Чигрин Дмитро

Чигрин Дмитро

Вік
29
Київська
Київ
Біографія

Освіта

  • Київський інститут культури та мистецтв за спеціальністю «Кіно- і телемистецтво».

Журналіст, громадський активіст.  Учасник акцій «Вставай, Україно», з якою проїхав по всіх областях країни.  Активний учасник Революції Гідності. З першого і до останнього дня працював в прес-центрі у Будинку профспілок на Майдані. Працював в прес-службі Уряду від початку війни Росії проти України до 2016 року. 

Досвід роботи

  • З 2015 року помічник-консультант народного депутата України на громадських засадах;

  • У 2018 році закінчив Національну академію державного управління  при Президентові України за спеціальністю «Управління суспільним розвитком».

Займаюсь питаннями протидії інформаційної війни, стратегічними комунікаціями. 
 

Соціальний захист
Ідея змін

Мета

Країна – це не тільки територія, а в першу чергу - люди

Стан проблеми

Росія завжди приділяла значну увагу саме розколу українського суспільства. В країні утворились регіональні анклави (Донбас і Крим) громадян, далеких від української ідентичності із власними складниками: російською мовою та культурою, символікою, героями та антигероями, ціннісними орієнтаціями, звичаями, традиціями тощо. Це було використано в гібридній війні Росії.   

Як показують останні соціологічні дослідження, найбільшими загрозами для стабільного розвитку України більшість опитаних її громадян вважають заморожування конфлікту на Донбасі та надання окупованим тут територіям особливого статусу. Відтак, пріоритетним напрямом протидії сепаратистським практикам на Донбасі та в Криму є реінтеграція окупованих територій в український соціум. Головною задачею тут є кардинальна зміна свідомості мешканців цих територій, подолання переважно негативного ставлення до країни та Української держави розвінчування ідей, цінностей, стереотипів, ідеалів «русского мира», міфів про Росію як «землю обітовану», подолання ментальності «радянської людини» або «совка».

Треба відмовитись від точки зору, що реінтегрувати території, які постраждали від зовнішньої агресії, до українського гуманітарного і культурного простору вдасться винятково за допомогою силових дій. Необхідна цілеспрямована інформаційно-культурна політика, яка б стимулювала активний процес соціальної, політичної, ментальної інтеграції населення цих територій в український соціум.

Тому визначальним пріоритетом гуманітарної реінтеграції окупованих територій Криму та Донбасу є мовна, культурна та ціннісна українізація, з огляду на те, що, на відміну, наприклад, від Грузії, тут сепаратистський рух має здебільшого не етнічне, а політичне підґрунтя.

Посилання на повну програмну мету кандидата.
 

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 21:34

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

пн, 05/14/2018 - 23:53

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів https://www.facebook.com/guild.org/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт http://guild.org.ua/
З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:55

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе ознайомитись зі мною та моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

без палких гасел та обіцянок

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада