у бюджетах щодо забезпечення школярів світловідбиваючими елементами безкоштовно; забезпечення торгових точок наявністю флікерів для носіння дорослим населенням.

Посилання на повну програмну мету

Теліпський Руслан Юрійович

ср, 05/09/2018 - 08:43

успіхів в твоїй ініціативі, Олічка!

Куприсюк Олег Юрійович

ср, 05/09/2018 - 20:45

Дуже радий що ви активно займаєтесь пропагандою флікерів. У Луцьк про світловідбивачі чути все частіше. Впевнений, усе вийде.
Ps. Автор петиції " Збережіть життя пішоходам".

Бузулук Ольга Степанівна

чт, 05/10/2018 - 16:14

Дуже дякую!

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 08:46

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 19:23

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/
- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:13

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада