1

Чендарова(Дешвар) Ангеліна

Вік
28
Київська
Київ
Біографія

Мене звати Ангеліна Миколаївна Чендарова (Дешвар). Народилась 20 січня 1990 року на Луганщині Антрацитного р-н в с. Іванівка. До 4 років перебувала в домі малютки, згодом перевезли мене в Луганський дитячий будинок.

Там я жила до 8 років. У 8 мене перевезли в Олешківський дитячий будинок-інтернат для дітей сиріт з інвалідністю, що на Херсонщині.

У 2009 році розпочала навчання в торгівельно-економічному технікумі ім. Ф.Г. Ананченка, у 2012 році поступила в Академію фінансів.

Із 2012 року веду громадське активне життя. Їжджу інтернатними закладами і розповідаю дітям про їхні права.

У 2013 році стала учасницею «Євромайдану», після закінченння «Революції Гідності» активно стала займатись волонтерською діяльністю.

В 2015 році у грудні мене запросив М. М. Кулеба виступити у Верховній Раді, щоб розповісти про порушення прав дітей з інвалідністю в освіті та реальне життя дітей в інтернатах.

В 2016 році я долучилась до БФ «Я Майбутнє України», і з тих пір займаюсь дітьми з СЖО та інтернатів.

В 2017 році мене запросив М. М. Кулеба стати членом Національної Дитячої Ради, щоб голос випускників інституцій був почутим, щоб разом з випускниками робити правильну реформу інтернатних закладів.

--

Майже 6 років, я працюю з дітьми! З дітьми із комплексними захворюваннями. Завжди приймаю участь у соціальних проектах, де пов’язані діти з інвалідністю, діти з інтернатів або ж діти у складних життєвих обставинах.

Хочу допомогати випускникам інституцій, бо знаю, що дуже важко самій адаптуватись у цьому світі. Хочу робити на рівні Держави проекти, які б допомогали випускникам швидше соціалізовуватись у суспільстві.

Соціальний захист
Ідея змін

Моя програмна мета: зробити соціальні гуртожитки для випускників інституцій.

За всю історію Незалежності України випустилось понад 500 000 випускників інтернатів.

Щороку з інтернатних закладів випускається понад 12 тис. людей, і, як правило, більша кількість випускників поповнюють «армію» безхатченків та безробітних громадян.

Причина всьому цьому є асоціалізація.

Дітей в інтернатах не соціалізують, не розповідають їм про їхні права, про те, з чого варто починати, коли випускаєшся з інтернату.

Їх не вчать, елементарного: як приготувати поїсти чи просто прибирати за собою. У багатьох інституціях не вчать дітей навіть, як правильно та раціонально витрачати кошти.

Дівчата часто народжують дітей і цим самим поповнюють інституції власними дітьми, адже у них не має власної домівки (гуртожитку чи кімнати при якомусь соц.центрі), і тому вони змушені віддавати дитину у Дім малютки. 

Так, згідно з минулорічним дослідженням організації «Надія і житло для дітей», 20-30 % дітей в інтернатах мають батьків, які в минулому теж були вихованцями інтернатів. 20 % випускників інтернатів мають судимість. 14 % займаються проституцією. 10 % протягом двох років після випуску закінчують життя самогубством.

І лише 10 % нормально адаптуються у суспільстві. Таким є справжній соціально-економічний ефект від мільярдних вкладень платників податків у систему, що змушує дітей страждати. 

Мої пропозиції: зробити в кожному місті соціальні гуртожитки(квартири) де випускник може прийти проконсультуватись, навчитись у фахівців побуту чи навіть, пожити там деякий час, щоб соціалізуватись у суспільстві, то тоді він зможе бути корисним суспільству, піти на навчання, на роботу і розуміти, що ніхто за нього робити нічого не буде, як це робилось в інтернатному закладі.

Випускник буде знати, що у нього є права, завдяки яким він зможе швидше стабілізувати власне життя.

Дівчата будуть думати не про швидкі гроші (народила і отримує "дитячі"), хлопці не будуть красти, бо «звикли, що все легко дається».

 

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 21:49

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 00:18

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів https://www.facebook.com/guild.org/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт http://guild.org.ua/
З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:59

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада