1

Черкашин Максим

Вік
35
Тернопільська
Тернопіль
Біографія

Освіта

2015р. - учасник програми стажування в США “Open World”;

2014р. - випускник Української школи політичних студій (УШПС);

2008 - 2010рр. - магістр, адміністративний менеджмент, Тернопільський національний економічний університет (Тернопіль, Україна). Дипломна робота на тему: “Інформаційно-комунікативні зв’язки організації з суб’єктами зовнішнього середовища при реалізації її місії на прикладі Німецького товариства технічної співпраці (GTZ)”;

2006р. - спеціаліст, Педагогіка та методика середньої освіти, німецька мова та література, факультет іноземних мов Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка (Тернопіль, Україна).

 

Досвід роботи

Із 2016 - керівник ГО “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад”. Керівник проектів “Ефективний розвиток об’єднаних громад” та “Школа локальної демократії” за підтримки фонду NED, “Публічне адміністрування у сфері молодіжної політики” – за підтримки програми U-LEAD з Європою.Досвід роботи

Із 2016 р. - регіональний консультант з правових питань проекту “Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)” (АМУ/USAID).

2014-2016рр. - начальник патронатного відділу Тернопільської міської ради.

2013р. - заступник начальника відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації Тернопільської міської ради.

2011-2013 - головний спеціаліст відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації Тернопільської міської ради. Помічник міського голови.

Посилання на повну версію резюме кандидата. 

ІТ
Державне управління
Ідея змін

Моя програмна мета: сприяти органам місцевого самоврядування ефективно надавати високоякісні послуги мешканцям та впроваджувати сучасні технології в управлінні громадою, активізувати мешканців для їх впливу на розвиток та управління територією в якій вони проживають.

Для досягнення програмної мети я, спільно з командою однодумців, прагну реалізувати наступні завдання/проекти:

1. Підвищити якість роботи працівників органів місцевого самоврядування шляхом визначення потреб у необхідних знаннях та проведені освітніх заходів.

На сьогодні триває проект “Школа локальної демократії”, у рамках якого ми готуємо “Команди змін” (громадський активіст, депутат місцевої ради та працівник ОМС) для 10-ти об’єднаних громад заходу України(детальніше про проект http://decentralization.gov.ua/news/8031).

Також ми розпочали проект спільно із Програмою “U-LEAD з Європою” із підготовки фахівців, які працюють з молоддю “Публічне адміністрування у сфері молодіжної політики”(детальніше за посиланням https://www.kmu.gov.ua/ua/news/u-kiyevi-prezentuvali-osvitnij-proekt-publichne-administruvannya-u-sferi-molodizhnoyi-politiki). Вказані проекти є уніфікованими освітніми продуктами, які можна імплементувати в громадах, незалежно від їх чисельності та географії.

2. Забезпечити зручний доступ до вакансій у органах місцевого самоврядування та органів влади шляхом створення порталу для людей, які мають бажання та відповідають усім вимогам, щоб стати державними службовцями.

На порталі орган місцевого самоврядування, який долучиться до проекту, матиме можливість розмістити інформацію про актуальні вакансії із описом вимог, необхідними документами та терміном їх подачі і проведення конкурсу. Революція Гідності дала активний поштовх до початку процесів децентралізації України.

Громада, а особливо молодь, усвідомила, що вона сама може вирішувати проблеми свого села, селища та міста. На всіх рівнях державної служби активно анонсується набір “нової крові”. Українці хочуть йти у владу, щоб змінити її на краще та повернути довіру громади до державних службовців. Проте органи влади і місцевого самоврядування не завжди відкриті до прийняття нових кадрів. Інформація про наявні вакансії часто розміщена на сайтах таким чином, що її важко знайти.

А наявна інформація, у свою чергу, не завжди актуальна. Це створює додаткові перешкоди для тих, хто бажає взяти участь у конкурсі на вільні посади державних службовців. Із одного боку, утворюються нові посади у органах місцевого самоврядування та відчутний брак кадрів. Та водночас є фахівці, які готові працювати на розвиток громади. Проте відсутній майданчик, на якому розміщена у зручному форматі актуальна інформація про вакансії у органах влади та місцевого самоврядування.

А також база даних фахівців, які шукають роботу. На сьогодні власними силами без грантових коштів, спільно з партнерами із Rabota.ua ми розпочали реалізацію пілотного проекту “Robota на громаду” у 3-х пілотних містах – Тернопіль, Чортків, Вишнівець. (детальніше про проект https://www.youtube.com/watch?v=3_bp7k--nUo). Проект подано на конкурс Open Data Challenge – національний конкурс проектів на основі відкритих даних.

3. Для проведення регулярного моніторингу реалізації планів стратегічного розвитку громад, покращення доступності інформації про реалізацію стратегії та обґрунтованого прийняття управлінських рішень працівниками ОМС та депутатським корпусом - розробити платформу, яка буде інтегрованою для офіційних сайтів місцевих рад. Інформація на платформі буде щоквартально оновлюватись та візуально зображатиме виконання Плану стратегічного розвитку громади.

Завдяки реалізації проекту План стратегічного розвитку громади стане публічним документом, реалізація якого буде постійно оприлюднюватись та оновлюватись на сайті ради.

Мешканці громади зможуть у доступній формі відслідковувати, у якому напрямку та якими темпами розвивається їх громада та вносити власні пропозиції. Програма буде корисною для працівників ОМС, оскільки при прийняті управлінських рішень вони враховуватимуть стан виконання Плану стратегічного розвитку, знатимуть які напрямки потрібно підсилити додатковими заходами та ресурсами. Депутатському корпусу програма стане у нагоді, в першу чергу, при складанні проекту місцевого бюджету та його прийнятті.

Закладення коштів на ті чи інші статті будуть співвідноситись із напрямками стратегічного розвитку громади. Так само і щоквартальна аналітична інформація стане допоміжною при внесенні змін до бюджету. Представникам бізнес-середовища платформа буде корисною, оскільки потенційні інвестори зможуть у зручній формі шукати проекти та громади, які їм найбільш цікаві для ведення бізнесу.

Чим більше ОМС використовуватимуть зазначену програму, тим актуальнішою буде аналітична інформація щодо стратегічних напрямків розвитку вітчизняних громад, що можна буде враховувати при формуванні Державного бюджету та прийнятті державних програм. Проект подано на конкурс Open Data Challenge – національний конкурс проектів на основі відкритих даних.

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 22:06

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Квасовський, Олександр, Романович

вт, 05/15/2018 - 10:27

Максиме, підтримав своїм голосом Вашу програму.
Ще покажу програму колегам.
Бажаю перемоги!

Питель Святослав Васильович

вт, 05/15/2018 - 10:30

Проголосував за програму.
Бажаю успіху!

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 18:48

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/
- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Гаврилюк Анастасія Василівна

ср, 05/16/2018 - 12:39

Шановний лідер!
Ми з Вами учасники телепроекту Нові Лідери і так вже вийшло, що наші проекти знаходяться в IT напрямку. Через деякий час хтось пройде далі, хтось ні. Тому створюю на фейсбуці групу IT напрямку, де ми зможемо об’єднатись, спілкуватись та ділитися своїми проектами, їх розвитком та вдосконаленням.

Приєднуйтесь.
https://www.facebook.com/groups/1634070796700104/

Давайте підтримаємо тих хто пройде далі. Можливо, тим Лідерам потрібні будуть Ваші знання, досягнення та ідеї.

Климчук Юлія Борисівна

чт, 05/17/2018 - 09:35

Проголосувала за Вашу програму. Успіхів!

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:59

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Кулик Руслан Васильович

ср, 05/23/2018 - 11:50

Проголосував за Вашу програму. І закликаю інших віддати свій голос за Максима! Успіхів, друже!

Квасовська Дарія Іванівна

пн, 05/28/2018 - 11:17

Проголосувала за Вашу програму. Успіхів!

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада