сhygrin vita

Чигрина Віта

Вік
35
Київська
Київ
Біографія

Освіта

 • У 1996 році поступила до Луганського державного коледжу культури та мистецтв, за спеціальністю режисера та актора музично-драматичного театру;

 • Закінчила КНЕУ, з дипломом юриста.

Досвід роботи

 • 1993 року працювала у Приватному підприємстві «Володимир-компані»,яке займалося роздрібною торгівлею;

 • У 2001 році відкрила магазин «Богемія» у м. Луганськ, якій займався роздрібною торгівлею посудом й подарунками;

 • Працювала у ПП «СВ-компані». Яке займалося оптовою торгівлею будівельними матеріалами;

 • Зпівзаснувала ТОВ« Альянс ВВ», яке займалося будівництвом житла;

 • Заснувала Благодійну організацію «Нова країна», яка зробила Випускний бал для активної молоді у 2003 році в Українському доміМ

 • 2010р серіал «Кумські байки», режисер -Віктор Андрієнко 2011г. ведуча Пушкінського балу у Національній опері , у парі з Святославом Белзой;

 • 2013 рік заснувала Продюсерський центр «Аврора» 2013 г. повний метр «Київський торт», режисер -Алексій Шапарєв;

 • У 2016 році брала активну участь у лобіюванні у ВР законів «Про протидію домашньому насильству» та «Закон про підвищення відповідальности за несплату аліментів», у складі ініциативної группи жінок;

 • 2016 рік й по цей час - знімаюсь у серіалах для ТК Україна, Нового каналу, ТЕТ. Навчаюсь в Міжнародній асоціації коучингу України. Навчаюсь в Академії Сучасного політика.

Є мамою п'ятьох дочок. Блогер, громадський дія

Соціальний захист
Ідея змін

Створити жіноче об'єднання "Червона лінія"

 • Посилення соціальної ролі жінки в Українському суспільстві. Сьогодні ми стикаємося з величезною нестачею лідерів в нашій країні. І це загальнонаціональна проблема, яка може коштувати дуже дорого нашому суспільству у майбутньому.

 • А наше майбутнє вже сьогодні формує жінка! Жінка- дружина, як та, хто стоїть за спиною можновладця, військового, вченого та шахтаря. Це жінка- мати. Від неї залежить, скільки мільйонів нас завтра буде.

 • Бо тільки жінка вирішує: народжувати чи ні і скількох дітей мати. Жінка- вихователь, яка своєю любов'ю або байдужістю формує майбутнє суспільство. Суспільство недолюблених і невпевнених у собі людей, або небайдужих, впевнених та рішучих, які вже через 30 років стануть керівниками  держави й поведуть її до кращого життя.

 • Але жінка сьогодні неактивна, та за старою ще дореволюційною звичкою вважає, що прийняття рішень- це суто чоловіча справа. Україна займає 69 місце з 142 країн по індексу гендерної нерівності, по інформації Всесвітнього економічного форуму. У Верховній раді , на чільних посадах ,у виконавчій владі та місцевих органах самоврядування, тільки 12.5% депутаток.

Цей проект буде працювати у таких напрямках:

1. Виховувати жінку майбутнього. Для цього треба ввести у школах предмет « Основи сім'ї та шлюбу» .

2. Підтримувати молодіжні жіночі ініціативи й всіляко підтримувати жіночу соціальну активність. 

3. Створити потужну захисну структуру. Мета: захист жінки, її прав свобод

4. Заручиться підтримкою ЗМІ. Домовитися з телеканалами та друкованими ЗМІ про підтримку « Червоної лінії». А саме: висвітлення проблеми гендерної нерівності розголос резонансних справ у напряму «кривавих розлучень», викрадення дітей, сексуальних домагань. Створити разом із ЗМІ соціальну рекламну кампанію проти домашнього насильства й маніпулювання жінкою за допомогою силових структур та суду.

5. Створити власний банк вакансій. Дуже часто, жінка, яка присвячує себе сім,ї, залишається при розлученні без професії та роботи. Домовитися з ВНЗ про квоту «Червоної лінії» на безкоштовне підвищення кваліфікації та на другу освіту.

Домовитися з курсами та приватними школами про квоту на безкоштовне навчання жінкам-жертвам домашнього насильства. Ми повинні допомогти жінці знайти роботу для самостійного матеріального забезпечення. Постійно тримати зв'язок з бізнесом й підприємствами для отримання квоти на вакансії для жінок, жертв домашнього насильства й тих, хто опинився у скрутному становищі.

6. Створити безкоштовну психологічну реабілітацію для жінок. Часто, не маючи грошей після розлучення, або втрати чоловіка, жінка не може заплатити за психолога. Й її психологічна реабілітація проходить дуже довго, або перетворюється на хронічну депресію, що погано впливає на її соціальне життя та на психологічний стан дітей.

Хтось скаже , що проблеми не існує? Тоді порахуйте, скільки жінок приймає участь у цьому проекті?

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 14:20

Вітаю! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/narodnyy-oglyadach-vid-do-ya-instrukciya-d…

Мірошникова Тетяна Олексіївна

пт, 07/27/2018 - 17:33

Доброго дня!
Хочу запропонувати Вам як надзвичайно амбіційній людині, громадянину своєї країни що хоче змінити в ній життя на краще реалізувати свій потенціал в команді чесного та порядного кандидата в Президенти України , який відповідно останніх рейтингів виграє в другому турі у всіх інших кандидатів. Якщо дана пропозиція Вас зацікавила - чекаю контактні дані на тел +380975479106 чи е-мейл
[email protected]

для продовження комунікації . Гарного дня )

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада