Київський інститут культури та мистецтв за спеціальністю «Кіно- і телемистецтво».
Журналіст, громадський активіст. Учасник акцій «Вставай, Україно», з якою проїхав по всіх областях країни. Активний учасник Революції Гідності. З першого і до останнього дня працював в прес-центрі у Будинку профспілок на Майдані. Працював в прес-службі Уряду від початку війни Росії проти України до 2016 року.
Досвід роботи
З 2015 року помічник-консультант народного депутата України на громадських засадах;
У 2018 році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «Управління суспільним розвитком».
Займаюсь питаннями протидії інформаційної війни, стратегічними комунікаціями.
Соціальний захист
Ідея змін
Мета
Країна – це не тільки територія, а в першу чергу - люди
Стан проблеми
Росія завжди приділяла значну увагу саме розколу українського суспільства. В країні утворились регіональні анклави (Донбас і Крим) громадян, далеких від української ідентичності із власними складниками: російською мовою та культурою, символікою, героями та антигероями, ціннісними орієнтаціями, звичаями, традиціями тощо. Це було використано в гібридній війні Росії.
Як показують останні соціологічні дослідження, найбільшими загрозами для стабільного розвитку України більшість опитаних її громадян вважають заморожування конфлікту на Донбасі та надання окупованим тут територіям особливого статусу. Відтак, пріоритетним напрямом протидії сепаратистським практикам на Донбасі та в Криму є реінтеграція окупованих територій в український соціум. Головною задачею тут є кардинальна зміна свідомості мешканців цих територій, подолання переважно негативного ставлення до країни та Української держави розвінчування ідей, цінностей, стереотипів, ідеалів «русского мира», міфів про Росію як «землю обітовану», подолання ментальності «радянської людини» або «совка».
Треба відмовитись від точки зору, що реінтегрувати території, які постраждали від зовнішньої агресії, до українського гуманітарного і культурного простору вдасться винятково за допомогою силових дій. Необхідна цілеспрямована інформаційно-культурна політика, яка б стимулювала активний процес соціальної, політичної, ментальної інтеграції населення цих територій в український соціум.
Тому визначальним пріоритетом гуманітарної реінтеграції окупованих територій Криму та Донбасу є мовна, культурна та ціннісна українізація, з огляду на те, що, на відміну, наприклад, від Грузії, тут сепаратистський рух має здебільшого не етнічне, а політичне підґрунтя.